Hotel LIT Bangkok

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

****

R

Bangkok, Tajlandia

P

przy Rama Road, w pobliżu placu Siam Square. Transfer z lotniska w Bangkoku ok. 1 godzina.

W

hotel z 79 pokojami. Do dyspozycji gości recepcja, restauracja, bar. Basen z leżakami i barem przy basenie. www.litbangkok.com.

W

Ze śniadaniem: śniadanie w formie bufetu.

I

WIFI w lobby i pokojach bez opłaty.

Z

Pokoje extra radiance (A1-2A); ok. 32 m kw., z zestawem do przygotowywania kawy/ herbaty, klimatyzacją, TV sat, internetem, prysznicem, WC. Pokoje difference degree (A1-3B): ok. 34 m kw.

S

siłownia.

W

whirlpool. łaźnia parowa.

K

4 gwiazdki.

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY