Hotel La Pineta Dei Liberti

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

WLOCHY

W

LAZIO to region Włoch pomiędzy Morzem Tyrańskim a Apeninami, znany jeszcze przed rozkwitem Rzymu. Oferuje najróżniejsze atrakcje w letniskach nadmorskich, a jednocześnie ta bogata w zabytki okolica przypomina najsłynniejsze dzieje Włoch. Jest doskonałą bazę wypadową do pobliskiego Rzymu - Wiecznego Miasta, na Monte Cassino z najstarszym klasztorem benedyktyńskim w Europie, do Neapolu i Capri oraz okolic Tivoli i Viterba z gorącymi źródłami wody tryskającymi z ziemi.
MIEJSCOWOŚĆ:
TOR SAN LORENZO - ARDEA niezwykle urokliwa, spokojna, nadmorska miejscowość z rozległymi plażami oraz przepiękną bujną roślinnością, położona w odległości zaledwie 35 km na południe od Rzymu. To urocze miasteczko na wybrzeżu Lazio, gdzie w bliskiej odległości znajduje się wszystko co region ma do zaoferowania. Wspaniała architektura, smakowite jedzenie i przepiękne widoki z niezliczoną liczbą atrakcji i zabytków...
Średniowieczne stare miasto, zamek, port turystyczny z luksusowymi jachtami zobaczymy w pobliskim Nettuno, a zabytki historyczne z czasów epoki antycznego Rzymu w Anzio.

Z

Hotel LA PINETA DEI LIBERTI *** to kompleks hotelowy całkowicie odnowiony i przebudowany z XVIII wiecznej posiadłości. Posiada 3 części hotelowe. Budynki otoczone są pięknymi, zielonymi ogrodami o powierzchni 10 ha. Cały teren jest pogrodzony i zagospodarowany. Hotel znajduje się nad Morzem Tyrreńskim ok. 45 minut drogi od lotnisk Fiumicino i Ciampino i zaledwie 35 km od Rzymu, dokąd w łatwy sposób dojechać można autobusem (ok. 40 minut - przystanek znajduje się naprzeciw hotelu). W niewielkiej odległości hotelu - market.

W

na terenie hotelu znajduje się duży odkryty basen (leżaki na trawniku - gratis, łóżka przy basenie dodatkowo płatne), bar przy basenie, zabytkowa restauracja oraz jadalnia. Za dodatkową opłatą dostępne są również centrum fitness, siłownia (opłata 5 EUR/ dzień lub 25 EUR karnet na cały pobyt). Na terenie obiektu znajdują się boiska do siatkówki i koszykówki.

P

wszystkie pokoje z łazienkami (prysznic, suszarka), w pełni umeblowane, posiadają: klimatyzację indywidualną w cenie, TV, telefon, dostęp do Internetu - WiFi (opłata 3 EUR za dostęp/ dzień), mini bar (płatny). Pokoje znajdują się w budynku głównym oraz parterowych budynkach hotelowych.
Pokoje 2 osobowe z możliwością dostawki dla dziecka do lat 10. Pokoje składają się z jednego pomieszczenia - 2 osobowej sypialni z ewentualną dostawką.
Pokoje 3 - 4 osobowe składają się z sypialni 2 osobowej z łóżkiem małżeńskim lub 2 łóżkami pojedynczymi oraz z części wypoczynkowej, gdzie znajdują się jedno lub dwa łóżka pojedyncze lub rozkładana sofa.

P

Bardzo długa, szeroka i piaszczysta w odległości ok. 300 m od hotelu. Posiada część zagospodarowaną - płatną z leżakami i parasolami (ok. 10 EUR/ dzień) oraz część ogólnodostępną - bezpłatną.
Na plaży znajdują się liczne bary, kawiarenki oraz sprzęt wodny do wypożyczenia.

W

2 posiłki dziennie: śniadania wzmocnione serwowane + słodki bufet oraz obiadokolacje składające się z dwóch dań i deseru serwowane do stolika.
Do wieczornego posiłku podawana jest woda w dzbankach, pozostałe napoje (fanta, cola, wino - dodatkowo płatne).
W trakcie pobytu "uczta rzymska" - regionalna kolacja przy świecach i lampce wina.

S

9 noclegów,
wyżywienie 2 x dziennie,
ubezpieczenie SIGNAL IDUNA KL 10 000 EUR, NW 7 000 PLN, bagaż 800 PLN,
przejazd komfortowym autokarem (WC, video, cafe bar, klimatyzacja) pod opieką licencjonowanego pilota,
opiekę polskiego rezydenta w hotelu,
włoską opiekę medyczną.
Cena nie obejmuje:
wycieczek fakultatywnych,
napoi do obiadokolacji (wino, piwo, cola, fanta, itp.), - opłaty za serwis plażowy,
taksy klimatycznej - ok. 1,50 EUR/ os./ dzień (płatne w hotelu),
opłat za połączenia antenowe.

P

Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy, Austrię, nocny przejazd przez Włochy.
Dzień 2
Przyjazd do hotelu w godzinach rannych, zakwaterowanie w pokojach od godz. 14.00. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 3-10:
Wypoczynek, plażowanie, możliwość uczestniczenia w wycieczkach fakultatywnych.
Dzień 11:
Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu, czas wolny do wyjazdu. Opuszczenie hotelu w godzinach popołudniowo - wieczornych. Wyjazd w drogę powrotną do kraju, przejazd przez terytorium Włoch. Nocny przejazd przez Włochy, Austrię.
Dzień 12:
Przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

W

Rzym (Watykan) - audiencja na Placu Św. Piotra (jeżeli Papież jest w Rzymie), zwiedzanie Placu i Bazyliki Św. Piotra, Rzym starożytny i barokowy. Piesze zwiedzanie miasta- Forum Romanum, Forum Trajana - Fontanna di Trevi, Plac Hiszpański, Plac Wenecki, Kapitol i Coloseum. Cena ok. 59 €.
Rzym nocą. Cena ok. 45 €.
Pompeje - Neapol- całodniowa wycieczka ze zwiedzaniem Pompei, które 24 sierpnia 79 r. n. e. zostały zniszczone przez wybuch wulkanu. Popiół wulkaniczny, który zasypał Pompeje doskonale zakonserwował i zatrzymał w bezruchu życie całego miasta. Neapol -Galeria Umberta I, Zamek książąt Aragońskich i Andegaweńskich. Cena ok. 75 € + bilety wstępu ok. 18 €.
Monte Cassino. Polski Cmentarz Wojenny z grobem W. Andersa, Opactwo Benedyktynów. Cena ok. 55 €.
Popołudniowa wycieczka do Tivoli połączona z degustacją serów i win lokalnych producentów, zwiedzanie ogrodów Villa dEste. Cena ok. 47 € + bilet wstępu ok. 11 €.
Ostia Antica - półdniowa wycieczka ze zwiedzaniem najbardziej znaczących wykopalisk antycznego rzymskiego świata. Cena ok. 40 € + bilet wstępu.
Podane ceny są cenami orientacyjnymi, wycieczki organizowane są przy min. 15 uczestnikach.

U

Biuro Podróży Index nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy minimum 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy. W zależności od wyjazdu jest możliwa przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu. Czas trwania przesiadek ok. 30 min.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY