Hotel Langi Langi

Opis hotelu

N

Kameralny obiekt położony w malowniczej lokalizacji, na północnym wybrzeżu wyspy przy białej, pudrowej plaży, w pięknym ogrodzie pełnym egzotycznej roślinności, gwarantuje możliwość wyciszenia i relaksu. Aktywni goście mają możliwość uprawinia różnych sportów wodnych.

P

Obiekt znajduje się w Nungwi, na północnym wybrzeżu wyspy, przy piaszczystej plaży, pośród zielonego, egzotycznego ogrodu z papajami i palmami kokosowymi, ok. 58 km do miasta Zanzibar, ok. 60 km od lotniska.

W

Do dyspozycji gości pozostają: całodobowa recepcja, restauracja główna Marhaba z tarasem z widokiem na ocean, kawiarnia, ogród, kawiarenka internetowa, punt wymiany walut dla gości hotelu, kantor.

P

Hotel oferuje 32 pokoje: 5 Royal Zanzibar Suites, 2 Marhaba Suites, 5 Sea View Suites, 6 pokoi z widokiem na basen, 14 pokoi z widokiem na ogród. Pokoje standard z widokiem na ogórd - położone pośród zielonego, egzotycznego ogrodu. 8 z nich mieści się w niewielkich bungalowach, a 6 w większych domkach (3 na parterze i 3 na piętrze), wszystkie z balkonem lub tarasem, maksymalnie dla 2 osób, klimatyzacja, telefon, sejf, 1 duże małżeńskie łóżko lub 2 łóżka pojedyńcze (z moskitierą), wetylator sufitowy, lodówka, łazienka z wanną lub prysznicem. Pokoje standard Pool View - z widokiem na basen, wyposażenie takie samo jak w pokojach z widokiem na ogród, są nieco większe od nich, we wszystkich podwójne łóżko z moskitierą. Pokoje Sea View Suites - 3 położone w 2 piętrowym budynku na partarze z tarasami, 2 położone nad kawiarnią z balkonem, wszystkie posiadają piękny widok na ocean. Wyposażenie takie jak w pokojach standard, plus dodatkowo: biurko, toaletka i sofa. Pozsotałe pokoje dostępne na specjalne zapytanie - prosimy kierować drogą mailową.

W

BB - Śniadania HB - Śniadania i obiadokolacje. Napoje dodatkowo płatne.

S

Basen, kajaki, snurkowanie, ogród. Dodatkowo płatne: lekcje gotowania, sporty wodne, wędkarstwo, nurkowanie, masaże, żeglarstwo, organizacja wycieczek fakultatywnych przy doradztwie menagera hotelu.

D

.

P

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami.

W

Od obywateli RP wymagana jest wiza. Można ją nabyć na lotniskach (ważna 90 dni). Należy okazać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy (muszą być w nim dwie puste strony) oraz bilet powrotny. Na lotnisku należy wypełnić formularz wizowy, zostaną pobrane odciski palców oraz zrobione zdjęcie. Wiza jest ważna na całym terytorium państwa. Cudzoziemców obowiązuje jednak lokalna kontrola paszportowa (bez opłat) i celna przy wjeździe i przy opuszczaniu wysp Zanzibaru. Opłata wizowa wynosi 50 USD. Od 1 lipca 2015 r. wszyscy goście hotelowi muszą zapłacić tzw Infrastructure Tax w wysokości 1 USD za osobę za noc. Opłata ta jest pobierana bezpośrednio w hotelu na recepcji. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

S

Przy wjeździe na teren Zanzibaru nie są wymagane szczepienia. Jednak WHO zaleca szczepienia przeciwko żółtej febrze, durowi brzusznemu oraz WZW A. Sugerujemy profilaktykę antymalaryczną. Należy zaopatrzyć się w środki przeciw komarom. Szczepienie przeciwko żółtej febrze wymagane od osób przybywających bezpośrednio z regionów zagrożonych chorobą.

C

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

C

Opłaty za wizę (50 USD), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu