Hotel Mediolanum

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

P

Hotel zlokalizowany jest w ścisłym centrum Mediolanu, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla wszystkich, którzy mają tylko weened na zwiedzanie. Dzięki atmosferze turyści miło wspomniać będą pobyt.

P

51 pokoi wyposażonych w klimatyzację, łazienkę z prysznicem/wanną, TV-sat, telefon, sejf, minibar, ekspres do kawy/herbaty, suszarkę do włosów, bezpłatne WiFi.

D

Restauracja, bar, całodobowa recepcja, room service, przechowalnia bagażu, masaż shiatzu, koloroterapia, garaż, opieka nad dziećmi, bezpłatne WiFi.

C

zakwaterowanie w wybranym hotelu, śniadania, ubezpieczenie KL, NW i bagaż, przelot w cenie od 990 zl/osoba, transfer z i na lotnisko

C

obowiązkowej opłaty noclegowej płatnej w recepcji, wyżywienia poza wskazanym w ramach ceny, atrakcji fakultatywnych, wydatków własnych, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji oraz chorób przewlekłych

U

1. Przy pobytach obowiązuje opłata noclegowa płatna w recepcji hotelu.
2. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy (minimum 990zł/os). W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.
UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE
·Europa i Basen Morza Śródziemnego KL Z CHOROBAMI PRZEWLEKŁYMI - 30 000 EURO, NNW - 15 000 PLN, BAGAŻ - 1 000 PLN
·Świat KL Z CHOROBAMI PRZEWLEKŁYMI - 50 000 EURO, NNW - 15 000 PLN, BAGAŻ - 1 000 PLN, OC - 30 000 EURO

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY