Hotel Beau Sejour

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

**

R

Cervinia/Dolina Aosty/Włochy

A

znany region narciarski

P

na wysokości 1080 m n.p.m., w centrum miejscowości Antey St. André w we włoskiej Valle dAosta, u stóp Matterhornu.

W

do najbliższego wyciągu w Valtournenche ok. 12 km, który połączony jest trasami i wyciągami ze słynnym szwajcarskim Zermatt. Przystanek skibusa (publiczny - płatny) ok. 30 m od hotelu. Do miejscowości Breuil-Cervinia ok. 20 km.

W

recepcja, winda, sala TV. Obiekt posiada 5 pięter i dysponuje 80 apartamentami.

I

nie

K

nie

A

(ok. 21 m2) składa się z pokoju dziennego z dwuosobowym łóżkiem wraz z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC.

A

(ok. 25 m2), składa się z pokoju dziennego z dwuosobowym łóżkiem oraz łóżkiem pojedynczym wraz z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC.

A

(ok. 30-35 m2) składa się z sypialni z dwuosobowym łóżkiem oraz łóżkiem pojedynczym, pokoju dziennego z łóżkiem rozkładanym dla 4-tej osoby wraz z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka. Łazienka z WC.

A

(ok. 40 m2) składa się z sypialni z dwuosobowym łóżkiem oraz łóżkiem pojedynczym, pokoju dziennego z łóżkiem rozkładanym 2 osób wraz z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka. Łazienka z WC.

A

(ok. 40 m2) składa się z dwóch dwuosobowych sypialni (każda z osobną łazienką) oraz aneksu kuchennego w pełni wyposażonego (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka).

P

na zapytanie (bez opłat)

K

**

S

7 noclegów, ubezpieczenie Signal Iduna - Bezpieczne Podróże (w tym rekreacyjne uprawianie narciarstwa zjazdowego, biegowego lub snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych) - KL, KR, NNW i bagażu, opieka włoskiego kontrahenta.

U

Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie OC/SS (w tym sprzęt sportowy) Signal Iduna - 35 zł/os./pobyt.

D

Istnieje możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dziecka - opłata na miejscu 5 euro/dzień.
Gwarancja niezmienności ceny - dopłata 2,5%. Dopłata za ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 3%.

W

media, końcowe sprzątanie, bielizna pościelowa, ręczniki

O

kaucja zwrotna 50 euro/apt.

Z

przyjazd - sobota w godz. 15.00-22.00, wyjazd - sobota do godz. 10.00.

A

przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, WC, bar, video), warunki przewozu, cennik, program i rozkład jazdy na stronie organizatora.

S

program, skrócone warunki przelotu, cennik i rozkład lotów na stronie organizatora.

O

nie.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY