Opis hotelu

N

Hotel składający się z dwóch budynków. Kameralna atmosfera, przystępna cena.

P

Półtora kilometra od Side, 6 km od Manavgat, ok. godzina jazdy z lotniska w Antalyi, 500 m od plaży publicznej, ok. 1,5 km od plaży prywatnej, na której znajdują się hotelowe leżaki i parasole (przejazdy busem oraz serwis plażowy bezpłatnie, brak ręczników plażowych).

W

Recepcja z odpłatnymi sejfami, restauracja z częścią zewnętrzną, odpłatne łacza internetowe.

P

67 pokoi typu Standard - łazienka z prysznicem, telefon, TV sat, indywidualnie sterowana klimatyzacja, balkon. Pokoje typu Economy to kilka pokoi wydzielonych przez hotel jako propozycja o niższym standardzie oraz w atrakcyjniejszej cenie. Obniżony standard pokoi polegać może na mniejszym metrażu, braku balkonu, gorszym widoku, lokalizacji pokoju na parterze, niskim parterze, w sąsiedztwie kuchni, restauracji czy dyskoteki.

W

HB - Śniadania i obiadokolacje.

S

Basen zewnętrzny, tenis stołowy, billiard, fitness w ogrodzie, piłkarzyki, masaże, okazjonalnie w wysokim sezonie wieczorek turecki. Sporty wodne przy plaży, a miejsca rozrywki w niedużej odległości od hotelu.

D

Brodzik, ślizgawka wodna w basenie, nieduży plac zabaw.

U

Od obywateli RP wymagana jest wiza. Kupuje się ją po przylocie na lotnisku - oficjalna cena od 11 kwietnia 2014 wynosi 30 USD lub 25 EUR / osobę. Innym sposobem nabycia wizy tureckiej (który ma być obowiązkowy w kolejnych latach) jest system online e-viza (https://www.evisa.gov.tr/en/), gdzie można nabyć wizę za 20 USD / osobę. Od 11 kwietnia 2014 strona ma zostać uruchomiona w polskiej wersji językowej, a płatność ma być możliwa za pośrednictwem kart debetowych i kredytowych. Obywatele RP mogą przebywać na terenie Turcji łącznie przez 90 dni w okresie 180 dni ważności wizy. Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu do Turcji.

C

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

C

Opłat za wizę turecką, wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu