Hotel Albatros

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Kategoria

3

Region

Sycylia,Letojanni

Położenie

Hotel położony w centrum Letojanni,około 5 km od Taorminy tuż przy plaży (przejście przez deptak, serwis plażowy za dodatkową opłata 10e za parasol + 2 leżaki). Obok hotelu znajduje się wiele sklepów i barów.

Hotel

Obiekt składa się z 4 pieter. Do dyspozycji gości: 24-h recepcja, sejf, kantor wymiany walut, 2 windy, bar, sala telewizyjna, taras słoneczny, klimatyzowana restauracja z częścią dla niepalących, WI-FI w lobby (bezpłatnie) pralnia, za dodatkowa opłatą: opieka medyczna i parking.

Pokoje

Hotel posiada 77 pokoi wyposażonych w: łazienkę z wanna lub prysznicem i WC, suszarkę do włosów, telefon, klimatyzacje, TV, balkon.

Wyżywienie

Hotel posiada formę wyżywienia HB - dwa posiłki dziennie: Śniadania w formie bufetu oraz obiadokolacje wybór z menu (dwa dania oraz deser).

Sport i relaks

W sezonie hotel organizuje wieczorki muzyczne w piano barze.

Dodatkowe informacje

Konieczność uiszczenia obowiązkowej opłaty za podatek turystyczny bezpośrednio w recepcji w hotelu: 0,5 EUR/os. za dzień.

Możliwości zakwaterowania

POkoje dwuosobowe; Pokoje dwuosobowe+osoba dorosła na dostawce; Pokje dwuosobowe+dziecko na dostawce; Pokoje jednoosobowe.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu