Opis hotelu

Kategoria

****

Region

BASILIKATA/WŁOCHY

Położenie

w Marina di Pisticci, na Wybrzeżu Jońskim, w pasie przybrzeżnych lasów piniowych. Do pięknej, długiej, piaszczystej plaży ok. 700 m. Na plażę można dojechać minikolejką (w cenie). Do Metaponto ok. 14 km.

Hotel

przyjazny rodzinom ośrodek wypoczynkowy, rozległy i urządzony ze smakiem, na terenie 35-hektarowego piniowego zagajnika. Do dyspozycji gości: obszerny hall wejściowy z recepcją (sejf w cenie) i fotelami. Bar i 2 baseny, jeden dla dorosłych z jacuzzi, drugi, płytki, dla dzieci. Parasole i leżaki przy basenie i na plaży w cenie, obowiązkowe czepki kąpielowe. Amfiteatr, w którym odbywają się wieczorne przedstawienia, bar hotelowy i plażowy. ładna restauracja z werandą, butik, perfumeria, fryzjer i nieduży salon piękności. Parking. Karty kredytowe: Visa, Mastercard, Diners, Amexco. Kategoria lokalna: 4 gwiazdki.

Karty kredytowe

Visa, Mastercard, Diners, Amexco.

Kategoria lokalna

4 gwiazdki.

Pokoje

urządzone ze smakiem, standardowe DZX1 (2-4 os.): z klimatyzacją, łazienką (wanna lub prysznic, WC), telefonem, TV sat., barkiem (na zamówienie) i balkonem. Rodzinne FZX1 (2-4 os.): składają się z 2 pokoi 2-osobowych połączonych drzwiami, 2 łazienki. W ofercie także pokoje oszczędnościowe DZZ1.

Wyżywienie

2 lub 3 posiłki dziennie. Śniadanie w formie bufetu. 2. posiłek w formie urozmaiconego bufetu z lokalnymi specjałami, do wyboru: w południe albo wieczorem. Dla dzieci w południe specjalne menu w restauracji Birba. raz w tygodniu wieczór regionalny z kolacją.

Sport i fitness

2 baseny, boiska do koszykówki, siatkówki i małe boisko do piłki nożnej, boccia, ścieżka zdrowia, 4 korty tenisowe, gimnastyka w wodzie, aerobik, tenis stołowy, surfing, żeglarstwo, siatkówka plażowa, kajaki. Kursy grupowe z różnych dyscyplin sportu. Za opłatą: kursy indywidualne i oświetlenie boisk. Jazda konna (firmy zewnętrzne).

Wellness

za opłatą: masaże i zabiegi kosmetyczne

Rozrywka

urozmaicony program animacyjny (w języku włoskim) z zabawami przy i w basenie oraz na plaży. Wieczorami przedstawienia w amfiteatrze do północy albo muzyka na żywo w Piano barze.

Dla dzieci

rozrywka dla dzieci w wieku 4-12 lat w jęz. włoskim. Działają 2 kluby dopasowane do wieku dzieci (w jęz. włoskim i częściowo niemieckim). Gry i zabawy dla dzieci w wieku 4-8 lat (Baby Birba). Dzieci od 9 do 12 lat (Birba Junior) uczestniczą w grupowych lekcjach tenisa i żeglarstwa lub pływania. Raz w tygodniu show dla dzieci prowadzony na scenie przez ich opiekunów. Ponadto w hotelu znajduje się klub dla najmłodszych Biberoneria: opłata 10 € za dziecko/dzień za korzystanie z wyposażenia kuchennego, żywności dla niemowląt i łóżeczka dla dziecka (prosimy o wcześniejsze zgłoszenie), płatne na miejscu.

Strona internetowa

www.tibluvillage.it

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu