Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Przed wylotem wymagany negatywny wynik testu PCR (wykonany maks. 48h przed wylotem) lub antygenowy (maks. 24 h. przed wylotem). Z obowiązku zwolnione osoby zaszczepione powyżej 18 r.ż (od podania ostatniej dawki minęło więcej niż 7 dni w przypadku szczepionki dwudawkowej oraz więcej niż 28 dni w przypadku szczepionki jednodawkowej)
 • Osoby niezaszczepione muszą dodatkowo poddać się 5-dniowej samoizolacji.
 • Wymagane wypełnienie elektronicznego formularza wjazdowego na stronie app.e7mi.tn/language i posiadanie kodu QR (1 uczestnik = 1 formularz i kod QR)
 • Wymagane wypełnienie, wydrukowanie i zabranie ze sobą na lotnisko deklaracji zdrowiaPOBIERZ TUTAJ
 • Wymagane wypełnienie, wydrukowanie i zabranie ze sobą na lotnisko potwierdzenia polityki COVID-19 POBIERZ TUTAJ
 • Wymagane posiadanie na lotnisku w Polsce wydrukowanych voucherów do hotelu (ważnych przez cały okres pobytu w Tunezji) oraz biletów lotniczych
 • Powrót do Polski
  • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

Hotel Le Soleil Bella Vista

Tunezja, Monastir, Monastir

Tuż przy plaży z drobnym piaskiem Zjeżdżalnie wodne dla dzieci i dorosłych Wioska dziecięca z mini ZOO

Więcej o hotelu

od 629 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 24 279

POŁOŻENIE

Z widokiem na plażę Skanes, w połowie drogi między dwoma polami golfowymi w Monastyrze, kilka minut od centrum. Tylko 5 minut od lotniska w Monastyrze, ok. 30 minut jazdy od centrum Sousse.

PLAŻA

Hotelowa, piaszczysta z łagodnym zejściem do morza, przy hotelu, bezpłatne parasole, leżaki i ręczniki, bar objęty all inclusive.

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA 4*
Kompleks hotelowy z arabskim mauretańskim stylem architektonicznym wyposażony we wszystkie udogodnienia, aby zapewnić spokojny i komfortowy wypoczynek.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, lobby, sejfy przy recepcji, restauracja główna Le Carnaval, La Fiesta restauracja la carte, snack bar przy plaży, Le Kiosque oferuje lody, naleśniki, gofry i popcorn, bar Neptune, bar przy basenie, bar przy plaży, piano bar, bar w dyskotece. Za opłatą usługi pralni, lekarz na wezwanie, fryzjer. Hotel akceptujekarty kredytowe Visa, MasterCard.

INTERNET

Bezpłatne WiFi w lobby.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: basen z wydzieloną częścią dla dzieci, basen ze zjeżdżalniami, basen, parasole, leżaki, materace i ręczniki, 2 korty tenisowe, siatkówka, koszykówka, piłka nożna, siłownia, mini golf, dyskoteka, hotelowe programy animacyjne
Odpłatnie: centrum wellness: sauna, jacuzzi, zabiegi na twarz i ciało, sporty wodne przy plaży.

DLA DZIECI

Pokój zabaw dla dzieci, mini club (4-12 lat). Bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przylotem.

ZAKWATEROWANIE

Pokoje standardowe z widokiem na ogród dwuosobowe z możliwością dwóch dostawek, o powierzchni ok. 26 m, klimatyzowane (15.06-15.09), wyposażone w łazienki (wanna lub prysznic, suszarka), TV/SAT, telefon, odpłatny mini bar, odpłatny sejf oraz balkon (stolik i krzesełka). Pokoje z widokiem na morze za dopłatą.

WYŻYWIENIE

All Inclusive śniadania 07.00-10.00, obiady 12.30-14.30 i kolacje 18.30.-21.00w formie bufetu w restauracji Le Carnaval, późne śniadanie 10.00-11.00, późne przekąski 23.00-06.00, przekąski w ciagu dnia i podwieczorek. Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe w gozinach 10.00-24.00. w wybranych barach. Raz na pobyt kolacja w restauracji á la carte.

INFORMACJE DODATKOWE

http://www.bellavistatunisia.com/

CENA

Cena PLN zawiera bilet lotniczy, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera obowiązkowej opłaty klimatycznej (płatna w hotelu), dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.
Od sezonu 2019 zgodnie z decyzją rządu tunezyjskiego, będzie pobierany podatek turystyczny. Zapłata za podatek odbywa się podczas zakwaterowania w hotelu. Wysokość podatku  turystycznego zależy od kategorii lokalnej hotelu:
Hotele 2* - 1 TND za noc/os
Hotele 3* -  2 TND za noc/os
Hotele 4* i 5*- 3 TND  za noc/os
Opłata dotyczy tylko pierwszego tygodnia pobytu ( max 7 noclegów). Dzieci do lat 12 zwolnione są z podatku.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

Covid-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych  https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
Podróżując w czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.
Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa),  animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Osoby zaszczepione: 
Testy nie są wymagane w przypadku osób zaszczepionych (powyżej 18 roku życia). Niezbędne jest jednak przedstawienie w dniu przyjazdu certyfikatu potwierdzającego ukończenie harmonogramu szczepień przeciwko Covid-19 lub paszportu szczepień wydanego przez odpowiednie władze sanitarne kraju zamieszkania.Osoby poniżej 18 roku życia nie są już zobowiązane do przedstawienia negatywnego wyniku testu czy też certyfikatu potwierdzającego wykonanie pełnego harmonogramu szczepień przeciwko COVID-19 lub paszportu szczepień. 
Osoby niezaszczepione: 
Osoby powyżej 18 roku życia, które nie ukończyły harmonogramu szczepień, mogą wjechać do Tunezji, pod warunkiem wykonania testu RT-PCR 48H wcześniej lub testu antygenowego na 24H przed przyjazdem. Formularz zdrowotny E7mi" znajdujący się na stronie https://app.e7mi.tn zostaje zawieszony do odwołania.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Powrót do Polski z zagranicy:
UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

WARUNKI WJAZDOWE

* wymagany paszport ważny 3 m-ce (ważność liczona od daty powrotu)
* obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni
* każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
KAŻDY Z NASZYCH KLIENTÓW ZOBLIGOWANY JEST DO POTWIERDZENIA GODZIN NA 24h PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI JAK I POWROTÓW DO POLSKI). Odprawa lotnicza rozpo­czyna się na 2 godziny przed planowanym lotem i kończy się na 40 minut przed. Każdy klient zobligowany jest do zgłoszenia się do od­prawy we właściwym czasie przed realizowanym lotem.Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/tunezja

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od centrum miasta 5 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Golf tak
 • Surfing tak
 • Zjeżdżalnie tak
 • Spokojna okolica tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Recepcja 24h tak
 • Wypożyczalnia rowerów tak
 • Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,0 / 5
Travelplanet

Doskonałe (821 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,1 / 5

Cena 4,0 / 5

9. najwyższa ocena z 89 hoteli w Monastir

Hanna Gałecka Październik 2022

Data pobytu: 5.10. - 12.10.2022

Ocena 3,1 / 5
Wakacje udane trochę zastrzeżeń
Całkowita ocena

Wakacje udane trochę zastrzeżeń

Zakwaterowanie 2,5 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Zakwaterowanie
bez klimatyzacji

Wyżywienie
dobre

Obsługa w hotelu
jak się zapłaciło to ok

Plaża
dobra

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Mariola Brynda Sierpień 2022

Data pobytu: 17.8. - 24.8.2022

Ocena 2,0 / 5
Pogoda super.I tyle.
Całkowita ocena

Pogoda super.I tyle.

Zakwaterowanie 1,8 / 5

Wyżywienie 2,0 / 5

Okolica 2,5 / 5

Cena 2,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój wymaga remontu

Szyby w oknach i windzie ulepione brudem.

Wyżywienie
Wyżywienie przeciętne, ale glodni nie chodziliśmy.

Obsługa w hotelu
Warta podkreślenia jest praca animatorów. Jeśli ktoś lubi takie rozrywki .Ludzie przeważnie sympatyczni,poza jednym chamskim i nadętym barmanem przy lobby.

Plaża
Plaża ok,przez cały dzień można znaleźć wolne leżaki

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Hanna Gałecka Październik 2022

Data pobytu: 5.10. - 12.10.2022

Ocena 3,1 / 5
Wakacje udane trochę zastrzeżeń
Całkowita ocena

Wakacje udane trochę zastrzeżeń

Zakwaterowanie 2,5 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Zakwaterowanie
bez klimatyzacji

Wyżywienie
dobre

Obsługa w hotelu
jak się zapłaciło to ok

Plaża
dobra

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Mariola Brynda Sierpień 2022

Data pobytu: 17.8. - 24.8.2022

Ocena 2,0 / 5
Pogoda super.I tyle.
Całkowita ocena

Pogoda super.I tyle.

Zakwaterowanie 1,8 / 5

Wyżywienie 2,0 / 5

Okolica 2,5 / 5

Cena 2,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój wymaga remontu

Szyby w oknach i windzie ulepione brudem.

Wyżywienie
Wyżywienie przeciętne, ale glodni nie chodziliśmy.

Obsługa w hotelu
Warta podkreślenia jest praca animatorów. Jeśli ktoś lubi takie rozrywki .Ludzie przeważnie sympatyczni,poza jednym chamskim i nadętym barmanem przy lobby.

Plaża
Plaża ok,przez cały dzień można znaleźć wolne leżaki

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filip U. Sierpień 2021

Data pobytu: 23.6. - 30.6.2021

Ocena 3,2 / 5
ogólnie ok
Całkowita ocena

ogólnie ok

Zakwaterowanie 3,8 / 5

Wyżywienie 3,5 / 5

Okolica 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Zakwaterowanie
trafiliśmy na małe obłożenie, jednak jeżeli byłoby pełne lub chociaż połowa hotel zdecydowanie nie przygotowany infrastrukturalnie no większą ilość gości. Zjeżdzalnie wymagają generalnego remontu, albo należy wziąć kilka par kąpielówek na zmiane :)

Wyżywienie
mały wybór, ale wszystko smaczne.

Plaża
problem z meduzami w morzu. Pewnie trafiliśmy na taki okres, jednak było dużo meduz, które parzyły, przez co nie kąpaliśmy się

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (4)

Krzysztof D. Sierpień 2021

Data pobytu: 28.7. - 4.8.2021

Ocena 4,8 / 5
jak na Tunezję warunki super, małe obłożenie hotelu, bardzo przyjaźni zwłaszcza ratownicy którzy mieli bardzo fajnhy kontakt z dziećmi, świetni animatorzy którzy od rana aż do późnych godzinn nocnych zajmowali się nie tylko zabawą z dziećmi ale również zapraszali i organizowali zabawy dla dorosłych ( fitnes, dance w wodzie, piłka wodna, rzutki, dance show, etc...
Całkowita ocena

jak na Tunezję warunki super, małe obłożenie hotelu, bardzo przyjaźni zwłaszcza ratownicy którzy mieli bardzo fajnhy kontakt z dziećmi, świetni animatorzy którzy od rana aż do późnych godzinn nocnych zajmowali się nie tylko zabawą z dziećmi ale również zapraszali i organizowali zabawy dla dorosłych ( fitnes, dance w wodzie, piłka wodna, rzutki, dance show, etc...

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
pokój jak na Tunezję dobry niestety jeśli ktoś był w Europie w hotelach 4 gwiazdkowych to niech nie liczy na standrd identyczny w tunezji, ale generalnie czysto, schludnie, wymieniane codziennie ręczniki, sprzątane - my pojedziemy na pewno jeszcze w to samo miejsce

Wyżywienie
wyżywienie ok, duzy wybór, oczywiście covid powoduje to że nie można samemu sobie nakładać ale może to i dobrze bo przynajmniej jest czysto i schludnie i nie ma bezzsensowengo marnowania jedzenia

Obsługa w hotelu
trochę ograniczone zjeżdzalnie dla dzieci - czynne od 10:00 do 17:00 z przerwą od 13 do 15poza tym ok

Plaża
plaża czysta, piasek biały jak mąka, woda cieplutka, parasole i leżaki dostępne bez problemu, plaża ochraniana, nikt obcy nie moze korzystac z plazy hotelowej, ratownik na plaży jak na tunezję to super , w Europie nie zawsze tak jest :-)

Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)

Sławek

Ocena 4,0 / 5
Byłem w tym miejscu w październiku w ostatnim tygodniu czyli daleko po sezonie i być może to była przyczyna że nie spotkałem się z kolejkami do posiłków czy brakiem zastawy. Faktycznie tak jak opisywano w poprzednich opiniach dominacja gości rosyjsko języcznych (faktycznie zachowują się jakby w życiu nic nie jedli i niczego nie widzieli taka mała dzicz). Jeśli chodzi o obsługę to pokoje sprzątane
Całkowita ocena

Byłem w tym miejscu w październiku w ostatnim tygodniu czyli daleko po sezonie i być może to była przyczyna że nie spotkałem się z kolejkami do posiłków czy brakiem zastawy. Faktycznie tak jak opisywano w poprzednich opiniach dominacja gości rosyjsko języcznych (faktycznie zachowują się jakby w życiu nic nie jedli i niczego nie widzieli taka mała dzicz). Jeśli chodzi o obsługę to pokoje sprzątane codziennie, bary działały jak w opisie all. Byłem zdziwiony bo nawet po północy było się gdzie napić drineczka. Posiłki jak to na Tunezję i inne kraje tego pokroju ( turcja maroko egipt itp....) przystało monotonne ale nikt nie głodował każdy znalazł coś dla siebie. Jeśli chodzi o wydzielanie porcji to nic takiego nie miało miejsca. Dość dużo barów z posiłkami jak ktoś nie wstał na śniadanie to mógł w barze blisko plaży zjeść wcale nie gorzej często też z daniami mięsnymi jakaś wołowina czy wszechstronny kurczak frytki pizza itp. Nie będę się wielce rozpisywał bo nie ma po co. Jak na moje oczekiwania OK a nie jest to moja pierwsza podróż do krajów arabskich i piszę to co najważniejsze i informacji jakich bym oczekiwał od innych osób przed podróżą. Nie jestem szczególnie wymagającym klientem a w szczególności jak się jedzie do takich krajów byłem już chyba w 6. Bardzo dużym plusem jest bliskość stacji kolejowej gdzie za grosze można pojechać do Monastyru czy Siuse, a nawet do Tunisu. Dla mnie OK przy kosztach 1600zł./os. w all.24H Zaznaczam jeszcze raz że głęboko po sezonie być może że moce przerobowe w sezonie nie wystarczają i faktycznie Rosjanie to masakra ale idzie z nimi wytrzymać bo wszędzie gdzie byłem i byli Rosjanie to stwarzali bydełko ale czasami my Polacy czy Anglicy też nie jesteśmy lepsi.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (7) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 19 °C temperatura w nocy 14 °C

 • Temperatura wody 19 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 22 °C temperatura w nocy 17 °C

 • Ndz 20 °C temperatura w nocy 16 °C

 • Pon 22 °C temperatura w nocy 16 °C

 • Wt 23 °C temperatura w nocy 16 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień