Hotel La Conchiglia Suites & Spa

Opis hotelu

* Udogodnienia:
  • Bez paszportu
  • Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Położenie:

Obiekt La Conchiglia Village położony jest w popularnym nadmorskim kurorcie Capo Vaticano. Oferuje on prywatną plażę, basen letni, korty do piłki nożnej i siatkówki oraz pokój gier.

Wyposażenie:

Udogodnienia obejmują lobby, recepcję, sejf w recepcji, restaurację, 2 bary, bezpłatne WiFi w miejscach publicznych

Zakwaterowanie:

Pokoje dysponują osobnym wejściem, lodówką, łazienką z suszarką do włosów i widokiem na ogród.

Wyżywienie:

Lekki all inclusive obejmuje śniadanie kontynentalne, lunch i kolację, połączenie serwowanych potraw i bufetów, wodę i lampkę wina na lunch i kolację.

Usługi:

Na życzenie hotel La Conchiglia zapewnia transfer na plażę, ponieważ hotel jest dość stromy. Bezpłatny transfer zabierze Cię na dworzec kolejowy Ricadi, oddalony o niecały 1 km od centrum Capo Vaticano. Wi-Fi jest dostępne we wszystkich obszarach i jest bezpłatne. Bezpłatny prywatny parking jest dostępny na miejscu (rezerwacja nie jest konieczna).

Plaża:

Piaszczysta plaża, miejsca z drobnym żwirem, znajduje się około 700 m od Villaggio (15 minut spacerem), serwis plażowy (1 parasol i 2 krzesła) za darmo.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY