Opis hotelu

K

3*

R

Sycylia

D

Nasza firma korzysta z nowoczesnego rozwiązania jakim jest dynamiczne pakietowanie. Oznacza to, że ceny pakietów są aktualne w momencie zakładania rezerwacji, dzięki sprawdzanym i odświeżanym na bieżąco cenom przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

L

Hotel położony jest w miejscowości Taormina.Oddalony o około 60 km od lotniska. W mieście, w którym jest położony znajduje się dobrze zachowany teatr grecki, katedra oraz górujący nad miastem zamek. U podnóży miasta znajduje się rezerwat Baia della Isola Bella (Zatoka Isola Bella). Usytuowany jest w otoczeniu skał i gór, niedaleko malowniczego centrum miasta.

U

basen zewnętrzny, ogród, taras, bar, bar przekąskowy, całodobowa ecepcja, przechowalnia bagażu, opieka do dzieci, pralnia, sejf, winda.

P

Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych. Wyposażenie - balkon lub taras, prywatna łazienka i toaleta, telefon, telewizja satelitarna.

W

Śniadania

S

www.presidenthotelsplendid.com

C

- Przelot, - Transfer lotnisko - hotel - lotnisko, - Bagaż podręczny (Ryanair - do 10 kg, 55x40x20cm / Wizzair - bagaż podręczny, 42x32x25cm), - Zakwaterowanie według wybranej opcji, - Wyżywienie według wybranej opcji, - Ograniczoną opiekę lokalnego przedstawiciela w języku angielskim, - Ubezpieczenie KL i NNW.

C

- Dopłaty do pokoju 1-osobowego, - Dopłaty do bagażu rejestrowanego, - Zwyczajowych napiwków, np. dla bagażowych, kierowców i lokalnych przewodników, - Wydatków osobistych, - Dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych, sportów wysokiego ryzyka, itp.). W celu dokupienia bagażu rejestrowanego prosimy o kontakt z Organizatorem. Oferta na potwierdzenie.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu