Hotel Baita Pierin (Livigno)

Włochy, Lombardia

Więcej o hotelu

od 926 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0 / 5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 431 656

Region

Livigno/Alta Valtellina/Włochy

Atuty

na narty w butach, terminy FREE SKI, parking prywatny

Położenie

na wysokości ok. 1816 m n.p.m., w części San Rocco, ok. 2,5 km do centrum słynnego Livigno w Alta Valtellina, we włoskiej Lombardii. W okolicy znajduje się wiele barów, restauracji i sklepów. Do lotniska w Bergamo ok. 190 km, do Innsbrucka ok. 185 km

Wyciągi narciarskie

ok. 150 m do najbliższego wyciągu (nr. 17), który jest połączony z wyciągami narciarskimi Carosello 3000. Do gondoli Carosello 3000 ok. 450 m, do wyciągów po stronie Mottolino ok. 2,2 km. Przystanek skibusa (gratis) znajduje się ok. 50 m od obiektu. Trasy biegowe w odległości ok. 400 m od obiektu.

Wyposażenie

kameralny obiekt z 5 apartamentami, przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking (gratis), garaż (płatny – 70 euro/tydzień). Budynek 2 piętrowy.

Internet

tak (Wi-Fi, za opłatą ok. 10 euro/tydz.)

Karty kredytowe

tak (Visa, Mastercard)

Sport i relaks

park wodny Aquagranda ok. 3 km – płatny, termy w Bormio ok. 35 km, płatne.

Apartament mono 2 os.

(ok. 20 m2), składa się pokoju dziennego z rozkładana sofą oraz aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC; TV.

Apartament trilo 6-7 os.

(ok. 60 m2), składa się z dwóch sypialni, w jednej łóżko małżeńskie w drugiej trzy łóżka pojedyncze (możliwe łóżko piętrowe) oraz pokoju dziennego z rozkładaną sofą oraz aneksu kuchennego w pełni wyposażonego (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC; TV. Balkon.

Pieski

nie

Kategoria lokalna

brak

Świadczenia

7 noclegów, opieka włoskiego kontrahenta, ubezpieczenie Signal Iduna – Bezpieczne Podróże Europa Super (w tym rekreacyjne uprawianie narciarstwa zjazdowego, biegowego lub snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych) KL, KR, NNW, OC, sprzętu sportowego i bagażu, wg następujących stawek; KL- 30.000 EUR, NNW – 15.000 PLN, NWS – 15.000 PLN, OC – 30.000 EUR.

Dopłaty Ubezpieczenie

w dniu rezerwacji istnieje możliwość dokupienia dobrowolnie wariantu z KW (koszty kwarantanny do 1000 EUR) w kwocie 25 zł/pobyt/os., dopłata za ubezpieczenie kosztów rezygnacji (w tym z powodu COVID-19)– 2,95% (kod RG), dopłata za ubezpieczenie kosztów rezygnacji + kosztów przerwania rezerwacji – 4,50% (kod RG + RGS). Dopłata do ubezpieczenia kosztów rezygnacji będącej następstwem chorób przewlekłych ubezpieczonego, osób bliskich lub współuczestnika podróży – 4,43% (kod CP), dopłata za ubezpieczenie kosztów rezygnacji + kosztów przerwania rezerwacji (w tym CP) – 6,76%. Dopłata do ubezpieczenia kosztów rezygnacji będącej następstwem obowiązkowej kwarantanny – 6,79 % (kod CQ), dopłata za ubezpieczenie kosztów rezygnacji + kosztów przerwania rezerwacji (w tym CQ) – 10,35%.

W cenie

prąd, ogrzewanie, woda, bielizna pościelowa, ręczniki.

Obowiązkowe opłaty na miejscu

kaucja zwrotna ok. 150 euro/apt., sprzątanie końcowe ok. 50 euro/apt. (aneks kuchenny należy posprzątać we własnym zakresie, śmieci wyrzucić).

Zakwaterowanie

przyjazd w godz. 16.00-18.00 (nie gwarantujemy zakwaterowania poza wyznaczonymi godzinami), wyjazd do godz. 09.30

Oferta Free Ski

w terminach 03-17.12.2022 oraz 15-29.04.2023 karnet 6-dniowy Livigno w cenie. Uwaga! Dzieci do 8 lat gratis (1 karnet dla dziecka gratis na 1 karnet pełnopłatny dla osoby dorosłej). Uwaga! Kask obowiązkowy do 18 lat. Uwaga! Od stycznia 2022 władze włoskie wprowadziły obowiązkowe ubezpieczenie OC dla narciarzy, wszyscy Klienci Otium są ubezpieczeni w pakiecie z imprezą numer polisy razem z voucherem.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 18 °C temperatura w nocy 3 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 20 °C temperatura w nocy 5 °C

 • Pon 14 °C temperatura w nocy 6 °C

 • Wt 18 °C temperatura w nocy 5 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień