Hotel Baan Karon Resort

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

N

Kameralny, położony między dwiema plażami w Phuket. W pobliżu wiele atrakcji dla całej rodziny. Otoczony tropikalnym ogrodem ze wspaniałym basenem z jacuzzi i brodzikiem dla dzieci.

P

Doskonały punkt wypadowy zarówno na plażę do której jest niespełna 800m, jak i do rozrywkowego centrum Patong z licznymi restauracjami, sklepikami (ok.15 km). Odległość z międzynarodowego lotniska Phuket: ok. 47 km.

W

Recepcja, jacuzzi, bar przy basenie, restauracja z kuchnią tajską i międzynarodową, pralnia, parking, winda.

P

Pokoje urządzone w klasycznym, tajskim stylu, gustownie wykończone, jasne i klimatyzowane. Każdy z balkonem lub tarasem, łóżkiem podwójnym bądź dwoma pojedynczymi, łazienką (prysznic, suszarka), telewizorem, sejfem oraz dostępem do Wi-Fi.

W

BB - Śniadania
HB - Śniadania i obiadokolacje

S

Baseny, bar przy basenie, jacuzzi, centrum fitness.
Bogata oferta masaży tajskich.

D

Dzieci i nastolatki mogą korzystać z sali zabaw oraz dwóch basenów dla dzieci (czynne od 08:00 do 19:00).

U

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Przy pobycie do 30 dni wiza nie jest wymagana. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

C

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

C

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY