Hotel Baumanburi

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

N

Doskonale zlokalizowany - blisko plaży, sklepów i restauracji. Ekonomiczny, dla osób lubiących zwiedzać i spędzać czas aktywnie, a w szczególności dla amatorów życia nocnego.

P

5 minut spacerem od piaszczystej plaży, w Patong Beach, niecały 1 km od tętniącej życiem ulicy Bangla, 25 km od międzynarodowego lotniska.

W

Całodobowa recepcja, restauracja Siam Flavor serwująca dania dania kuchni lokalnej, chińskiej oraz międzynarodowej (bufet i dania z karty, czynna 06:00-23:30), taras z widokiem na basen, kawiarnia (czynna do 23:30), przechowalnia bagażu, biuro informacji turystycznej, bankomat, bezpłatne WiFi na terenie całego obiektu.

P

Pokoje superior - jedno łóżko podwójne, zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar, telewizor, klimatyzacja, łazienka z prysznicem. Powierzchnia 32 m2.
Pokoje grand delux - jedno łóżko podwójne lub dwa pojedyncze, zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar, telewizor, klimatyzacja, łazienka z prysznicem. Powierzchnia 38 m2.

W

BB - Śniadania

S

Odkryty basen, spa, centrum fitness.

D

Posiłki dla dzieci, brodzik.

U

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Przy pobycie do 30 dni wiza nie jest wymagana. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

C

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

C

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY