Hotel Altinkum

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

3*
Turcja/Riwiera Turecka

Położenie/Plaża

ok. 300 m od historycznego centrum Side, ok. 65 km od lotniska w Antalyi, bezpośrednio przy hotelowej, piaszczystej plaży. Leżaki, materace, parasole bezpłatne, ręczniki płatne.

Wyposażenie

Kategoryzacja obiektu nadana jest przez GTI Travel Poland. Hotel składa się z licznych bungalowów, posiadających łącznie 99 pokoi, budynek recepcji z sejfem (płatny), restaurację z tarasem, możliwość korzystania z oferty ala carte (płatna), bar przy basenie, cukierenkę (płatna), kącik TV, fryzjera, ogród, mały plac zabaw dla dzieci, basen, oddzielny brodzik dla dzieci. Leżaki, materace, parasole bezpłatne, ręczniki płatne.

Pokoje

w bungalowach są niewielkie, standardowo urządzone, wyłożone terakotą, indywidualnie sterowana klimatyzacja, mini bar (płatny, na żądanie), TV, telefon (łączenie przez recepcję), łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, WC. Większość pokoi z małym tarasem.

Wyżywienie

All Inclusive
Śniadania (śniadanie dla śpiochów płatne dodatkowo), obiady, kolacje w formie bufetu, po południu kawa, herbata ciasteczka. Napoje bezalkoholowe i alkoholowe lokalne, z wyjątkiem soków ze świeżych owoców, kawy po turecku, lodów, napojów importowanych i butelkowanych, dostępne są bezpłatnie w godz. 10:00-22:00.
Mini bar wypełniany jest bezpłatnie jedynie w dniu przyjazdu wodą.HB
Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Przy mniej niż 20 osobach posiłki mogą być serwowane.

Sport/Rozrywka

Bezpłatne: bezprzewodowe połączenie internetowe w budynku recepcji. Płatne: sauna, łaźnia turecka, masaż.

Hotel akceptuje karty

Visa, Master.

Strona Internetowa

www.altinkum-bungalows.com

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY