Hotel Miramonti (Aprica)

Włochy, Lombardia

Więcej o hotelu

od 1 023 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 431 910

Kategoria

***

Miasto

Aprica

Kraj

Włochy

Położenie

Zabytkowy 3-gwiazdkowy Hotel Albergo Miramonti znajduje się około 300 m od centrum Corteno Golgi. Teren narciarski Aprica oddalony jest o około 8,4 km, a przystanek autobusowy dla narciarzy znajduje się w odległości ok. 150 m od obiektu.

Wyposażenie

Do ogólnego wyposażenia obiektu należy recepcja, Wi-Fi, winda, hol, pokój śniadaniowy, pokój zabaw dla dzieci, bar i piwnica na narty. Dostępne są również miejsca parkingowe i stacje ładowania dla samochodów elektrycznych (ograniczona dostępność).
Strefa wellness o powierzchni 120 m? oferuje saunę fińską, solarium, jacuzzi, pokój relaksacyjny, a także salę do jogi i fitness (godz. otwarcia wg info. na miejscu). Za opłatą dostępne są również masaże.

Wyżywienie

Typowa włoska kuchnia w hotelu oferuje bogaty bufet śniadaniowy, a wieczorem 4-daniowe menu (wybór dania głównego) w ramach wliczonego w cenę wyżywienia HB. Dostępne są alternatywy wegetariańskie, a dania bezglutenowe i bez laktozy mogą być przygotowane na zapytanie. Na Boże Narodzenie (24.12.) i w Sylwestra otrzymają Państwo również specjalną kolację.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellnessKorzystanie z sali fitnessNapój powitalnyMenu bożonarodzeniowe i sylwestroweSejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

masaże

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,80 € za osob./nocKeycard: 5,- €

Zwierzęta domowe

Można przywieźć psy (10,- € /dzień, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Dla dzieci do lat 7. włącznie nie wydaje się vouchera na karnet narciarski. Do każdego zakupionego karnetu narciarskiego dla osoby dorosłej, jedno towarzyszące dziecko z tej grupy wiekowej otrzymuje bezpłatny bilet na korzystanie z wyciągów na miejscu (wymagana legitymacja). Jeśli podróżuje z Państwem więcej dzieci niż dorosłych, należy na miejscu wykupić karnet narciarski dla dzieci. Więcej informacji można uzyskać w kasie biletowej.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB

pokój z podwójnym łóżkiem, TV, telefonem, ekspresem do kawy i czajnikiem
łazienka z wanną lub prysznicem, suszarką do włosów i WC
Wi-Fi

Pokój 2-osob. dla 1-osoby, prysznic/WC, HB

pokój z podwójnym łóżkiem przeznaczony dla jednej osoby, TV, telefonem, sejfem, ekspresem do kawy i czajnikiem
łazienka z wanną lub prysznicem, suszarką do włosów i WC
Wi-Fi

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB

pokój z podwójnym łóżkiem, łóżkiem piętrowym, TV, telefonem, sejfem, ekspresem do kawy i czajnikiem
łazienka z wanną lub prysznicem, suszarką do włosów i WC
Wi-Fi

Dojazd

Kolej: Tirano (ok. 20 km), Sondrio (ok. 35 km)Przelot: Bergamo (ok. 115 km), Mediolan-Linate (ok. 165 km), Werona (ok. 175 km), Mediolan-Malpensa (ok. 190 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.
Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).
Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Aprica

Maks. wysokość: 2270 mMin. wysokość: 1162 mWys. miejscowość: 1180 mWyciągi łącznie: 16Orczyki: 10Krzesełka: 4Gondole: 2Trasy łącznie: 50 kmTrasy zielone/niebieskie: 28 kmTrasy czerwone: 14 kmTrasy czarne: 8 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 6 °C temperatura w nocy -9 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 2 °C temperatura w nocy -12 °C

 • Wt 5 °C temperatura w nocy -9 °C

 • Śr 5 °C temperatura w nocy -8 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień