Hotel Cheval Blanc

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

****
Włochy/Aosta

Jednym zdaniem

Nowoczesna architektura, bliskość gór i wspaniały klimat oraz możliwość szusowania po największych i najwyżej położonych stacjach narciarskich przyciąga turystów z całego świata.

Położenie

hotel zlokalizowany w samym sercu doliny Aosty. Położenie gwarantuje idealny punkt wypadowy dla narciarzy do najsłyniejszych stacji doliny jak np. Cervinia czy Courmayer (ok 60 min). Niecałe 2 km od hotelu znajduje się dolna stacja gondoli do stacji narciarskiej Pila, przystanek skibusa 50m od hotelu.

Hotel

Nowoczesny, elegancki i przytulny hotel został zaprojektowany tak by zaspokoić wszelkie wymagania swoich Gości. Centrum Aosty, pełnej sklepów, restauracji i innych atrakcji, znajduje się zaledwie 500 metrów od hotelu.

Pokoje

stylowo i elegancko wykończone, 2-osobowe z możliwością 1 lub 2 dostawek. W każdym znajduje się łazienka z prysznicem lub wanną, suszarka do włosów, TV, telefon, mini bar, sejf, Wi-Fi (odpłatnie).

Do dyspozycji

restauracja, basen, siłownia, odpłatnie: sauna, solar sala konferencyjna, Wi-Fi (odpłatnie).

Po nartach

W Aoście znajdują się liczne bary, sklepy i restauracje. Idealne miejsce dla lubiących aktywny wypoczynek, także po całodziennym szusowaniu.

Kuchnia

śniadania - bufet szwedzki, obiadokolacje - wybór spośród kilku wariantów, bufet sałatkowy

Program narciarski

Aby optymalnie wykorzystać karnet Siski proponujemy program narciarski wg następującego schematu: 2 x Cervinia, 1 x La Thuile, 1 x Courmayeur, 2 x Pila (na stację Pila dojazd skibusem) - karnet wliczony w cenę

Cena zawiera

zakwaterowanie wg wybranej oferty * śniadania i obiadokolacje * opiekę rezydenta * ubezpieczenie KL i NNW oraz ratownictwo górskie * karnet 6* Siski * podatek VAT * transport do hotelu wg wybranej oferty *  4 transfery na stoki wg programu narciarskiego: 2 x Cervinia, 1 x La Thuile, 1 x Courmayeur (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej).

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji * korzystanie z sauny, masży, solarium

Dopłaty opcjonalne

transfery na stoki w przypadku wyboru oferty z dojazdem własnym * ubezpieczenie SKI * ubezpieczenie od następstw chorób przewlekłych

Dopłaty obligatoryjne

opłata klimatyczna płatna na miejscu 1,5/os/dzień (dotyczy wszystkich osób pow. 10 lat).

Najważniejsze cechy hotelu

Karnet w cenie przez cały sezon
Blisko centrum miasteczka
Basen i siłownia

Karnet w cenie

6-dniowy karnet Siski

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY