Hotel Augustus

Opis hotelu

Kategoria

Region

Opis

Gatteo a Mare - urocza miejscowość włoskiego regionu Emilia Romagna, położona na wybrzeżu Adriatyku między tętniącym życiem kurortem Rimini a starą, zabytkową Rawenną. Niewątpliwie największą atrakcją są tu długie, piaszczyste plaże i ciepłe morze nadające się idealnie do pływania, uprawiania windsurfingu czy po prostu wygrzewania się w ciepłych promieniach włoskiego słońca. Jest to tradycyjne miejsce rodzinnych wakacji przyciągające turystów z całego świata. Nadmorskie promenady pełne są barów, kafejek i restauracji. Miasto w sezonie nie zasypia oferując swoim gościom liczne atrakcje do późnych godzin wieczornych.

Program

1 dzień Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd do Włoch przez Czechy i Austrię. 2 dzień Przyjazd na Riwierę Adriatycką, zakwaterowanie w hotelu od godz. 15.00, czas wolny, wyżywienie 2 x dziennie, nocleg. 3 - 8/10 dzień Pobyt wypoczynkowy nad Morzem Adriatyckim. W trakcie pobytu wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą. Dla wszystkich uczestników wieczorny rejs do Cesenatico słynącego ze wspaniałego kanału projektu Leonardo da Vinci, często przez miejscowych nazywany "małą Wenecją". Po zawinięciu do portu czas wolny na zwiedzanie malowniczej starówki z licznymi lodziarniami, pizzeriami, trattoriami i sklepikami. Powrót ok północy przy dźwiękach włoskiej muzyki. 9/11 dzień Wykwaterowanie do godz. 09.00, wyjazd w drogę powrotną do kraju ok godz. 17.00. Przejazd przez Austrię i Czechy z przerwami na posiłki. 10/12 dzień Przyjazd do Polski w godzinach dopołudniowych.

Zakwaterowanie

Hotel Augustus *** Położenie hotel położony w centrum kurortu, do zagospodarowanej plaży ok. 250 m. Bezpłatna plaża w odległości ok. 500 m. Pokoje 1,2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, Wi-Fi, klimatyzacja (za dopłatą 3 EUR/dzień). Możliwość dostawki. Do dyspozycji gości recepcja, winda, bar, klimatyzowana restauracja, sala TV, weranda.

Wyżywienie

2 razy dziennie, śniadanie w formie bufetu, kolacja składająca się z dwóch dań na ciepło, bufetu sałatkowego, wody mineralnej, deseru i lampki wina.

świadczenia

Zakwaterowanie: 9 noclegów (w terminie CIWG 01 i 09 - 7 noclegów). Wyżywienie: 2 razy dziennie, śniadanie w formie bufetu, kolacja składająca się z dwóch dań na ciepło, bufetu sałatkowego, wody mineralnej, deseru i lampki wina. Napoje do kolacji dodatkowo płatne. Transport: autokar z klimatyzacją, toaletą, video i barkiem. Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A. Opieka pilota i rezydenta.

Informacje praktyczne

Trasa przejazdu Cieszyn - Gatteo a Mare (ok. 1.100 km) ok. 15 godz. Dla uczestników z dojazdem własnym proponujemy przejazd na trasie Cieszyn - Wiedeń - Graz - Klagenfurt - Willach - Tarvisio - Wenecja - Rawenna - Gatteo a Mare.

Uwagi

Cena podstawowa nie zawiera - kosztów uczestnictwa w imprezach fakultatywnych, - opłaty klimatycznej ok. 1,50 EUR/doba - płatne bezpośrednio w hotelach, - napoi do kolacji płatnych dodatkowo, - dopłat za dojazdy z wybranych miejscowości w Polsce, podanych w rozkładzie jazdy. Cena podstawowa dotyczy wyjazdów z Katowic, Tych, Bielska-Białej i Cieszyna. Serwis plażowy (parasol + 2 leżaki) na plażach Gatteo a Mare płatny ok. 10 EUR/dzień. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15.00 w dniu przyjazdu do hotelu, a kończy o godzinie 09.00 w dniu wyjazdu. Podczas oczekiwania na zakwaterowanie po przyjeździe, oraz po wykwaterowaniu w ostatnim dniu pobytu, uczestnicy składają bagaże w miejscu wskazanym przez pilota/rezydenta. Uczestników jadących dojazdem własnym prosimy o zwrócenie uwagi na fakt, że zakwaterowanie rozpoczyna się w 2-gim dniu imprezy, a kończy w przedostatnim dniu imprezy*. CIWG 01 i 09 - 7 noclegów.

Program fakultatywny

Rzym - zaczniemy od najsłynniejszego amfiteatru świata - Koloseum, następnie pomiędzy Forami rzymskimi dotrzemy na Kapitol - miejsce od czasów antycznych uważane za serce duchowe, polityczne i kulturalne Rzymu, Plac Wenecki, Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi, Piazza Navona z fontanną "Czterech Rzek" Berniniego. Panteon - perełka architektoniczna. Na koniec naszego spaceru udamy się do Watykanu i Bazyliki św Piotra gdzie nawiedzimy grób Św. Jana Pawła II. Cena ok 60 EUR. Wenecja - rejs statkiem po Lagunie Weneckiej z uroczej miejscowości Chioggia. Po rejsie zwiedzanie Plac i Bazylika św. Marka - sanktuarium skrywającego relikwie patrona miasta oraz najcenniejsze dzieło jubilerskie Pala dOro - Złoty Ołtarz. Zobaczymy również Pałac Dożów i Most Westchnień i zachwycający Teatr la Fenice. Następnie udamy się spacerkiem do Mostu Rialto. Cena ok 55 EUR Mirabilandia - największy na wybrzeżu adriatyckim park rozrywki wzorowany na Disneylandzie. Na terenie parku znajdziemy 7 obszarów tematycznych, cała masa atrakcji a także restauracje i bary. Wszystko to na pow. ok. 40 ha. Wstęp upoważnia do korzystania z ponad 100 atrakcji. Cena ok 35 EUR. San Marino - zwiedzanie najstarszej republiki świata znajdującej się w obrębie państwa włoskiego na wzgórzach apenińskich. Pieszy spacer wśród średniowiecznej architektury rozpoczniemy od najstarszej bramy prowadzącej do stolicy republiki - Bramy Św. Franciszka. Następnie przejdziemy do Groty Kuszników i przed budynek parlamentu Republiki S. Marino. Dalej nawiedzimy Bazylikę Del Santo, w której przechowywane są relikwie Św. Marino i przejdziemy do wieży Guida, najstarszej części fortyfikacji otaczającej średniowieczne San Marino. Podczas wizyty w Republice San Marino degustacja słynnych likierów i czas na zakupy. Cena ok. 20 EUR.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY