Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wszyscy obywatele Polski podróżujący do Turcji, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
 • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
 • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl
 • od 1 613 za osobę

  Wybierz termin

  Wybraliśmy dla was

  Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

  Wybierz termin

  Nieoficjalny opis hotelu

  Numer hotelu: 230 295

  ATUTY

  - miejski hotel blisko centrum miasta

  - niedaleko od plaży

  - bar na dachu

  - basen z brodzikiem dla dzieci

  NASZYM ZDANIEM

  Miejski hotel z licznymi udogodnieniami i atrakcyjną ofertą zabiegów w SPA. Dobra lokalizacja na dzienny wypad na plażę i noce wyjście na miasto. Rodziny z dziećmi znajdą tu basen z brodzikiem, mini klub z animacjami oraz plac zabaw sprawiają że jest to świetne miejsce na wczasy w Turcji.

  POŁOŻENIE

  - około 84 km od Lotniska Milas-Bodrum

  - około 150 m od plaży

  - około 2 km od centrum Didim

  - około 50 m od najbliższego marketu

  - około 2km od najbliższego centrum handlowego

  - 25 metrów do centrum Altinkum

  PLAŻA

  Oddalona o 150m, publiczna piaszczysta plaża z wydzieloną częścią dla gości hotelu. Na plaży bezpłatnie dostępne leżaki i parasaole oraz bar plażowy (10:00-18:00) serwujący przekąski i lokalne napoje bezalkoholowe w ramach pakietu All Inclusive. Sporty wodne dodatkowo płatne.

  DO DYSPOZYCJI GOŚCI

  Bezpłatnie: leżaki i prasole na plaży i przy basenie bezpłatne, basen z brodzikiem, plac zabaw dla dzieci, wifi, sejf w pokoju,wstęp do łaźnia turecka, łażnia parowa, sauna, grota solna (wszystkie zabiegi dodatkowo płatne), centrum fitness, animacje w wersji soft.

  Dodatkowo płatne: room service, telefon i fax, pralnia, wypożyczalnia samochodów, wszystkie zabiegi w SPA, lekarz, sporty wodne, sklepy na terenie hotelu, fryzjer


  DLA DZIECI

  Brodzik, plac zabaw, wieczorne mini disco, gry i zabawy w mini klubie dla dzieci w wieku 4-12 lat.

  POKOJE

  Zakwaterowanie po godzinie 14:00,  wykwaterowanie do godziny 12:00.

  Pokoje typu standard - z widokiem na miasto lub z widokiem na morze: centralnie sterowana klimatyzacja, telewizor, telefon, sejf, zestaw do parzenia kawy/herbaty, mini bar, łazieka z prysznicem, lusterkiem do makijażu i suszarką do włosów, balkon, Wi-Fi

  Pokoje typu family - z widokiem na miasto lub na morze: (2 pokoje oddzielone drzwiami, 1 łazienka) entralnie sterowana klimatyzacja, telewizor, telefon, sejf, zestaw do parzenia kawy/herbaty, mini bar, łazieka z prysznicem, lusterkiem do makijażu i suszarką do włosów, balkon zwykły lub francuski, Wi-Fi


  Hotel dusponuje 2 mokojami z udogodnieniami dla niepełnosprawnych, które zawierają TV, centralnie sterowaną klimatyzację, sejf, telefon, zestaw do parzenia kawy/herbaty, minibar, łazienkę z prysznicem, usterkiem do makijażu, suszarkę, balkon, i Wi-Fi

  UDOGODNIENIA

  plaża

  basen

  brodzik dla dzieci

  mini klub

  serwis plażowy

  ultra all inclusive

  bar na dachu

  sauna

  łaźnia parowa

  grota solna

  hotelowe SPA

  restauracje a'la carte

  plac zabaw

  bar na plaży

  bar przy basenie

  WYŻYWIENIE

  Ultra All Inclusive

  Śniadania, późne śniadania, obiady, kolacje, nocne przekąski - w restauracji głównej. Słodkie i słone przekąski w ciągu dnia podawane w wyznaczonych barach hotelowych. Wybrane lokalne oraz importowane napoje alkoholowe i bezalkoholowe.  Bar plazowy (10:00-18:00) serwujący przekąski oraz lokalne napoje bezalkoholowe.

  Na terenie hotelu restauracje a'la carte (włoska, turecka i owoce morza) w czerwcu w ramach Ultra All Inclusive w sezoniepłatna 5 Euro za osobę.

  Babylon Bar, Maxi Bar oraz świeżo wyciskane soki oraz wina i  wszystkie napoje butelkowane dodatkowo płatne.


  DODATKOWE INFORMACJE

  Akceptowane środki płatnicze: Visa, Mastercard
  Hotel posiada udogodnienia dla niepełnosprawnych.

  CENA ZAWIERA

  LOTY CZARTEROWE:
  - Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą
  - Transport do miejsca docelowego
  - Bagaż podręczny 5 kg oraz rejestrowany 20 kg
  - Opiekę rezydenta podczas pobytu
  - Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  - Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy
  - Podatek Vat
  - Ubezpieczenie KL 30 000, NNW 3 000, bagaż 200

  CENA NIE ZAWIERA

  - Wycieczek fakultatywnych
  - Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie


  INFORMACJE DLA PODRÓŻUJĄCYCH Z DZIEĆMI

  Dla dzieci do 18 lat wymagana jest pisemna zgoda na podróż. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka, na terenie Turcji, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajdować się będzie dziecko. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży (polakzagranica.msz.gov.pl) 

  ZASADY WJAZDU - COVID-19

  Od 1 czerwca 2022 r. przestają obowiązywać obostrzenia związane z wjazdem do Republiki Turcji. Zniesiono obowiązek posiadania wyników testów PCR lub testów antygenowych przy wjeździe. Przestaje równiez obowiązywać formularz lokalizacyjny.

  Prosimy o sprawdzanie aktualnych przepisów wjazdowych i procedur bezpieczeństwa związanych z COVID-19 na stronie https://www.gov.pl/web/dyplomacja/turcja

  DODATKOWE UBEZPIECZENIE NA WYPADEK KWARANTANNY LUB IZOLACJI

  Pomoc w przypadku izolacji
  W przypadku nałożenia na Ubezpieczonego konieczności poddania się izolacji z powodu nagłego zachorowania na Covid-19 podczas pobytu za granicą zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową izolacją, jeżeli izolacja nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu
  zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.

  Pomoc w przypadku kwarantanny
  W przypadku nałożenia na Ubezpieczonego przez lokalne służby sanitarne konieczności poddania się kwarantannie w związku z Covid-19 podczas pobytu za granicą, zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alrmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową kwarantanną, jeżeli kwarantanna nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych oraz koszty transportu powrotnego do Polski lub kraju rezydencji jeżeli przekraczają pierwotnie przewidziany czas podróży, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.

  WAŻNE INFORMACJE

  Przelot samolotem realizowany jest na podstawe ważnego paszportu - dokument musi być ważny mnimum 6 miesięcy od daty powrotu do Polski


  Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

  Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

  Informacje o hotelu

  • Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny tak
  • TV tak
  • Minibar tak
  • Kącik dziecięcy tak
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
  • Hotelowa restauracja tak

  Opinie o hotelu

  Ocena 4,1 / 5
  Travelplanet

  Doskonałe (1 ocena hotelu)

  Zakwaterowanie 4,3 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 2,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  44. najwyższa ocena z 226 hoteli w Kusadasi

  Sylwia P. Sierpień 2022

  Data pobytu: 24.7. - 31.7.2022

  Ocena 4,1 / 5
  Super hotel . Wszystko na wysokim standardzie.
  Całkowita ocena

  Super hotel . Wszystko na wysokim standardzie.

  Zakwaterowanie 4,3 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 2,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Wygodny materac. Wyspałam się :)Bardzo ładnie urządzony pokój . Widoki super . Czysto.

  Wyżywienie
  Urozmaicona kuchnia . Wszystko pyszne !!!

  Obsługa w hotelu
  Spa :)

  Plaża
  Hmm…blisko hotelu ,niestety plaża bardzo wąska i zatłoczona . Leżak przy leżaku.

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Filtruj opinie

  Sylwia P. Sierpień 2022

  Data pobytu: 24.7. - 31.7.2022

  Ocena 4,1 / 5
  Super hotel . Wszystko na wysokim standardzie.
  Całkowita ocena

  Super hotel . Wszystko na wysokim standardzie.

  Zakwaterowanie 4,3 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 2,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Wygodny materac. Wyspałam się :)Bardzo ładnie urządzony pokój . Widoki super . Czysto.

  Wyżywienie
  Urozmaicona kuchnia . Wszystko pyszne !!!

  Obsługa w hotelu
  Spa :)

  Plaża
  Hmm…blisko hotelu ,niestety plaża bardzo wąska i zatłoczona . Leżak przy leżaku.

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Ładuję

  Ładowanie położenia hotelu i opisu...

  Pogoda

  Aktualna pogoda

  • Temperatura 33 °C temperatura w nocy 23 °C

  • Temperatura wody 25 °C

  Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 35 °C temperatura w nocy 22 °C

  • Pt 34 °C temperatura w nocy 22 °C

  • Sob 32 °C temperatura w nocy 22 °C

  • Ndz 32 °C temperatura w nocy 22 °C

  Najlepsze miesiące na wakacje:

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień