Hotel Tai Pan

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Naszym zdaniem

Butikowy hotel z łatwym dostępem do różnych atrakcji turystycznych i handlowych. Tajska gościnność, profesjonalna obsługa, przystępne ceny.

Położenie

W centrum biznesowej części miasta, w pobliżu ambasad, Sino-Thai Tower, stacji kolejki naziemnej Asoke BTS Skytrain  oraz stacji metra, 21 km od lotniska, 200 m od centrum handlowego Terminal 21.

Wyposażenie

Restauracja Pan Kitchen (kuchnia tajska, japońska i europejska) z  barem, sala konferencyjna, room-service.

Pokoje

Obszerne i funkcjonalne, mają klimatyzację, łazienkę z wanną i prysznicem, sejf, minibar, TV sat, biurko, czajnik, łącza internetowe, duże okno (widok na miasto).

Wyżywienie

BB - Śniadania.
HB - Śniadania i obiadokolacje.
FB - Śniadania, obiady i kolacje.

Sport i rozrywka

Basen, fitness center, masaże, zabiegi pielęgnujące, aromaterapia, okazjonalnie występy lokalnych muzyków. W hotelu odbywają się 2-dniowe kursy gotowania potraw tajskich.

Dla dzieci

.

Uwagi

Podane ceny obliczone są dla uśrednionych taryf biletów lotniczych, obowiązujących w okresie ważności cennika. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.
Przy pobycie do 30 dni wiza nie jest wymagana. Paszport musi być ważny co najmniej przez okres 6 miesięcy od daty powrotu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY