Hotel Porta d'Oriente

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

KATEGORIA

Rezydencja

REGION

Włochy / Puglia/ Gallipoli

Odległość od centrum

500m.

Odległość od morza

100m.

Plaza

piaszczysta

Położenie

Residence Porta DOriente położona jest naprzeciwko plaży, morza, przy promenadzie Gallipoli i słynnym mieście Salento w południowej Apulii.

Serwis

24 godzinna recepcja, bar, winda, klimatyzacja, telefon, kolorowy telewizor, centrum z sauną, jacuzzi, salon kosmetyczny, siłownia wyposażona w rowery, bieżnie.

Do zapłaty

na plaży można wynająć kajaki i rowery wodne, 1 parasol i 2 leżaki na apartament, garaż w pobliżu.

Pokoje

Kompleks posiada 41 pokoi, wygodnych i dobrze wyposażonych. Wszystkie z prywatną łazienką, aneksem kuchennym, klimatyzacją, telefonem, kolorowym telewizorem, prawie wszystkie z balkonami z widokiem na morze.

MONO 2/3/4

pokój dzienny z aneksem kuchennym z dwoma miejscami do spania, czasem z łóżkiem małżeńskim(na stale lub jak dostawka), łóżko piętrowe(na stałe lub jako dostawka), łazienka.
Karta klubowa - obligatoryjna pd 4 lat (2/6-7/9) zawiera animacje dzienne na plazy z koktajlem powitalnym, miniklub w godzinach wyznaczonych, gimnastyka, aerobik, zawody sportowe, wieczory na plaży.

Pobty

Sb/sb, 17.00/10.00

Do zpałaty na miejscu obligatoryjnie

forfait zużycia prądu, wody ,gazu, pościel/reczniki od 3 lat - 40Euro/os, sprzątanie końcowe 40Euro (aneks kcuhenny w gesti klienta lub opłata 30 Euro)
Serwis plazowy (1 parasol i 2 leżaki) 60Euro (26/5-29/6 i 25/8-21/9), 85Euro (30/6-24/8), karta klubowa od 4 lat (2/6-7/9) 27Euro/os.
Kaucja - 100 Euro, klimatyzacja - 70Euro, miejsce postojowe - 56Euro.
Zwierzeta, nie.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY