Hotel Peninsula

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

P

Nad samym brzegiem rzeki Chao Phraya, z przepięknym widokiem na miasto. Najbliższa stacja kolejki Skytrain - Saphan Taksin, oddalona jest o 5 min. spaceru od hotelu (możliwy transport łódką, gratis).

P

Hotel dysponuje 370 pokojami, o metrażu 45 m2, rozlokowanymi na 37 piętrach. Wszystkie pokoje wyposażone są w komplet wypoczynkowy, telefon, nieodpłatny dostęp do Internetu, odtwarzacz CD, telewizor, sejf, minibar, suszarkę, elektronicznie regulowane zasłony i klimatyzację. Z każdego pokoju roztacza się niesamowity widok na miasto i rzekę. W dużej łazience
znajduje się wanna, prysznic, telewizor. Pokoje Deluxe zlokalizowane są na piętrach 4-23, pokoje Grand Deluxe - od 24 wzwyż. Pokoje Grand Balcony znajdują się na piętrach
4-35 i dysponują balkonem z przepięknym widokiem na rzekę.

W

W hotelu do wyboru są 3 wyśmienite restauracje z kuchnią tajską, chińską i międzynarodową, oprócz tego Lobby Lounge (wieczorami muzyka na żywo), kolejne dwa bary i bar przy basenie.

R

3 długie, ale wąskie baseny o długości 60 m łącznie. Do dyspozycji są również 2 korty tenisowe z oświetleniem, centrum fitness i nowoczesne spa.

M

3 noclegi w terminie 22.12.17.-01.01.18.

U

W dniach 22.12.17 do 01.01.18 oraz w czasie Chińskiego Nowego Roku obowiązują dopłaty do wyżywienia.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY