Hotel Blue Dream

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

3*

R

Alanya

k

3*

k

BRAK

D

2003 r. Odnowiony w 2009 r.
Na terenie hotelu znajdują się 2 restauracje, 2 bary, room service (płatny), sejf w recepcji (płatny ok. 2€/doba), pralnia (płatna), winda, 2 baseny odkryte.

i

Wi-Fi w lobby płatne, Wi-Fi w pokojach płatne

p

100 m od hotelu, publiczna, piaszczysta, odznaczona certyfikatem Błękitnej Flagi. Parasole, leżaki, ręczniki plażowe i materace - płatne. Przejście do plaży przez ulicę. Do plaży kursuje płatny bus hotelowy.

p

Wyposażone są w klimatyzację indywidualną, łazienkę (prysznic, suszarka, WC), telefon, TV, balkon.
Typy pokoi:
w 2 budynkach:
pokoje standardowe dla max 5 os. (salon i sypialnia połączone drzwiami)

W

restauracja główna, restauracja a la carte, 2 bary
All Inclusive
(10:00-22:00)
Formuła zawiera:śniadanie (07:30-09:30), obiad (12:30-14:00), kolacja (19:30-21:00) serwowane w formie bufetu w restauracji głównej , wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe, pakiet dla nowożeńców (na życzenie)
Formuła nie zawiera: napoi importowanych, soków ze świeżych owoców, kawy po turecku, lodów, napoi serwowanych w butelkach, napoi energetycznych
Restauracje a la carte
- płatna (ok. 20$/os). Wymagana rezerwacja.międzynarodowa

z

brodzik

p

centrum SPA, masaż, sauna, jacuzzi, łaźnia turecka

A

22.05.2017 13:14

u

SPA
All Inclusive
Serwis plażowy
Pokoje 5 osobowe
Błękitna Flaga

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY