Opis hotelu

P

w centrum Alanyi. W odległości 125 km od lotniska w Antalya i  40 km od lotniska w Gazipasa. W pobliżu hotelu przystanek autobusowy. Najbliższa dyskoteka w odległości 500m, a sklepy tylko 200m. Przy hotelu postój taksówek.

P

publiczna, piaszczysto-żwirowa z łagodnym zejściem do morza, oddalona od hotelu 600 m, a słynna plaża Kleopatra 850 m. Leżaki i parasole odpłatnie. W ścisłym seoznie wakacyjnym do plaży kursuje bezpłatny bus hotelowy.

H

kategoria lokalna 3* Mniejszy obiekt hotelowy, wybudowany w 2000r i odnowiony w 2010r zajmuje powierzchnię 2500m. Doskonała propozycja dla młodych, którzy planują korzystać z uroków życia nocnego Alanyi. Świetna baza hotelowa dla osób lubiących zwiedzać. Bliskość sklepów zadowoli poszukiwaczy lokalnych pamiątek.

D

Recepcja, winda, restauracja, restauracja a'la carte, snack bar, bar przy basenie, taras słoneczny.. Usługi pralni chemicznej, opieka medyczna na wezwanie, fryzjer, mini market, sklep z pamiątkami, fotograf. Hotel akceptuje karty kredytowe Mastercard, Visa i Eurocard.

I

WIFI w lobby hotelowym bezpłatnie, kącik internetowy odpłatnie.

S

Bezpłatnie basen, leżaki i parasole przy basenie, rzutki, piłka wodna Odpłatnie bilard, tenis stołowy, tradycyjna łaźnia turecka, sauna, masażami, sporty wodne przy plaży.

D

brodzik, plac zabaw, łóżeczka na zamówienie, krzesełka w restauracji.

Z

Oferuje 80 pokoi. Pokoje typu standard dwuosobowe o powierzchni ok. 20m z możliwością jednej dostawki , wyposażone w łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów, klimatyzacją, TV/SAT, telefon i balkon. Za dodtakową opłatą możliwość skorzystania z sejfu i minibaru w pokoju. Pokoje typu family o powierzchni 60m, składają się z sypialni i pokoju dziennego, wyposażone jak pokoje typu standard z możliwością zakwaterowania do 5 osób.

W

All inclusive śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Popołudniowa kawa, herbata i ciasto. Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe w godzinach 10.00-23.00 w wyznaczonych barach. Opcja all inclusive nie zawiera napoi importowanych, soków ze świeżych owoców, lodów.

I

http://www.primeraotel.com Rekomendacja na HolidayCheck 89%, ocena 4,7

C

Cena zawiera: bilet lotniczy, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT. Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC) 15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską) 13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę 10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera: opłaty za wizę turecką, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych. W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

W

Wjazd obywateli polskich do Turcji jest możliwy wyłącznie na podstawie ważnego paszportu oraz wizy. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez MSZ Turcji paszport powinien spełniać następujące warunki, aby została wydana wiza turecka: 1. od 1 stycznia 2015 r. wymagana ważność paszportu przy wjeździe wynosi 60 dni od daty wygaśnięcia wizy. 2. dokument posiada co najmniej jedną wolną stronę, w celu umieszczenia na niej wizy. Brak wolnej strony w paszporcie powoduje automatyczną odmowę wjazdu do Turcji. Przy przekroczeniu granicy osoba wjeżdżająca może zostać poproszona o przedłożenie ważnego ubezpieczenia medycznego bądź dowodu posiadania środków utrzymania. Uwaga: Posiadacze paszportów tymczasowych nie mogą nabyć wizy w systemie E-visa ani na granicy. Muszą uzyskać ją w tureckiej placówce konsularnej. Nie ma możliwości wjazdu do Turcji za okazaniem dowodu osobistego.Wiza turystyczna: Wiza turystyczna upoważnia do pobytu na terenie Turcji przez 90 dni w okresie 180 dni jej ważności (licząc od pierwszego wjazdu) bez prawa wykonywania pracy. Oznacza to, że po wykorzystaniu prawa do trzymiesięcznego pobytu nie można wjechać na teren Turcji do czasu wygaśnięcia nabytej wizy, tj. pół roku po dacie pierwszego przekroczenia granicy.Jak uzyskać wizę turystyczną? 1. przed wyjazdem do Turcji - za pośrednictwem platformy internetowej E-visa: https://www.evisa.gov.tr Po otwarciu strony należy postępować według instrukcji: zarejestrować się, wypełnić formularz i dokonać za pomocą karty kredytowej opłaty w wysokości 20 USD. Po zakończeniu tej procedury na adres e-mail podany przez wnioskodawcę zostanie przesłane drogą elektroniczną potwierdzenie wydania wizy. Zaleca się wydrukowanie potwierdzenia i zabranie ze sobą w celu przedłożenia podczas kontroli granicznej. 2. po przyjeździe do Turcji - w punktach sprzedaży na przejściach granicznych - do odwołania. Opłatę w wysokości 30 USD, 25 EUR lub 20 GBP uiszcza się gotówką. Strona turecka nie uściśliła, kiedy dokładnie zakończy się możliwość nabywania wiz tą drogą.Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora. http://ankara.msz.gov.pl/pl/sprawy_konsularne/poradnik_dla_turysty/wizy_do_turcji/ Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/turcja

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu