Hotel Rembrandt

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

P

W jednej z bocznych ulic, dochodzącej do lubianej przez turystów Sukhumvit Road. Darmowy tuk-tuk do Sukhumvit Road, gdzie znajduje się stacja skytrain Asok. Dojście do stacji pieszo zajmuje ok. 15 min. Obok hotelu liczne restauracje. Dojazd do lotniska trwa ok. 45 min.

P

407 pokoi rozlokowanych na 25 piętrach. Pokoje Superior powierzchnia 30 m2, zlokalizowane są na najniższych piętrach hotelu. Deluxe-Wooden Floor 30 m2, komfortowo wyposażone z pięknym parkietem, położone na wyższych piętrach, z widokiem na miasto. Wyposażone w klimatyzację, telefon, darmowy dostęp do Internetu, telewizor, minibar, czajnik, sejf i suszarkę. Family takie jak Deluxe-Wooden, ale 36 m2, z dodatkowym łóżkiem piętrowym, dla maksymalnie 2 osób dorosłych i 2 dzieci. Executive Floor 30 m2, położone na najwyższych piętrach, z panoramicznym widokiem. Darmowy wstęp do Lounge, gdzie serwowane są śniadania, napoje w ciągu dnia oraz drinki i przekąski wieczorem.

W

4 restauracje z kuchnią tajską, międzynarodową i włoską. W nagradzanej restauracji Rang Mahal można, w stylowym otoczeniu, spróbować indyjskich specjałów. Znana w mieście restauracja Mexicano oferuje wyjątkową kuchnię i muzykę na żywo. W barach w lobby i przy basenie serwowane są napoje i przekąski.

R

Basen, centrum fitness, łaźnia parowa, sauna i ładne spa.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY