Hotel Villa Valente

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

KATEGORIA

***

REGION

Włochy/Lacjum

Położenie

na malowniczym wzgórzu z widokiem na okolicę, do centrum włoskiej stolicy  Rzymu ok. 26 km, od obwodnicy ?Grande Raccordo Anulare" ok. 12 km. Do plaży we Fregene nad Morzem Tyrreńskim ok. 20 km. Na 12 hektarach wybudowano dwie wille w stylu country, z ogrodami, fontannami i małymi basenami. Ze względu na swój romantyczny charakter organizowane są tutaj przyjęcia weselne ale również prezentacje, szkolenia, pokazy mody, uroczystości i konwencje. Obsługa pomoże dobrać menu i zadba o szczegóły, a to jest gwarancją udanej imprezy. Relaksujące otoczenie stanowi również świetną bazę wypadową do zwiedzenia słynnych zabytków Rzymu: Panteonu, Fontanny di Trevi, Piazza di Spagna, a także Watykanu.

Wyposażenie

recepcja, restauracja, bar, parking.

Sport i relaks

2 baseny odkryte. Jeden z basenów znajduje się bezpośrednio przed pokojami i dysponuje krzesłami, leżakami i parasolami.

Internet

tak (WiFi - gratis).

Karty kredytowe

tak (Visa, Mastercard, Diners, American Express).

Pokoje

hotel dysponuje 18, dwuosobowymi pokojami z możliwością dostawki. Łazienka z prysznicem lub wanną, telefon, TV, mini-bar (wypełniany na zamówienie), klimatyzacja (sterowana centralnie, wg zapotrzebowania). Wszystkie pokoje znajdują się na parterze i są usytuowane wokół basenu.

Wyżywienie

śniadania kontynentalne w formie bufetu (napoje do posiłków dodatkowo płatne).

Pieski

tak (małe - płatne 5 EUR/dzień).

Kategoria lokalna

*** Zniżki (na dostawkach) i dopłaty: dziecko do 4,9 lat - gratis, dzieci 5-10,9 lat - 50% zniżki, od 11 lat - 10% zniżki. Dopłata do pokoju jednoosobowego 410 zł/tydzień. Dopłata za ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 3%.

Świadczenia

7 noclegów, wyżywienie 1 x dziennie wg opisu, opieka włoskiego kontrahenta, ubezpieczenie Signal Iduna Bezpieczne Podróże: KL, NW, KR i bagażu w cenie.

Zakwaterowanie

przyjazd - sobota od godz. 12.00-20.00 (w przypadku przyjazdu po godz. 20.00 obowiązkowy telefon do recepcji, nie gwarantujemy zakwaterowania w nocy), wyjazd - sobota do godz. 10.00. Możliwość rezerwowania krótszych pobytów - oferta na zapytanie.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY