Opis hotelu

K

4*

R

Bangkok

D

Nasza firma korzysta z nowoczesnego rozwiązania jakim jest dynamiczne pakietowanie. Oznacza to, że ceny pakietów są aktualne w momencie zakładania rezerwacji, dzięki sprawdzanym i odświeżanym na bieżąco cenom przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

L

Hotel oddalony jest od lotniska w Bangkoku o ok. 23 km. Chaophya Park Hotel został wybudowany w jednej z nowo powstających rekreacyjnych, biznesowych i rozrywkowych dzielnic Bangkoku. Dzielnice handlowe, sklepy i miejsca rozrywkowe są łątwo dostępne dzięki nowo otwartemu systemowi metra (ok. 650 metrów, stacja Ratchadapisek MRT). Jednocześnie 2 km dzielą hotel od stacji kolei naziemnej (Mo Chit BTS). Obiekt jest idealny dla wymagających Gości, poziom usług fantastycznie uzupełnia się z tajską gościnnością i otwartością.

U

całodobowa recepcja, wymiana walut, całodobowa ochrona, całodobowy wynajem limuzyn, parking, room service, pralnia, kamerdyner, opieka medyczna, japońska restauracja, chińska restauracja, tajska restauracja, cafe, bar, 2 restauracje, salon piękności, fryzjer, SPA, masaże, sauna, sala fitness, basen, jacuzzi.

P

W hotelu znajdują się 402 w pełni wyposażone pokoje. W pokojach można zakwaterować 2 osoby dorosłe, 3 osoby dorosłe lub 2 osoby dorosłe i 1 dziecko (istnieje możliwość sprawdzenia innych opcji zakwaterowania na zapytanie), wyposażenie - klimatyzacja, telewizja kablowa, radio, budzik, sejf, telefon, termostat, mini bar, akcesoria do parzenia kawy i herbaty, w pełni wyposażona łazienka z przyborami kosmetycznymi, wanną/prysznicem i suszarką do włosów.

W

Śniadania, śniadania + obiadokolacje.

S

www.chaophyapark.com

C

- Przelot w najniższej klasie rezerwacyjnej, - Transfer lotnisko - hotel - lotnisko, - Zakwaterowanie według wybranej opcji, - Wyżywienie według wybranej opcji, - Ograniczoną opiekę lokalnego przedstawiciela w języku angielskim*, - Ubezpieczenie KL i NNW.

C

- Dopłaty do pokoju 1-osobowego, - Zwyczajowych napiwków, np. dla bagażowych, kierowców i lokalnych przewodników, - Wydatków osobistych, - Dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych, sportów wysokiego ryzyka, itp.). *W zależności od miejsca pobytu kontakt telefoniczny lub bezpośredni z polskojęzycznym przedstawicielem. Oferta na potwierdzenie.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu