Hotel Garden Beach

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

P

Hotel położony w Skanes (w centrum tej turystycznej dzielnicy), 8 km od centrum Monastiru, ok. 15 km od centrum Sousse, ok. 4 km od portu lotniczego w Monastirze, ok. 65 km od międzynarodowego lotniska w Enfidha . Przystanek autobusowy przy hotelu.

P

Piaszczysta, z łagodnym zejściem do morza przy hotelu. Leżaki i parasole bezpłatne. Bar na plaży serwuje napoje bezalkoholowe i lokalne piwo w opcji all inclusive, snacki dodatkowo płatne.

H

KATEGORIA LOKALNA 3*
Skromny, kameralny obiekt składa się z dwupiętrowych budynków, otoczonych palmowym ogrodem. Wybudowany w 1990r. w mauretańskim stylu. Miła obsługa, dobre jedzenie, idealne miejsce dla osób lubiących rodzinny wypoczynek.

D

Recepcja czynna 24h, lobby z barem ( nie jest objęty opcja all inclusive), restauracja główna serwująca dania kuchni międzynarodowej i tunezyjskiej, bar przy basenie i na plaży, klub nocny, kawiarnia, sejfy odpłatne, wypożyczalnia samochodów, prywatny parking, sklepik z pamiątkami.

I

Internet WiFi w lobby.

S

Bezpłatnie: leżaki, parasole i materace, mini golf, rowery wodne, kort tenisowy, tenis stołowy, bule, dzienne i wieczorne programy animacyjne sportowo-rekreacyjne.
Odpłatnie: oświetlenie kortów tenisowych, centrum spa z masażami i łaźnią turecką, sporty wodne przy plaży.

D

Brodzik, mini club, łóżeczka dla dzieci od lat 2 na zamówienie przed wylotem,

Z

Pokoje typu standard dwuosobowe z możliwością dwóch dostawek dla dzieci lub jednej dostawki dla osoby doroslej, z których roztacza się widok na ogród. Wyposażenie: balkon lub mały taras, klimatyzacja (sezonowa: 01.06.-30.09.17)), telefon, TV/SAT, łazienka z wanną i WC, suszarka do włosów. Mini bar na życzenie i za dodatkową opłatą.

W

All inclusive śniadania 07.00-10.00, obiady 12.30-14.00 i kolacje 19.00-21.00 w formie bufetu. Późne śniadania kontynentalne 10.00-11.00, popołudniowa kawa, herbata, ciasteczka 15.30-16.30. Lokalne alkohole i napoje bezalkoholowe w godzinach 10.00-23.00. w wybranych barach. Opcja all incusive nie zawiera napojów butelkowanych, soków wyciskanych ze świeżych owoców, shisha.

C

Cena PLN zawiera bilet lotniczy, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC)
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera obowiązkowej opłaty klimatycznej 3 DT/os/noc (płatna w hotelu), dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych
Od sezonu 2019 zgodnie z decyzją rządu tunezyjskiego, będzie pobierany podatek turystyczny. Zapłata za podatek odbywa się podczas zakwaterowania w hotelu. Wysokość podatku  turystycznego zależy od kategorii lokalnej hotelu:
Hotele 2* - 1 TND za noc/os
Hotele 3* -  2 TND za noc/os
Hotele 4* i 5*- 3 TND  za noc/os
Opłata dotyczy tylko pierwszego tygodnia pobytu ( max 7 noclegów).
Dzieci do lat 12 zwolnione są z podatku.
 
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

W

wymagany paszport ważny 3 m-ce (ważność liczona od daty powrotu)
obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni
każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
KAŻDY Z NASZYCH KLIENTÓW ZOBLIGOWANY JEST DO POTWIERDZENIA GODZIN NA 24h PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI JAK I POWROTÓW DO POLSKI). Odprawa lotnicza rozpo­czyna się na 2 godziny przed planowanym lotem i kończy się na 40 minut przed. Każdy klient zobligowany jest do zgłoszenia się do od­prawy we właściwym czasie przed realizowanym lotem.
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/tunezja

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY