Hotel Timo Resort

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

5
Turcja/Alanya

Opis hotelu

KATEGORIA SUN & FUN HOLIDYAS: SF5

KATEGORIA TURECKA

*****

W hotelu mieści się 213 pokoi standardowych, 10 pokoi rodzinnych, 13 pokoi typu suite, 1 apartament królewski i 2 pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pokoje standardowe mają powierzchnię 24 m i wyposażone są w centralną klimatyzację, łazienkę z wanną, WC i suszarką do włosów, telefon, mini bar, sejf (płatny) oraz balkon. Pokoje rodzinne to pokoje łączone składające się z dwóch pokoi standardowych połączonych drzwiami (maksymalnie mogą pomieścić 4 osoby dorosłe i dziecko). Suity składają się z sypialni i pokoju dziennego i wszystkie mają widok na morze.WYżYWIENIE

W hotelu obowiązuje opcja All inclusive. W jej skład wchodzą śniadania w godz. 07.00-10.00, późne śniadania w godz.10.00-11.00, obiady w godz.12.30-14.30, kolacje w godz.19.00-21.00, późne przekąski od godz. 24.00 do 00.30, przekąski na plaży w godz.11.00-17.00, przekąski przy basenie w godz.11.00-16.00, podwieczorek z kawą i herbatą w godz.16.30-17.30,a także lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne w barach hotelowych w godz. 10.00-24.00.

Goście hotelowi mogą korzystać bezpłatnie z kortu tenisowego (płatne tylko oświetlenie, wypożyczenie sprzętu - bezpłatne), boiska do koszykówki i siatkówki plażowej oraz centrum fitness. Goście mogą grać w tenisa stołowego, rzutki, boccia; uprawiać aerobik i wodną gimnastykę. Hotel przygotował urozmaicone dzienne i wieczorne programy animacyjne dostosowane do wszystkich grup wiekowych. Na plaży znajduje się centrum sportów wodnych.DZIECI

Hotel przygotował brodzik, mini klub (dla dzieci w wieku 4-11 lat), pokój gier, a także plac zabaw położony w pięknym ogrodzie przy plaży. Odpłatnie można wynająć opiekunkę do dziecka.

NASZYM ZDANIEM

Hotel Timo polecamy każdemu, kto chce spędzić udany urlop. Szeroka, prywatna plaża z położonym w pobliżu ogrodem, rozbudowana infrastruktura hotelowa, profesjonalna obsługa i ładne wnętrza z pewnością pomogą Państwu wypocząć.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY