Hotel Residence Key Club

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Category

3

Region

Montalto di Castro

Opis

1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy.
2 dzień - przejazd przez Austrię, Włochy. Przyjazd do miejscowości Montalto di Castro około godziny 19:00, zakwaterowanie w hotelu. Zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakulatywne.
3-11 dzień - wypoczynek oraz możliwość odbycia wycieczek fakultatywnych.
11 dzień - wykwaterowanie do godziny 10:00, czas wolny. Wyjazd do Polski godziny 21:00.
12 dzień - przejazd przez Włochy, Austrię oraz Czechy.
13 dzień - przyjazd do Polski w godzinach porannych i południowych.

Opis hotelu

Hotel Residence Key Club*** pokoje 2 i 3 osobowe z łazienką i TV . Obiekt z klimatyzacją jacuzzi i basenem położony w miejscowości Montalto di Castro Marina. Jest to około 120 km na północ od Rzymu. W Montalto tętni wakacyjne życie nocne i wieczorne przy „deptaku”. 2 x w tygodniu organizowane są targi, koncerty przy morzu, występy, animacje przy plażach. Plaża jest ciemna powulkaniczna. Morze czyste i przejrzyste, zrównoważony brzeg o dość łagodnym zejściu – przy wszystkich plażach (również publicznych) czuwają ratownicy. Pogranicze regionu Lazio i Toskanii to świetna lokalizacja do zwiedzania najpiękniejszych miejsc we Włoszech. z Montalto wiodą główne szlaki turystyczne Włoch.
Wyposażenie hotelu: klimatyzacja w cenie, basen, jacuzzi, leżaki, parasole, boisko do siatkówki i koszykówki, stół do tenisa stołowego, ogród, boisko trawiaste do piłki nożnej. W łazienkach są ręczniki.
Plaża publiczna (bezpłatna) ok. 400 m, zadaszone miejsce na spotkania i dyskoteki przy hotelu. Usługi w cenie: klimatyzacja od 15.00-23.00, korzystanie z basenu, aquagym, jacuzzi, boiska sportowe, kolacja uroczysta przy basenie z grillem, leżaki i parasole przy basenie (basen w godzinach: 9.00 - 13.00 i 16.00 – 20.00).
Dodatkowo płatne usługi: dostęp do Wi – Fi – 5 euro/ 3 godziny (dostępny komputer dla wszystkich gości), wypożyczenie roweru całodzienne: ok. 5,00 eur za osobę, przy plaży hotelowej 2 leżaki + parasol około 13 euro za dzień.

Wyżywienie

W cenie 9 śniadań oraz obowiązkowo płatne 9 obiadokolacji (90 euro/os.).
Serwis: HB w Hotelu Key Club*** (2 x dziennie):
- śniadania: wzmocnione: rogal, sucharki, jajecznica, jogurty, płatki kukurydziane + czekoladowe, mleko, chleb, masło, owoce, ser, parówki, wędlina/salami, dżem, nutella, kakao, tosty, ciastka
- obiadokolacja (serwowane od 19:30) : 1 danie: pasta/ryżowe/zupa/pizza, 2 danie: mięsne lub rybne, przystawka, woda, deser lub owoce.

Transport

Transport autokarem z Polski około 20 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Austrię i Włochy. Przyjazd do Włoch w okolicach godziny 19:00.

Wymagane dokumenty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni na terytorium Włoch jest paszport bądź dowód osobisty.

Informacje dodatkowe

Spotkanie organizacyjne odbywa się w dniu przyjazdu lub dnia następnego. Na spotkaniu przekazywane są niezbędne informacje dotyczące pobytu oraz istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych. Rezydent przekazuje niezbędne informacje o dodatkowych atrakcjach, z których można skorzystać w czasie wolnym we własnym zakresie.

Pozostałe

Czy wiesz, że...
Włochy - to największy producent wina na świecie, a Sycylia zajmuje czołowe miejsca w uprawie cytryn
Toskania - była ulubioną krainą Dantego i Leonarda da Vinci i to właśnie tu narodził się renesans
Mikołajki  - we Włoszech w dniu Mikołajek do dzieci przychodzi czarownica Bufona, we Florencji swoim wyglądem przypomina ona harleyowca
Taxi – zamawiając włoską taksówkę trzeba liczyć się z dodatkowymi opłatami w taryfie nocnej między 22.00 a 7.00, a także w niedzielę i święta oraz za bagaż przewożony w bagażniku. Przejazdy taksówką z lub na lotnisko kierują się własnym cennikami 

Wycieczki fakultatywne

UWAGA:
podane ceny są orientacyjne (na miejscu zostaną podane ceny obowiązujące) i nie obejmują opłat za bilety wstępu
wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób

Rzym - po śniadaniu wyjazd do Rzymu. Autokar zatrzymuje się na parkingu na przedmieściach Rzymu. Zwiedzanie metrem. W stolicy Włoch zobaczymy: Watykan - możliwość odwiedzenia krypt watykańskich z grobem Jana Pawła II, Panteon - rotunda o średnicy 44 metrów znajdujący się na Polu Marsowym; Schody Hiszpańskie - na których odbywają się coroczne pokazy mody, a wiosną zdobi je kwiatowa dekoracja ustawiana z okazji festiwalu kwiatów. Następnie zobaczymy: Fontannę di Trevi, Kapitol, który od początku Rzymu był twierdzą i sanktuarium oraz symbolem miasta; Pałac Senatorów, dawniej siedziba senatu, dziś władz miejskich, pomnik Marka Aureliusza, jedyny istniejący konny posąg z czasów imperium rzymskiego, Forum Romanum, centrum polityczne i towarzyskie Rzymu okresu republiki; Łuk Tytusa; Koloseum - odbywały się tam walki gladiatorów, neumachie i polowania na dzikie zwierzęta. Obiekt ten 7 lipca 2007 r. został ogłoszony jednym z siedmiu nowych cudów świata, Zamek św. Anioła.
CENA: 60 euro osoba

Florencja, Lucca, Piza - po śniadaniu wyjazd do Florencji. W stolicy przepięknej Toskanii, zobaczymy: Bazylikę Santa Croce z grobami (Dantego, Michała Anioła, Galileusza i Machiavelliego). Katedrę Santa Maria del Fiore z jej słynną czerwoną bryłą kopuły dominującą nad dachami Florencji, Dzwonnicę Giotta, Baptysterium San Giovanni z Drzwiami Raju (nazwa nadana przez Michała Anioła), przespacerujemy się po Piazza della Signoria, głównym placu miasta, gdzie zobaczymy Palazzo Publico. Na koniec pobytu we Florencji zobaczymy Most Złotników (Ponte Vecchio) będący najstarszym z mostów we Florencji. Następnie zobaczymy piękną miejscowość Lucca, która ze swoimi późnorenesansowymi budowlami i plątaniną wąskich uliczek Starego Miasta pozostanie na długo w pamięci każdego. Po zwiedzaniu przejazd do Pizy, gdzie zobaczymy Bazylikę św. Ramirego, Campo Santo Monomentale - XIII w. cmentarz oraz Krzywą Wieżę, odchyloną od pionu o około 4,37m z powodu osiadania gruntu pod jej fundamentami. Po zwiedzaniu powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. 
CENA: 60 euro osoba

Montepulciano, Perugia, Asyż  - po śniadaniu wyjazd do południowotoskanskiej stolicy wina Montepulciano. Miasteczko to posiada jeden z najbardziej zapierających dech w piersiach rynków głównych oraz wiele pięknych zabytkowych budynków. W sierpniu odbywa się tu znany na całym świecie festiwal Cantiere Internazionale d’Arte. Następnie przejedziemy do stolicy Umbrii Perugii. To stosunkowo rozległe, ale gęsto w średniowieczu zabudowane miasto pełne jest wąskich uliczek i malowniczych zaułków ale także monumentalnych kościołów i budynków publicznych. Muzeum sztuki w Perugii posiada liczne dzieła mistrzów włoskiego renesansu. Na zakończenie dnia pojedziemy do Asyżu "odwiedzić św. Franciszka". Z pewnością miasto zrobi na Was ogromne wrażenie. Wiele osób wyznaje, że nie sądziło, że jest takie piękne. Po zwiedzaniu powrót do hotelu. 
 
CENA: 50 euro osoba

Aquapark - Aquafelix - całodniowa wycieczka do Aquaparku w Civitavechcia www.aquafelix.it/
 
CENA: 40 euro osoba
Winnica – w południe wyjazd do Winnicy około 30 km od Montalto. Jest to typowa Włoska wioska, gdzie oprócz muzyki z zabawą jest degustacja lokalnych produktów : wina, sery, szynki.    
 
CENA: 23 euro osoba

Usługi dodatkowe płatne

Kup Sobie Spokój: 80 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 30 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi
ubezpieczenia KR: 3-4% od wartości imprezy
ubezpieczenia od chorób przewlekłych: 100 pln/os.
rezerwacja miejsc w auokarze: 50 pln/os.

Cena zawiera

zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,
9 śniadań,
9 noclegów w hotelu Key Club*** w Montalto di Castro
transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
opieka rezydenta na miejscu.

Cena nie zawiera

ubezpieczenie KL, NNW : 60 pln/os.
dopłata do HB - 90 euro/os. (płatne w autokarze) lub płatne przy rezerwacji 432 pln.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY