Hotel Apartmán Caterina Silvestri

Włochy, Livigno, Livigno

Więcej o hotelu

od 1 340 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 111 238

Region

Livigno/Alta Valtellina/Włochy

Atuty

na narty w butach, terminy free ski, Wi-Fi gratis

Położenie

na wysokości ok. 1816 m n.p.m., w Livigno (strefa bezcłowa) w Alta Valtellina, we włoskiej Lombardii. W Livigno znajdują się liczne sklepy, bary, restauracje i supermarkety. W pobliżu znajdują się trasy do narciarstwa biegowego. Do lotniska w Bergamo ok. 190 km, do Innsbrucka ok. 185 km

Wyciągi narciarskie

do najbliższego wyciągu Palipert (który jest połączony z trasami Carosello 3000) ok. 100 m, do gondoli Carosello 3000 ok. 1 km, do wyciągów po stronie Mottolino ok. 3 km. Przystanek skibusa (gratis) znajduje się ok. 50 m od obiektu.

Wyposażenie

przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking (gratis, ograniczona liczba miejsc)

Internet

tak - Wi-Fi, gratis

Karty kredytowe

nie

Sport i relaks

park wodny Aquagranda - płatny, termy w Bormio ok. 35 km, płatne.

Apartament bilo 4 os.

(ok. 32 m2), składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim oraz pokoju dziennego z dwuosobową sofą rozkładaną i aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy). Łazienka z WC; TV, suszarka do włosów, sejf, Wi-Fi. Niektóre apartamenty posiadają balkon.

Apartament bilo standard 4 os.

(ok. 34 m2), składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim oraz pokoju dziennego z dwuosobową sofą rozkładaną i aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, zmywarka). Łazienka z WC; TV, suszarka do włosów, sejf, Wi-Fi. Niektóre apartamenty posiadają balkon.

Apartament trilo 6 osobowy

(ok. 45-50 m2), składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim z pokoju z dwoma pojedynczymi łóżkami, pokoju dziennego z dwoma łóżkami oraz aneksu kuchennego w pełni wyposażonego (naczynia, sztućce, kuchenka mikrofalowa, lodówka, ekspres do kawy, zmywarka). Łazienka z WC; suszarka do włosów, TV, sejf, Wi-Fi. Niektóre apartamenty posiadają balkon.

Pieski

tak - gratis, na zapytanie

Kategoria lokalna

brak

Świadczenia

7 noclegów, ubezpieczenie Signal Iduna - Bezpieczne Podróże (w tym rekreacyjne uprawianie narciarstwa zjazdowego, biegowego lub snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych) - KL, KR, NNW, OC, sprzętu sportowego i bagażu, opieka włoskiego kontrahenta

Uwaga

zalecamy zwiększenie ubezpieczenia OC Signal Iduna do kwoty 30 000 euro - 25 zł/os./pobyt

Dopłaty

możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dziecka do 2,9 lat (na zapytanie, za opłatą, 10 euro/dzień). Dopłata za ubezpieczenie kosztów rezygnacji - 2,66%, dopłata do kosztów rezygnacji uwzględniająca "klauzulę nr 2 - Covid 19", zwyżka 50% - koszt 3,99% imprezy (kod RG2). Dopłata do kosztów rezygnacji będącej następstwem chorób przewlekłych ubezpieczonego, osób bliskich lub współuczestnika podróży - CP + 50%; inne warianty dostępne w procesie rezerwacji

W cenie

prąd, ogrzewanie, woda, bielizna pościelowa, ręczniki, sprzątanie końcowe (aneks kuchenny należy posprzątać we własnym zakresie, śmieci wyrzucić)

Obowiązkowe opłaty na miejscu

kaucja zwrotna 150 euro/apt.

Zakwaterowanie

przyjazd - od godz. 16.00-20.00 (nie gwarantujemy zakwaterowania poza wyznaczonymi godzinami), wyjazd - do godz. 10.00

Oferta Free Ski

w terminach 28.11-18.12.2021 i 16.04-01.05.2022 karnet 6-dniowy Livigno w cenie. Uwaga! Dzieci do 8 lat gratis (1 karnet dla dziecka gratis na 1 karnet pełnopłatny dla osoby dorosłej). Uwaga! Kask obowiązkowy do 18 lat. Uwaga! Od stycznia 2022 władze włoskie wprowadziły obowiązkowe ubezpieczenie OC dla narciarzy, wszyscy Klienci Otium są ubezpieczeni w pakiecie z imprezą numer polisy razem z voucherem.

Ubezpieczenie - Uwaga/Ważne/Zmiana

z dniem 29 września 2021 obowiązują nowe warunki ubezpieczenia dla wszystkich nowych rezerwacji dokonanych od tej daty. Ubezpieczenie Signal Iduna - Bezpieczne Podróże Europa Super (w tym rekreacyjne uprawianie narciarstwa zjazdowego, biegowego lub snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych) KL, KR, NNW, OC, sprzętu sportowego i bagażu, wg następujących stawek; KL- 30.000 EUR, NNW - 15.000 PLN, NWS - 15.000 PLN, OC - 30.000 EUR.
W dniu rezerwacji istnieje możliwość dokupienia dobrowolnie wariantu z KW (koszty kwarantanny do 1000 EUR) w kwocie 25 zł/pobyt/os. oraz Ubezpieczenia Bezpieczne Rezerwacje od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy wg następujących stawek;
a/ koszty rezygnacji RG (w tym z powodu Covid19 do kwoty 34.000 PLN, składka - 2,95% kosztów imprezy. Koszty rezygnacji i przerwania imprezy RG + RGS (ryzyko przerwania imprezy) - składka 4,50 % ceny imprezy
b/ koszty rezygnacji RG (plus CP - choroby przewlekłe) w powodu Covid19 do kwoty 34.000 PLN, składka - 4,43% kosztów imprezy. Koszty rezygnacji i przerwania imprezy RG + CP + RGS (ryzyko przerwania imprezy) - składka 6,76% ceny imprezy
c/ koszty rezygnacji, (plus CP - choroby przewlekłe) + CQ kwarantanna, w powodu Covid19 do kwoty 34.000 PLN, RG+CP+CQ - 6,79%, koszty rezygnacji i przerwania imprezy RG+CP+RGS+CQ - 10,35% ceny imprezy.
W ramach ubezpieczenie dodatkowo Uczestnik ma następujące ryzyka. Karnet narciarski do 300 EUR, wynajem sprzętu narciarskiego do kwoty 20 EUR/dzień max 10 dni, zakwaterowanie w przypadku zejścia lawiny do kwoty 150 EUR, zamkniecie wyciągów narciarskich - 20 EUR/dzień - max do 5 dni, zamknięcie kąpielisk morskich - 20 EUR/dzień max 5 dni.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

  • TV tak
  • Lódowka tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...