Hotel La Giara

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

KATEGORIA

***

REGION

Włochy/Apulia - Półwysep Gargano

Położenie

ok 4 km od centrum miejscowości Vieste na wschodnim skraju Półwyspu Gargano, we włoskim regionie Puglia (Apulia) nad Morzem Adriatyckim. Do słynnego San Giovanni Rotondo ok. 75 km, do Foggi ok. 95 km.

Plaża

ok. 100-500 m od apartamentów, piaszczysta. Serwis plażowy (1 parasol, 2 leżaki lub łóżka plażowe/ pokój) w terminach 20.05-30.06.12 i 26.08-23.09.12 w cenie, w pozostałych terminach płatny. Na plaży znajduje się boisko do gry w siatkówkę (gratis).

Wyposażenie

recepcja, restauracja, pizzeria, bar, sklepy, pralnia (płatna), pomoc medyczna, parking (gratis, 1 miejsce/apt.).

Internet

tak w wydzielonym miejscu, WiFi (gratis).

Karty kredytowe

tak (Visa, MasterCard).

Sport i relaks

basen, kręgle, uniwersalne boisko z syntetyczną trawą (do gry w tenisa lub piłkę nożną), pokój gier, tenis stołowy, plac zabaw dla dzieci. Apartament bilo 2 os.: (ok. 35 m2) składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim oraz z pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). łazienka z prysznicem i WC; sejf (płatny, 1,50 EUR/ dzień), klimatyzacja, weranda. Apartament bilo 4 os.: (ok. 35 m2) składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim oraz z pokoju dziennego z podwójną rozkładaną sofą wraz z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). łazienka z prysznicem i WC; sejf (płatny, 1,50 EUR/ dzień), klimatyzacja, weranda. Apartament trilo 6 os.: (ok. 50 m2) składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, pokoju z łóżkiem małżeńskim oraz z pokoju dziennego z podwójną, rozkładaną sofą wraz z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). Łazienka z prysznicem i WC; sejf (płatny, 1,50 EUR/ dzień), klimatyzacja,  weranda.

Pieski

tak (małe, na zapytanie).

Kategoria lokalna

*** W cenie: prąd, woda, gaz. Obowiązkowe opłaty na miejscu: kaucja zwrotna 100 EUR/apt., opłata za sprzątanie końcowe 37 EUR/apt. (aneks kuchenny we własnym zakresie, śmieci należy wyrzucić),  karta klubowa 22 EUR/dorosły, 10 EUR/dzieci (6-14 lat), taksa klimatyczna ok. 1 EUR/os/dzień (nie dotyczy dzieci poniżej 14 roku życia).

Dopłaty

możliwość wypożyczenia pościeli (na zapytanie): łóżko pojedyncze 2 EUR/dzień, łóżko podwójne 2,20 EUR/dzień, dopłata za ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 3%.

Świadczenia

7 noclegów, opieka włoskiego kontrahenta, ubezpieczenie Signal Iduna KL, NW, KR i bagażu w cenie.

Zakwaterowanie

przyjazd - niedziela od godz. 15.00 do 20.00, wyjazd - niedziela do godz. 10.00.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY