Hotel Pathumwan Princess

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

P

Połączony z MBK Shoppingcenter i stacją kolejki National Stadium. W pobliżu lubianego Siam Squere.

P

455 nowoczesnych i jasnych pokoi, dysponuje kompletem wypoczynkowym, klimatyzacją, telewizorem, telefonem, darmowym dostępem do Internetu, minibarem, czajnikiem, sejfem i suszarką.
Superior powierzchnia 34 m2. Deluxe powierzchnia 42 m2. Łazienka z oddzielnym prysznicem. Pokoje Family powierzchnia 62 m2, z oddzielną częścią z 2 telewizorami, dla maksymalnie 2 osób dorosłych i 2 dzieci do 12 roku życia. Pokoje Execuplus Suite powierzchnia 60 m2, zlokalizowane na piętrach 9 i 14. Spersonalizowany serwis i ekspresowy check-in. Łazienka z wanną i oddzielnym prysznicem.

W

7 restauracji i barów gwarantuje duże urozmaicenie. Restauracja Kongju jest najbardziej znaną restauracją koreańską w Bangkoku.

R

Duży basen na 8. piętrze. Sauna, łaźnia parowa, jacuzzi i spa. Dla aktywnych gości do wyboru tenis, badminton, squash, centrum fitness i bieżnia do joggingu.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY