Hotel Hammamet Serail

Opis hotelu

N

Sympatyczny hotel o niskiej, jasnej zabudowie, otoczony palmami. Tradycyjny styl zabudowy, arabskie motywy we wnętrzach, dogodne usytuowanie, atrakcje dla rodzin z dziećmi. Odnowiony w zimę 2014/2015.

P

300 m od pięknej, piaszczystej plaży (leżaki i parasole słoneczne bezpłatnie, materace płatne, ręczniki za kaucją), 6 km od centrum Hammametu  i tamtejszej mediny (dogodny dojazd), ok. 3 km od dzielnicy Yasmine,  100 km od lotniska w Monastirze, 60 km od lotniska w Enfidha. W pobliżu jest kilka sklepów i barów.

W

Lobby z całodobową recepcją (odpłatne sejfy) i  łączami internetowymi, restauracja główna (bufety, kuchnia tunezyjska i międzynarodowa), snack bar przy basenie (czynny w sezonie), lobby bar, kawiarnia mauretańska, wypożyczalnia samochodów, sala konferencyjna, sklep z pamiątkami.

P

195 pokoi w większości typu standard. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację, łazienkę z wanną lub prysznicem i suszarką do włosów, TV sat, odpłatny sejf, minibar, balkon lub taras.

W

HB: śniadania i kolacje w formie bufetów All inclusive: śniadania, obiady, kolacje - bufety, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane w godzinach 10.00-24.00.

S

Basen zewnętrzny o nieregularnym kształcie, basen wewnętrzny podgrzewany w sezonie zimowym, siatkówka, tenis stołowy, aerobik, gimnastyka w wodzie,  sauna, jacuzzi, łaźnia turecka, masaże, animacje, sporty wodne (np. narty wodne, rowery wodne, winsurfing). W pobliżu hotelu znajdują się dwa pola golfowe Yasmine i Citrus. Oferta rozrywkowa w pobliskim Hammamet-Yasmine.

D

Brodzik, plac zabaw, łóżeczka niemowlęce.

U

Od obywateli RP wiza nie jest wymagana. Od 01.10.2014r. obcokrajowców obowiązuje podatek wyjazdowy w kwocie 30 dinarów tunezyjskich (równowartość 13 euro), który będzie pobierany od każdego turysty przy wyjeździe z Tunezji. Podatek będzie pobierany w formie znaczka skarbowego dostępnego w wyznaczonych punktach, w portach i na lotniskach oraz na przejściach granicznych. Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu.

C

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

C

Podatku wyjazdowego (opłata od 1.10.2014r) dla obcokrajowców w wysokości 30 dinarów, wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Opinie o hotelu: Hammamet Serail

2.8

Ocena klientów
na podstawie 10 dodanych opinii

Lokalizacja: 2,3
Pokój: 3,2
Posiłki: 3,8
Basen: 5,0
Czystość: 4,0
Obsługa: 5,0
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • par
 • aktywnych
 • ceniących spokój i ciszę
 • 1.0
  ( wrzesień 2014 )

  Jakość hotelu zdecydowanie nie odpowiadają 4 gwiazdki, tak na 2. Jeśli ...

  <strong>Ocena ogólna</strong> Jakość hotelu zdecydowanie nie odpowiadają 4 gwiazdki, tak na 2. Jeśli ktoś chce mieć 4 hvězdičkoví hotel, więc na pewno wziąć to.<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> Pokoje na pewno nie pasują zdjęcia. Musieliśmy zmienić pokój dwa razy i chociaż to nie chwała. Zapach w pomieszczeniu, prawie wszystkie uszkodzony lub zabrudzony. Formy w łazience między dlaždičkama, zlewu nie zimnej wody, łazienki wyposażenie rozbyté. Z sufitu są dwa ostatnie dni kapała woda. Korytarze brakowało światła, a nie światła były wznosi tylko przewody od ściany. Noclegi po prostu tragedia.<br /><strong>Wyżywienie</strong> Dieta nie była najgorsza, ale wciąż powtarzane w kółko. Bar przekąskowy nad po południu oznaczało tylko hot doga i chipy dla wszystkich inlusiv. Tylko w ostatnim dniu, po kontroli hotelu w barze przekąskowym były więcej żywności. Podczas dnia było coś do picia, więc jest to hołd.<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> W zależności od zapotrzebowania. Zdecydowana większość kelnerów jest powolny i dba przede wszystkim o klientów bez wszystkich inclusiv. Jeden, wannabe "kelner nawet nie mogłem otworzyć otwieracz piwa. Animatorzy zadba o siebie, a nie z klientów. Złamane krzesła w basenie, abażury i rotrhaná lub całkowicie bez substancji. Palmy, wszystko wpadł w basenie.<br /><strong>Plaża</strong> Plaży był całkiem dobry, chociaż prywatnej plaży hotelu i dla klientów wszystkich inclusiv ani woda nie była wolna. Czyszczenia plaży wszystko jest doprowadzone do morza, co jest również pływanie, gdzie można pływać wokół opakowanie od wszystkiego.<br />
  Ocena ogólna Jakość hotelu zdecydowanie nie odpowiadają 4 gwiazdki, tak na 2. Jeśli ktoś chce mieć 4 hvězdičkoví hotel, więc na pewno wziąć to.
  Zakwaterowanie Pokoje na pewno nie pasują zdjęcia. Musieliśmy zmienić pokój dwa razy i chociaż to nie chwała. Zapach w
  pomieszczeniu, prawie wszystkie uszkodzony lub zabrudzony. Formy w łazience między dlaždičkama, zlewu nie zimnej wody, łazienki wyposażenie rozbyté. Z sufitu są dwa ostatnie dni kapała woda. Korytarze brakowało światła, a nie światła były wznosi tylko przewody od ściany. Noclegi po prostu tragedia.
  Wyżywienie Dieta nie była najgorsza, ale wciąż powtarzane w kółko. Bar przekąskowy nad po południu oznaczało tylko hot doga i chipy dla wszystkich inlusiv. Tylko w ostatnim dniu, po kontroli hotelu w barze przekąskowym były więcej żywności. Podczas dnia było coś do picia, więc jest to hołd.
  Usługi hotelowe W zależności od zapotrzebowania. Zdecydowana większość kelnerów jest powolny i dba przede wszystkim o klientów bez wszystkich inclusiv. Jeden, wannabe "kelner nawet nie mogłem otworzyć otwieracz piwa. Animatorzy zadba o siebie, a nie z klientów. Złamane krzesła w basenie, abażury i rotrhaná lub całkowicie bez substancji. Palmy, wszystko wpadł w basenie.
  Plaża Plaży był całkiem dobry, chociaż prywatnej plaży hotelu i dla klientów wszystkich inclusiv ani woda nie była wolna. Czyszczenia plaży wszystko jest doprowadzone do morza, co jest również pływanie, gdzie można pływać wokół opakowanie od wszystkiego.
 • 4.0
  ( sierpień 2014 )

  Wspaniałe wakacje - wrócę na pewno.

  Spędziłyśmy w tym hotelu 10 wspaniałych dni. Bardzo dobra lokalizacja - blisko plaży, dyskoteki Latino. Bardzo miła obsługa hotelu (kelnerzy, menager). Bardzo dobre i zróżnicowane jedzenie, czysta plaża, duże pokoje. Wokół hotelu jest cisza i spokój ponieważ nie leży on w samym centrum Hammametu (do centrum taxi 10 min ok 4 dinarów). Serdecznie polecam ten hotel. Polecam również sporty wodne na plaży - niezapomniane wrażenia i profesjonalna obsługa.
  Spędziłyśmy w tym hotelu 10 wspaniałych dni. Bardzo dobra lokalizacja - blisko plaży, dyskoteki Latino. Bardzo miła obsługa hotelu (kelnerzy, menager). Bardzo dobre i zróżnicowane jedzenie, czysta plaża, duże pokoje. Wokół hotelu jest cisza i spokój ponieważ nie leży on w samym centrum Hammametu (do
  centrum taxi 10 min ok 4 dinarów). Serdecznie polecam ten hotel. Polecam również sporty wodne na plaży - niezapomniane wrażenia i profesjonalna obsługa.
 • 3.7
  ( lipiec 2014 )

  WITAM NADHERNA DOZWOLONE. NIECO ZASKOCZONY, ŻE NAS W HOTELU, TAM BYŁO N...

  <strong>Ocena ogólna</strong> WITAM NADHERNA DOZWOLONE. NIECO ZASKOCZONY, ŻE NAS W HOTELU, TAM BYŁO NIKOGO, KTO BYŁBY PRZYNAJMNIEJ TROCHĘ PODOBNE. RECEPČNI TYLKO I JEST TYLKO TROCHĘ, WIEDZIAŁA, ŻE ROSYJSKI WIĘKSZOŚĆ NIE TEGO NEROZUMI. NIE MUSIMY NICZEGO PODSTETNEHO, TAK, ŻE NASZ PROBLEM, ŻE NEUMIME W CO NAJMNIEJ W JĘZYKU ANGIELSKIM. W PRZECIWNYM RAZIE BASEN, LUKSUSOWE, CZYSTE, PRZEPROJEKTOWANE. BARDZO PŘIJEMNIA URANIMATOŘI.ANI MILI, CHĘTNI DO NAM BRAKOWAŁO MORZE. ŚCIEŻKA DO MORZA ODPADKOVY MORZE KOŠ.NA PLAZI, NIC. POLOROZPADLA RZUCIĆ I TAM VAMDAJI TYLKO WODY. TO BYŁ TIM RAMADANEM. W PRZECIWNYM RAZIE NIE MA PROBLEMU.<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> JAKOŚCI ZAKWATEROWANIE, DOBRE, DOSKONAŁA KLIMATYZACJA. W SALI NA ZIMNO. W PORÓWNANIU Z ZEWNĄTRZ. KAŽDODENNI JASNE. APLIKACJI.<br /><strong>Wyżywienie</strong> STRAVADOBRA. WYBÓR A NAPRAWDĘ NIE ROZWIĄZUJE PROBLEMU. CO MA, KTÓRY SMAKUJE. VAZL TROCHĘ CZYSZCZENIA TABELI I SZARPNIĘCIA OFF-DNIOWYM POBYCIE. WIELE Z OSÓB DO JIDLU I MALO POMOCNIKUNA CZYSTE. NĚKOLIKRAT TRZEBA BYŁO USIĄŚĆ, KESTOLU, GDZIE NEUKLIZENE NEDOJEDENE DZIEŃ ZATRZYMAĆ I ŻYWNOŚCI. ŚMIECI I JEDZENIE NA STOLE. ALE CHODZI O LUDZI. ŻYWNOŚCI CHUTNE. WILSON, KTÓRY CHCIAŁ.<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> POZA TYM WSZYSTKO W POHODĚ.NA ODBIÓR NEPŘIJEMNI, BYŁA NIECHĘTNA. UPRASZCZA BYŁO POWIEDZIEĆ-NEPANIMAJU. TAM JEŹDZIĆ I CZESI TAK DLACZEGO JEST NESNAŽI CO NAJMNIEJ TROCHĘ POROZMAWIAĆ. ALE JAK POWIEDZIAŁEM, O NASZYM PROBLEMIE, ŻE ANGIELSKI NEUMIME.<br /><strong>Plaża</strong> PLAŽ DALEKO. CO TAM JEST W CIEPŁYM, NAROČNE. NEPOŘADEK UROKOLO,SMETIŠTĚ.NA WSZĘDZIE, PRAWIE NA MORZE PLAZI, KUPA-COŚ JAKOOD CAMEL. UDAŁ SIĘ TAM PO NABIZET Z WIELBŁĄDY PLAZI MOJE USŁUGI, ALE POSPRZĄTAĆ PO NICH, TO NESTIHALI. JEGO SKŁADNIKI MAJĄ NIE LEHATKA NA ŠPINAVA, ROZTRHANA, PLAZI, POLITO BUHVI URČIM.ALE PONOWNIE, TO JEST O LUDZIACH, JAK ZACHOWUJĄ SIĘ W ŚWIAT. MORZE NADHERNE, CIEPŁY, ŚCIŚLE SPRZEDAŻ DETALICZNA POMIMO NIEDOCIĄGNIĘĆ JESTEŚMY ZADOWOLENI. Dziękuję bardzo.<br />
  Ocena ogólna WITAM NADHERNA DOZWOLONE. NIECO ZASKOCZONY, ŻE NAS W HOTELU, TAM BYŁO NIKOGO, KTO BYŁBY PRZYNAJMNIEJ TROCHĘ PODOBNE. RECEPČNI TYLKO I JEST TYLKO TROCHĘ, WIEDZIAŁA, ŻE ROSYJSKI WIĘKSZOŚĆ NIE TEGO NEROZUMI. NIE MUSIMY NICZEGO PODSTETNEHO, TAK, ŻE NASZ PROBLEM, ŻE NEUMIME W
  CO NAJMNIEJ W JĘZYKU ANGIELSKIM. W PRZECIWNYM RAZIE BASEN, LUKSUSOWE, CZYSTE, PRZEPROJEKTOWANE. BARDZO PŘIJEMNIA URANIMATOŘI.ANI MILI, CHĘTNI DO NAM BRAKOWAŁO MORZE. ŚCIEŻKA DO MORZA ODPADKOVY MORZE KOŠ.NA PLAZI, NIC. POLOROZPADLA RZUCIĆ I TAM VAMDAJI TYLKO WODY. TO BYŁ TIM RAMADANEM. W PRZECIWNYM RAZIE NIE MA PROBLEMU.
  Zakwaterowanie JAKOŚCI ZAKWATEROWANIE, DOBRE, DOSKONAŁA KLIMATYZACJA. W SALI NA ZIMNO. W PORÓWNANIU Z ZEWNĄTRZ. KAŽDODENNI JASNE. APLIKACJI.
  Wyżywienie STRAVADOBRA. WYBÓR A NAPRAWDĘ NIE ROZWIĄZUJE PROBLEMU. CO MA, KTÓRY SMAKUJE. VAZL TROCHĘ CZYSZCZENIA TABELI I SZARPNIĘCIA OFF-DNIOWYM POBYCIE. WIELE Z OSÓB DO JIDLU I MALO POMOCNIKUNA CZYSTE. NĚKOLIKRAT TRZEBA BYŁO USIĄŚĆ, KESTOLU, GDZIE NEUKLIZENE NEDOJEDENE DZIEŃ ZATRZYMAĆ I ŻYWNOŚCI. ŚMIECI I JEDZENIE NA STOLE. ALE CHODZI O LUDZI. ŻYWNOŚCI CHUTNE. WILSON, KTÓRY CHCIAŁ.
  Usługi hotelowe POZA TYM WSZYSTKO W POHODĚ.NA ODBIÓR NEPŘIJEMNI, BYŁA NIECHĘTNA. UPRASZCZA BYŁO POWIEDZIEĆ-NEPANIMAJU. TAM JEŹDZIĆ I CZESI TAK DLACZEGO JEST NESNAŽI CO NAJMNIEJ TROCHĘ POROZMAWIAĆ. ALE JAK POWIEDZIAŁEM, O NASZYM PROBLEMIE, ŻE ANGIELSKI NEUMIME.
  Plaża PLAŽ DALEKO. CO TAM JEST W CIEPŁYM, NAROČNE. NEPOŘADEK UROKOLO,SMETIŠTĚ.NA WSZĘDZIE, PRAWIE NA MORZE PLAZI, KUPA-COŚ JAKOOD CAMEL. UDAŁ SIĘ TAM PO NABIZET Z WIELBŁĄDY PLAZI MOJE USŁUGI, ALE POSPRZĄTAĆ PO NICH, TO NESTIHALI. JEGO SKŁADNIKI MAJĄ NIE LEHATKA NA ŠPINAVA, ROZTRHANA, PLAZI, POLITO BUHVI URČIM.ALE PONOWNIE, TO JEST O LUDZIACH, JAK ZACHOWUJĄ SIĘ W ŚWIAT. MORZE NADHERNE, CIEPŁY, ŚCIŚLE SPRZEDAŻ DETALICZNA POMIMO NIEDOCIĄGNIĘĆ JESTEŚMY ZADOWOLENI. Dziękuję bardzo.
 • 3.3
  ( wrzesień 2013 )

  Świetne wakacje, żeby poeksperymentować.

  <strong>Ocena ogólna</strong> Świetne wakacje, żeby poeksperymentować.<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> Pokój może być bardziej wyczyszczone, hotel i wszystkie jego kompleks doskonale dostosowane.<br /><strong>Wyżywienie</strong> Duży wybór i nie było problemu aby dobrze zjeść.<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> Prawdopodobnie ze względu na wakacje poza sezonem, prawie nikt nie zrobił niczego. Ciche, i nie ma nic w sąsiedztwie.<br /><strong>Plaża</strong> Plaża brudna tylko 2 dni był czysty, ale to był problem wszędzie.<br />
  Ocena ogólna Świetne wakacje, żeby poeksperymentować.
  Zakwaterowanie Pokój może być bardziej wyczyszczone, hotel i wszystkie jego kompleks doskonale dostosowane.
  Wyżywienie Duży wybór i nie było problemu aby dobrze zjeść.
  Usługi hotelowe
  Prawdopodobnie ze względu na wakacje poza sezonem, prawie nikt nie zrobił niczego. Ciche, i nie ma nic w sąsiedztwie.
  Plaża Plaża brudna tylko 2 dni był czysty, ale to był problem wszędzie.
 • ( wrzesień 2013 )

  Niestety tego święta było nasze najgorsze. Usługi i udogodnienia na kat...

  <strong>Ocena ogólna</strong> Niestety tego święta było nasze najgorsze. Usługi i udogodnienia na katastrofę. Droga do plaży, który jest preferowany, jak dłoń jest tylko magazyn, wędrówki psów tutaj náchazejí. Pokoje są w strasznym stanie, kiedy on raporty na patcha w recepcji sali, niestety, że nikt w ciągu 14 dni nie jest w stanie skorygować wady. NENVŠTÍVIT POLECAM TEN HOTEL.<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> Nie jestem wybredna osoba., ale to było za dużo nawet dla mnie.<br /><strong>Wyżywienie</strong> Wciąż powtarza się żywności.<br /><strong>Plaża</strong> Zrobi, kiedy mówię, że dla wszystkich wakacje byliśmy na morzu tylko raz na pół godziny. Basen super<br />
  Ocena ogólna Niestety tego święta było nasze najgorsze. Usługi i udogodnienia na katastrofę. Droga do plaży, który jest preferowany, jak dłoń jest tylko magazyn, wędrówki psów tutaj náchazejí. Pokoje są w strasznym stanie, kiedy on raporty na patcha w recepcji sali, niestety, że nikt
  w ciągu 14 dni nie jest w stanie skorygować wady. NENVŠTÍVIT POLECAM TEN HOTEL.
  Zakwaterowanie Nie jestem wybredna osoba., ale to było za dużo nawet dla mnie.
  Wyżywienie Wciąż powtarza się żywności.
  Plaża Zrobi, kiedy mówię, że dla wszystkich wakacje byliśmy na morzu tylko raz na pół godziny. Basen super
 • 3.3
  ( wrzesień 2013 )

  Całe wakacje było kilka dobrych przykładów na wakacje.

  <strong>Ocena ogólna</strong> Całe wakacje było kilka dobrych przykładów na wakacje.<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> Zakwaterowanie w dobrej, to starszy hotel, ale czyste, toaleta tylko na zewnątrz przy basenie, nie. Ciągle bez papieru i dużo wody na ziemi. Raczej pójdzie do toalety. Inaczej nie Należymy do tych, którzy chcieliby Szukam sztuk płytek w sali itp., więc byliśmy zadowoleni, na sen że wystarcza, trzeba dopłacić za luksus. Kilka razy dzień muzyki będzie, to nie ma znaczenia dla nas, ale kiedy jeden z animatorów rozwiązywane w pełnym przepustnicy/około dla rosyjskich młodych klientów/dość często i innych słyszał jego słowa, wydawało się egoistyczne. Niech nawet po komentarzach. I myślę, że nie Należymy do starego żelaza, idziemy do koncertów, ale dzień zrobić zamieszanie jest po prostu zbyt wiele. Inaczej, najbardziej rosyjski klienteli. Animatorzy oferują wycieczki. Są one tańsze niż z biura podróży.<br /><strong>Wyżywienie</strong> Diety, podobny do tego z naszej kuchni. Na śniadanie ale jeden rodzaj bagietki chleb tostowy. Typ kiełbasa podobne do naszych produkcji. Dwa rodzaje serów, masła, Marmolada, jajka sadzone, nie potępiam-wystarczyło ustawić. Również niektóre słodkie chrupki z mlekiem. Około 4 razy były naleśniki. W przeciwnym razie niektóre rozpékané słodki chleb. herbaty, kawy i 2 gatunki přeslazených, soki ". Jeśli możesz napełnić butelkę wody wieczorem, rano do 23: 00 to wkrótce. Na obiad, w zasadzie dobry wybór, czasami mięso trudniejsze. Dostępne przekąski, winogrona, jabłka i gruszki. Arbuz nie był nawet raz. Podobne do jaki obiad kolacja. Podczas dnia, pizzy, wypieki, ciasta, kawa, herbata, piwo, wino, alkohol drinki, wody, fanta, cola, itp.<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> Fajna usługa. Sejf za dodatkową opłatą 18 dinarów w 10 dni. Zmiana ręczników codziennie, ale raz na USA zapomniał... papier toaletowy, zbyt. Wymiany pieniędzy od 10.30 pm, ostatniego dnia chciałem podmienić tylko 10 euro, nie mnie, powiedział on ma tylko 20... myślę, że Pan nie chce. Obsługa w barach dobra, zabawa, uśmiechnięty, picie szklanki, ale obroty do mojego drinka na piwo i wino z jadalni i nigdy żadnych problemów.<br /><strong>Plaża</strong> Ścieżka do plaży naprawdę szalony, ale to jest w tym obszarze jest prawie normalne. Tuż obok kompleksu śmieci i bałagan. Plaży mniej, ale prawdopodobnie ze względu na fakt, że byliśmy pod koniec września, powinniśmy zawsze umieścić pod parasolem, tylko to, co przeszkadza mi było wystarczająco naładowany, ale wiedzieliśmy, że przed czasem. Morze było około dwa razy zachmurzone, inaczej piękne i jasne. Bar na plaży z 11 pm, zawarte tylko piwo bezalkoholowe dla 3 dinarów.<br />
  Ocena ogólna Całe wakacje było kilka dobrych przykładów na wakacje.
  Zakwaterowanie Zakwaterowanie w dobrej, to starszy hotel, ale czyste, toaleta tylko na zewnątrz przy basenie, nie. Ciągle bez papieru i dużo wody na ziemi. Raczej pójdzie do toalety. Inaczej nie
  Należymy do tych, którzy chcieliby Szukam sztuk płytek w sali itp., więc byliśmy zadowoleni, na sen że wystarcza, trzeba dopłacić za luksus. Kilka razy dzień muzyki będzie, to nie ma znaczenia dla nas, ale kiedy jeden z animatorów rozwiązywane w pełnym przepustnicy/około dla rosyjskich młodych klientów/dość często i innych słyszał jego słowa, wydawało się egoistyczne. Niech nawet po komentarzach. I myślę, że nie Należymy do starego żelaza, idziemy do koncertów, ale dzień zrobić zamieszanie jest po prostu zbyt wiele. Inaczej, najbardziej rosyjski klienteli. Animatorzy oferują wycieczki. Są one tańsze niż z biura podróży.
  Wyżywienie Diety, podobny do tego z naszej kuchni. Na śniadanie ale jeden rodzaj bagietki chleb tostowy. Typ kiełbasa podobne do naszych produkcji. Dwa rodzaje serów, masła, Marmolada, jajka sadzone, nie potępiam-wystarczyło ustawić. Również niektóre słodkie chrupki z mlekiem. Około 4 razy były naleśniki. W przeciwnym razie niektóre rozpékané słodki chleb. herbaty, kawy i 2 gatunki přeslazených, soki ". Jeśli możesz napełnić butelkę wody wieczorem, rano do 23: 00 to wkrótce. Na obiad, w zasadzie dobry wybór, czasami mięso trudniejsze. Dostępne przekąski, winogrona, jabłka i gruszki. Arbuz nie był nawet raz. Podobne do jaki obiad kolacja. Podczas dnia, pizzy, wypieki, ciasta, kawa, herbata, piwo, wino, alkohol drinki, wody, fanta, cola, itp.
  Usługi hotelowe Fajna usługa. Sejf za dodatkową opłatą 18 dinarów w 10 dni. Zmiana ręczników codziennie, ale raz na USA zapomniał... papier toaletowy, zbyt. Wymiany pieniędzy od 10.30 pm, ostatniego dnia chciałem podmienić tylko 10 euro, nie mnie, powiedział on ma tylko 20... myślę, że Pan nie chce. Obsługa w barach dobra, zabawa, uśmiechnięty, picie szklanki, ale obroty do mojego drinka na piwo i wino z jadalni i nigdy żadnych problemów.
  Plaża Ścieżka do plaży naprawdę szalony, ale to jest w tym obszarze jest prawie normalne. Tuż obok kompleksu śmieci i bałagan. Plaży mniej, ale prawdopodobnie ze względu na fakt, że byliśmy pod koniec września, powinniśmy zawsze umieścić pod parasolem, tylko to, co przeszkadza mi było wystarczająco naładowany, ale wiedzieliśmy, że przed czasem. Morze było około dwa razy zachmurzone, inaczej piękne i jasne. Bar na plaży z 11 pm, zawarte tylko piwo bezalkoholowe dla 3 dinarów.
 • 3.0
  ( lipiec 2013 )

  Super urlop. Bardzo ładne w cenie.

  <strong>Ocena ogólna</strong> Super urlop. Bardzo ładne w cenie.<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> Miły, czysty hotel. Ładny pokój, wolne od wad. Z dużym balkonem. Wszystko działało. Piękny widok na ogród z basenem i mnóstwem kwiatów i drzew palmowych. Basen był piękny i czysty. Słońce leżaki i parasole przy basenie bezpłatnie. Toalety przy basenie brudna gorzej. W holu hotelu w ładne czyste. Miła, pomocna. Schludne, czyste ręczniki codziennie. Rosjanie + francuski klienteli. Wokół dużo niczego nie ma. Duża dyskoteka obok hotelu. Około 3 km do centrum miasta taksówką. Ceny są bardzo tanie. O 4-5 pm. w nocy trochę droższe.<br /><strong>Wyżywienie</strong> Jedzenie znakomite. Wyboru z kilku dań. Owoc + warzywa. W ciągu dnia całe popołudnie dostępne różne pizze, makarony, ciasteczka, kawa, napoje alkoholowe i bezalkoholowe.<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> Animatorzy, masażu, kosmetyki, pięknym kawiarni mauretańskiej.<br /><strong>Plaża</strong> Plaży około 300 m od hotelu. Ścieżka brudny, niechlujny, śmieci. W przeciwnym razie plaży czyste, czyste morze, piękne. Na plaży można uprawiać sporty wodne. Krzesła dla opłatę w wysokości 3 Din. Wynegocjować na mniej. Oferujemy przejażdżki na wielbłądzie.<br />
  Ocena ogólna Super urlop. Bardzo ładne w cenie.
  Zakwaterowanie Miły, czysty hotel. Ładny pokój, wolne od wad. Z dużym balkonem. Wszystko działało. Piękny widok na ogród z basenem i mnóstwem kwiatów i drzew palmowych. Basen był piękny i czysty. Słońce leżaki i parasole
  przy basenie bezpłatnie. Toalety przy basenie brudna gorzej. W holu hotelu w ładne czyste. Miła, pomocna. Schludne, czyste ręczniki codziennie. Rosjanie + francuski klienteli. Wokół dużo niczego nie ma. Duża dyskoteka obok hotelu. Około 3 km do centrum miasta taksówką. Ceny są bardzo tanie. O 4-5 pm. w nocy trochę droższe.
  Wyżywienie Jedzenie znakomite. Wyboru z kilku dań. Owoc + warzywa. W ciągu dnia całe popołudnie dostępne różne pizze, makarony, ciasteczka, kawa, napoje alkoholowe i bezalkoholowe.
  Usługi hotelowe Animatorzy, masażu, kosmetyki, pięknym kawiarni mauretańskiej.
  Plaża Plaży około 300 m od hotelu. Ścieżka brudny, niechlujny, śmieci. W przeciwnym razie plaży czyste, czyste morze, piękne. Na plaży można uprawiać sporty wodne. Krzesła dla opłatę w wysokości 3 Din. Wynegocjować na mniej. Oferujemy przejażdżki na wielbłądzie.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY