Hotel Fichtenhof

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

R

Dolomity, Włochy

P

na wysokości ok. 1400 m n.p.m.

W

37 pokoi, bar z kominkiem, pomieszczenie klubowe, WLAN gratis, taras, winda.

W

bufet śniadaniowy, wieczorem wybór 4-daniowego menu, bufet sałatkowy. 1 x na tydz. uroczysta kolacja. Codziennie w godz.: 15-16:30 bufet z ciastkami lub małymi przekąskami.

Z

wanna lub prysznic, WC, suszarka, telefon, TV sat., radio, sejf, balkon. A2B: pokój 2-os. (ok. 28 m kw.) od str. południowej lub północnej. A2C: pokój 2-os. (ok. 31 m kw.), od str. zach. A2S: pokój 2-os. wariant ekonomiczny.

S

menu bożonarodzeniowe i sylwestrowe.

W

kryty basen (ok. 8 x 4 m), sauna, łaźnia parowa, grota aromatyczna, kąpiele Kneippa. Za opłatą: masaże, solarium.

R

piłkarzyki, tenis stołowy.

O

ok. 1,90 EUR/dzień/os.

P

w cenie. Garaż ok. 5 EUR/dzień.

Z

tylko małe psy, ok. 9 EUR/dzień.

S

Gwarancja śniegu!Wyciąg: ok. 150 m (połączenie z Gitschberg-Jochtal ok. 800 m)Skibus: przy hoteluTrasa biegowa: ok. 1 kmSzkółka narciarska: ok. 800 mWypoż. sprzętu: ok. 800 mNarciarnia: w hotelu (suszarnia do butów)

D

w środy nocna jazda na nartach przy "Brunnerlift" (bezpośrednio z hotelu)

Z

1-2 dzieci (do 5 lat): pobyt gratis, (6-18 lat): zniżka procentowa.

K

3,5 gwiazdki

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY