Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

od 1 149 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 102 117

Naszym zdaniem

Nowoczesny i komfortowy hotel blisko plaży, różnorodna kuchnia, baseny ze zjeżdżalniami, udogodnienia dla dzieci, obszerne i wygodne pokoje. Doskonały na romantyczny wypoczynek dla par oraz na wakacje w rodzinnym gronie.
 

Położenie

330 m od żwirkowo-piaszczystej plaży (oddzielonej od hotelu ulicą) z pomostem (leżaki, parasole i ręczniki bezpłatnie, pawilony plażowe - odpłatnie), 9 km od centrum Kumkoy, 14 km od lotniska w Antalyi.

Wyposażenie

Przestronne lobby z recepcją, bezpłatne Wi-Fi, restauracja główna, restauracje a'la carte (azjatycka, włoska, turecka, rybna, barbeque, meksykańska), bar w lobby (24 h), letni bar na molo, bar przy basenie, Indigo Disco Bar, cukiernia, kącik z naleśnikami gozleme, snack bar przy plaży, sklepiki, minimarket, parking, płatne: pralnia, opieka lekarska, fryzjer.

Pokoje

Hotel posiada 395 eleganckich, przestronnych pokoi rozmieszczonych w 4 budynkach. Każdy z nich wyposażony jest w: klimatyzację (centralnie sterowaną), balkon, łazienkę (suszarka do włosów), telewizję satelitarną, telefon, sejf, kapcie, zestaw do parzenia kawy i herbaty, Wi-Fi, minibar (woda, napoje bezalkoholowe, lokalne piwo - uzupełniany codziennie w napoje bezalkoholowe).
Rodzaje pokoi:
Family suite (rodzinny) - ok. 70 m kw., 2 sypialnie, pokój dzienny. Możliwość zakwaterowania 5 osób dorosłych i dziecka lub 4 osób dorosłych i 2 dzieci.
Superior - ok. 35 m kw., pokój sypialniano-dzienny. Możliwość zakwaterowania 3 osób dorosłych i dziecka lub 2 osób dorosłych i 2 dzieci.
Standard - ok. 30 m kw.  Możliwość zakwaterowania maksymalnie 2 osób.
Ekonomiczny - pokój o niższym standardzie, może być mniejsza powierzchnia i brak balkonu.

Wyżywienie

Ultra All Inclusive - śniadania, obiady, kolacje (bufety), późne śniadania, przekąski w dzień i o północy, tradycyjne placki goleme, ciasta, alkohole lokalne i niektóre importowane, woda i napoje bezalkoholowe codziennie w pokoju (minibar), lody, kolacja w restauracji a'la carte (w ciągu pobytu 7 dni możliwa jedna wizyta w wybranej restauracji, wymagana rezerwacja).

Sport i rozrywka

Basen, basen kryty, basen z 4 zjeżdżalniami wodnymi, taras słoneczny, tenis stolowy, koszykówka, siatkówka plażowa, piłka nożna, tenis (oświetlenie płatne), siłownia, łaźnia, sauna, animacje, program rozrywkowy. Odpłatnie: klub nocny, jacuzzi i zabiegi w spa, sporty wodne.
            

Dla dzieci

Basen dla dzieci z minizjeżdżalniami i fontanną, miniklub (2 grupy wiekowe), animacje, plac zabaw, sala zabaw, menu dla dzieci w restauracji głównej, wysokie krzesełka w restauracjach, łóżeczka niemowlęce na życzenie (w zależności od dostępności). 

Uwagi

Obywatele RP mogą przebywać na terenie Turcji łącznie przez 90 dni. Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny przedstwiciel (kontakt telefoniczny), ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Przelot Corendon / Enter Air

UWAGA! Wszystkie oferty z przelotem liniami Corendon Airlines oparte są o dynamiczne pakietowanie. Linie Corendon Airlines działają na zasadzie samolotów rejsowych.
Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.
W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Warunki przewozu linii lotniczych Corendon:
https://www.corendonairlines.com/en/page/travel-information/rules-regulations/rules-for-tickets-and-reservations
Przy rezerwacjach założonych na wyloty do Turcji z przelotem liniami Corendon, obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
Enter Air
W przypadku przelotów liniami Enter Air wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Prosimy o wprowadzenie poprawnych danych uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach/dowodach ososbistych). Po założeniu rezerwacji stałej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.
Przy rezerwacjach założonych na wyloty do Turcji z przelotem liniami Enter Air , obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.

Aktualizacje COVID-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Warunki wjazdu do kraju

Od 28.12.2020 r. wszystkie osoby podróżujące do Turcji, będą zobowiązane do przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR na obecność COVID-19. Badanie musi być przeprowadzone maksymalnie 72 godziny przed planowanym wjazdem do Turcji. Zaświadczenie powinno zostać przedstawione w języku angielskim lub innym honorowanym przez linię lotniczą lub kraj docelowy. Nie ma obowiązku okazywania wyniku testu w przypadku dzieci poniżej 6 roku życia. Powyższa regulacja będzie obowiązywać do 1 marca 2021 r.
W Turcji obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek ochronnych w zamkniętych przestrzeniach publicznych (np. hotele, sklepy, centra handlowe, banki, supermarkety, szpitale, kościoły itp.) oraz w środkach transportu publicznego. Nieprzestrzeganie tego nakazu grozi nałożeniem kary. W przypadku wylotów do Bodrum obowiązek noszenia maseczek dotyczy wszystkich miejsc publicznych (również w przestrzeni otwartej), wyłączając tereny otwarte w hotelu oraz hotelowej plaży. Mogą występować ograniczenia dotyczące godzin pracy centrów handlowych, sklepów, restauracji, kawiarni itpOd 2 marca 2020 r. obywatele Rzeczpospolitej Polskiej podróżujący do Turcji turystycznie na okres do 90 dni są zwolnieni z obowiązku wizowego.

Przelot liniami lotniczymi Corendon

CORENDON
Wszystkie oferty z przelotem liniami Corendon Airlines oparte są o dynamiczne pakietowanie. Linie Corendon Airlines działają na zasadzie samolotów rejsowych.
Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.
W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
20 kg + 5 kg podręcznego w cenie
Warunki przewozu linii lotniczych Corendon:
https://www.corendonairlines.com/en/page/travel-information/rules-regulations/rules-for-tickets-and-reservations
Przy rezerwacjach założonych na wyloty liniami Corendon, obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 300 m
 • Odległość od lotniska 13 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,4/5
Travelplanet

Znakomity (30 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,5/5

Wyżywienie 4,4/5

Okolica 4,4/5

Cena 4,4/5

39. najwyższa ocena z 535 hoteli w Antalya

Andrzej Lipiec 2019

Data pobytu: 6.7. - 13.7.2019

Ocena 5,0/5
Hotel ,jedzenie, obsługa na najwyższym poziomie.czysto, miło .hotel położony 500 m od morza ,po prostu super.kuchnia różna jedzenie pycha,bar dobrze zaopatrzony...
Całkowita ocena

Hotel ,jedzenie, obsługa na najwyższym poziomie.czysto, miło .hotel położony 500 m od morza ,po prostu super.kuchnia różna jedzenie pycha,bar dobrze zaopatrzony .woda w basenie 32 c w morzu 30 C. dużo konkursów i zajęć dla dzieci i dorosłych.kto nie był w Turcji nich jedzie do lary a się nie zawiedzie.POLECAM

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Mateusz Lipiec 2014

Data pobytu: 3.5. - 10.5.2014

Ocena 4,5/5
Świetny hotel z bardzo bogatym wyposażeniem i licznymi udogodnieniami, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi - liczne zjeżdżalnie, baseny i brodzik. Przebywając...
Całkowita ocena

Świetny hotel z bardzo bogatym wyposażeniem i licznymi udogodnieniami, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi - liczne zjeżdżalnie, baseny i brodzik. Przebywając w tym obiekcie goście hotelowi mogą korzystać z udogodnień obiektu położonego obok – Lara Family Club. Pokoje rodzinne family suite o pow. 80m2 robią niesamowite wrażenie. W hotelu goście chwalą urozmaicone wyżywienie, a zwłaszcza „kącik” z makaronami. Na piękną piaszczystą plażę można dostać się często kursującym busem hotelowym, a na samej plaży mają Państwo do dyspozycji bary, snack bary, kort do tenisa czy trzy restauracje a la carte. W hotelu tym pracuję Polka odpowiedzialną za Guest Relations, która chętnie pomoże każdemu klientowi.

Zakwaterowanie 4,7/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Andrzej Lipiec 2019

Data pobytu: 6.7. - 13.7.2019

Ocena 5,0/5
Hotel ,jedzenie, obsługa na najwyższym poziomie.czysto, miło .hotel położony 500 m od morza ,po prostu super.kuchnia różna jedzenie pycha,bar dobrze zaopatrzony .woda w basenie 32 c w morzu 30 C. dużo konkursów i zajęć dla dzieci i dorosłych.kto nie był w Turcji nich jedzie do lary a się nie zawiedzie.POLECAM
Całkowita ocena

Hotel ,jedzenie, obsługa na najwyższym poziomie.czysto, miło .hotel położony 500 m od morza ,po prostu super.kuchnia różna jedzenie pycha,bar dobrze zaopatrzony .woda w basenie 32 c w morzu 30 C. dużo konkursów i zajęć dla dzieci i dorosłych.kto nie był w Turcji nich jedzie do lary a się nie zawiedzie.POLECAM

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Mateusz Lipiec 2014

Data pobytu: 3.5. - 10.5.2014

Ocena 4,5/5
Świetny hotel z bardzo bogatym wyposażeniem i licznymi udogodnieniami, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi - liczne zjeżdżalnie, baseny i brodzik. Przebywając w tym obiekcie goście hotelowi mogą korzystać z udogodnień obiektu położonego obok – Lara Family Club. Pokoje rodzinne family suite o pow. 80m2 robią niesamowite wrażenie. W hotelu goście chwalą urozmaicone wyżywienie, a zwłaszcza „kącik” z makaronami....
Całkowita ocena

Świetny hotel z bardzo bogatym wyposażeniem i licznymi udogodnieniami, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi - liczne zjeżdżalnie, baseny i brodzik. Przebywając w tym obiekcie goście hotelowi mogą korzystać z udogodnień obiektu położonego obok – Lara Family Club. Pokoje rodzinne family suite o pow. 80m2 robią niesamowite wrażenie. W hotelu goście chwalą urozmaicone wyżywienie, a zwłaszcza „kącik” z makaronami. Na piękną piaszczystą plażę można dostać się często kursującym busem hotelowym, a na samej plaży mają Państwo do dyspozycji bary, snack bary, kort do tenisa czy trzy restauracje a la carte. W hotelu tym pracuję Polka odpowiedzialną za Guest Relations, która chętnie pomoże każdemu klientowi.

Zakwaterowanie 4,7/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Karolina Maj 2014

Data pobytu: 3.5. - 10.5.2014

Ocena 4,5/5
Nowy hotel, przeznaczony w szczególności dla rodzin z dziećmi. Będą one czuły się tu komfortowo, przede wszystkim ze względu na pokoje rodzinne, które są tak duże jak niektóre mieszkania – 80m2 (dwie sypialnie oraz salon). W każdym pokoju jest zestaw do parzenia kawy i herbaty, oraz mini barek uzupełniany codziennie. Dodatkową atrakcją dla dzieci jest oczywiście mini aquapark z 4 zjeżdżalniami. Bardzo...
Całkowita ocena

Nowy hotel, przeznaczony w szczególności dla rodzin z dziećmi. Będą one czuły się tu komfortowo, przede wszystkim ze względu na pokoje rodzinne, które są tak duże jak niektóre mieszkania – 80m2 (dwie sypialnie oraz salon). W każdym pokoju jest zestaw do parzenia kawy i herbaty, oraz mini barek uzupełniany codziennie. Dodatkową atrakcją dla dzieci jest oczywiście mini aquapark z 4 zjeżdżalniami. Bardzo fajnym pomysłem jest kryty basen, z przeszklonymi ścianami i sufitem, znajdujący się zaraz obok basenu zewnętrznego. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze Polka pracująca w hotelu jako guest relation, która zadba aby każdy gość czuł się dobrze oraz krótki transfer z lotniska. Osobom lubiącym grać w tenisa na pewno spodoba się położenie kortów – przy plaży, zaraz po wyczerpującym meczu można wskoczyć do morza.

Zakwaterowanie 4,7/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Sylwia Maj 2014

Data pobytu: 3.5. - 10.5.2014

Ocena 4,4/5
W hotelu panuje rodzinna atmosfera, co można zauważyć po licznych, uśmiechniętych gościach. Największym atutem jest infrastruktura dla dzieci. W osobnej części znajdują się baseny z licznymi zjeżdżalniami zarówno dla starszych jak i maluchów. Posiłki są smaczne i bardzo urozmaicone. Dla łasuchów polecam kącik z makaronami BASTA PASTA. Wielką zaletą są pokoje rodzinne typu suite - wyglądają jak małe...
Całkowita ocena

W hotelu panuje rodzinna atmosfera, co można zauważyć po licznych, uśmiechniętych gościach. Największym atutem jest infrastruktura dla dzieci. W osobnej części znajdują się baseny z licznymi zjeżdżalniami zarówno dla starszych jak i maluchów. Posiłki są smaczne i bardzo urozmaicone. Dla łasuchów polecam kącik z makaronami BASTA PASTA. Wielką zaletą są pokoje rodzinne typu suite - wyglądają jak małe mieszkanie. Większa rodzina będzie czuć się bardzo komfortowo. Zestaw do kawy i barek z napojami bezalkoholowymi jest uzupełniany codziennie bezpłatnie. Do pięknej, piaszczystej plaży dowozi bus co 10-15 minut. Plaża jest prywatna, z dużą ilością leżaków oraz barem. Ciekawym rozwiązaniem jest sleeping room dla najmłodszych. Podczas gdy dziecko śpi, rodzic może spokojnie się poopalać lub popływać. Hotel polecam również osobom aktywnym i parom.

Zakwaterowanie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 17 °C temperatura w nocy 12 °C

 • Temperatura wody 17 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 19 °C temperatura w nocy 11 °C

 • Pon 20 °C temperatura w nocy 11 °C

 • Wt 17 °C temperatura w nocy 12 °C

 • Śr 20 °C temperatura w nocy 12 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień