Hotel Royal Princess Larn Luang

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Położenie
Hotel położony jest w obszarze otoczonym wysadzanymi drzewami ulicami, wiekowymi kanałami i starożytnymi świątyniami. W niedalekiej odległości mieści się Świątynia Szmaragdowego Buddy i Wielki Pałac Królewski. Hotel znajduje się w 15 minut spacerem od dworca kolejowego Hualumphong i 15 minut jazdy od centrum Bangkoku.
Pokoje
Hotel oferuje 167 wspaniale urządzonych pokoi ze wszystkimi wygodami. Pokoje urządzone są w naturalnych kolorach z delikatnymi złoceniami, aby podkreślić orientalny styl Tajlandii. Wyposażenie obejmuje telewizor, radio, sejf, mini bar, indywidualnie sterowaną klimatyzację, suszarkę do włosów, telefon, zestaw do przyrządzania kawy i herbaty.
Do dyspozycji gości
Goście mogą zrelaksować się w otoczonym palmami basenie lub centrum fitness oferującym pomoc profesjonalnych trenerów. W hotelu znajduje się także centrum biznesowe czynne całą dobę, butiki, sklepy z pamiątkami. Na specjalne życzenie istnieje możliwość podstawienia limuzyny, usługi opiekunki do dziecka, skorzystania z pralni. Hotel dysponuje lokalami gastronomicznymi- kawiarniami, barami i restauracjami.

CENA ZAWIERA

bilet lotniczy na trasie Warszawa - Bangkok - Warszawa w kwocie min. 2700 PLN/os dorosła oraz min. 2300 PLN/dziecko 2-12 lat,transfer lotnisko- hotel- lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, 1)wyżywienie: śniadania, opiekę przedstawiciela lokalnego kontrahenta, ubezpieczenie KL, NW oraz bagaż.

CENA NIE ZAWIERA

opłaty lotniskowej w Bangkoku ok. 25 USD, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych posiłków, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych..

UWAGI

1. Przy wyjazdach do Tajlandii do 30 dni, wiza nie jest wymagana.
2. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej oferty. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą
3. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
4. Podczas pobytu 31.12 obowiązuje dopłata do kolacji.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY