Hotel Narry Nana Bangkok

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Kategoria

***

Region

BANGKOK/TAJLANDIA

Położenie

 :

W centrum Bangkoku, w pobliżu sklepów, restauracji oraz centrów rozrywki.  Stacja kolejki Skytrain „Nana” w odległości niewielkiego spaceru. Kolejką można do Siam Square stanowiącego dogodny punkt przesiadkowy oraz ruchliwe miejsce pełne sklepów oraz centrów handlowych. Transfer na lotnisko: ok. 40 minut.

Hotel

Wybudowany w 2012 roku, dogodnie położony hotel przeznaczony dla osób chcących samodzielnie poznawać miasto. Do dyspozycji gości znajduje się recepcja, lobby z kącikiem internetowym, restauracja oraz bar. W hotelu darmowy dostęp do internetu - WiFi.

Karty kredytowe

Visa, Mastercard, American Express

Liczba pokoi

52.

Kategoria tajlandzka

3 gwiazdki

Pokoje

skromnie lecz nowocześnie urządzone pokoje (DZX1) o powierzchni ok. 22 m² z łazienką (prysznic i WC), klimatyzacją, płaskim TV, sejfem, lodówką, Internetem oraz czajnikiem do przygotowania kawy lub herbaty.  Dostępne również podobnie wyposażone lecz większe pokoje deluxe (DZX2) oraz pokoje typu premier deluxe (DXZ3) posiadają dodatkowo odtwarzacz DVD, stację dokującą do iPoda oraz balkon.

Wyżywienie

pobyt ze śniadaniami.

Strona internetowa

www.narryhotelnana.com

Uwaga

Możliwość rezerwacji: uatrakcyjnij swój urlop w Tajlandii połącz wypoczynek w jednym z hoteli na wybrzeżu z pobytem w Bangkoku szczegóły w Państwa biurze podróży.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY