Hotel Bangkok - Klejnot Tajlandii

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

3*

R

Tajlandia

D

Wylot z Polski i przelot do Tajlandii.

D

Lądowanie w Bangkoku. Prosto ze stołecznego lotniska pojedziemy do hotelu. Wieczorem proponujemy opcjonalnie ekskluzywną kolację na statku spacerowym po rzece Chao Phraya (ok. 50 USD/os). Po rejsie powrót do hotelu, chętni natomiast mogą zostać w centrum na spacer po ulicy Pat Pong, gdzie koncentruje się życie nocne Bangkoku.

D

Po śniadaniu udamy się na wycieczkę, podczas której zapoznamy się z najważniejszymi zabytkami stolicy Tajlandii, znanymi, jako "Klejnoty Bangkoku". Są to przede wszystkim obiekty sakralne, takie jak słynna z olbrzymiego posągu złotego Buddy świątynia Wat Traimit. W olbrzymim kompleksie świątynnym Wat Phra Kheo będziemy podziwiać niezwykłą statuę Szmaragdowego Buddy. Następnie skierujemy się w stronę Wielkiego Pałacu, który od lat zachwyca turystów swoją architekturą. Zwiedzimy również Wat Po - najstarszą buddyjską świątynię królewską w Bangkoku, która słynie z ogromnego posągu leżącego Buddy. Po zwiedzeniu świątyń odbędzie się rejs łodzią długo-rufową po rzece Chao Phraya oraz po sieci kanałów prawobrzeżnej części miasta. Z perspektywy pokładu miasto i życie jego mieszkańców prezentuje się bardzo egzotycznie. Po emocjach związanych ze zwiedzaniem wybierzemy się z wizytą do największej fabryki wyrobów jubilerskich w Bangkoku. Obejrzymy krótki film po polsku o tajskim przemyśle jubilerskim, po czym zapoznamy się z procesem tworzenia gotowych wyrobów i zrelaksujemy się przy kawie w przytulnej kawiarni. Następnie powrót do hotelu lub przejazd do jednego z kompleksów handlowych Bangkoku. Jako atrakcję wieczornej części dnia proponujemy Państwu kolację w restauracji na 78-ym piętrze w najwyższym budynku Bangkoku (cena ok 40 USD/os), skąd roztacza się niesamowita panorama na cala metropolię.

D

Dzień wolny w Bangkoku na wypoczynek i zakupy. Opcjonalnie możliwość wykupienia 2-dniowej wycieczki nad Rzekę Kwai (150 USD/os).

O

Celem wyprawy będzie dolina rzeki Kwai w prowincji Kanchanaburi. Po dniu spędzonym w atmosferze wielkiego miasta, pobyt wśród niezwykłej i wciąż dzikiej przyrody z pewnością będzie wspaniałym doświadczeniem. Po drodze zatrzymamy się na plantacji palm kokosowych, a także na targu wodnym Damnoen Saduak, gdzie będzie możliwość samodzielnie potargować się z pokładu łódki. Po pływającym targu odwiedzimy Królewskie Centrum Rękodzieła Tajskiego, w którym tajscy artyści wytwarzają niezwykłe przedmioty z drewna tekowego. Następnie udamy się w okolice rzeki Kwai, gdzie będzie mozna przejść się po słynnym moście. Po obiedzie (dodatkowo płatny ok 10 USD/os) w położonej na wodzie restauracji odwiedzimy wioskę słoni, gdzie za dodatkową opłatą (ok. 25 USD/os) będziemy można skorzystać z przejażdżki na grzbiecie tych majestatycznych zwierząt. Następnie udamy się do resortu River Kwai Jungle Rafts. Tam będziemy mieli okazje zrobić spacer do wioski Monów, a chętni będą mogli w kapokach pospływać w rzece Kwai wzdłuż tego pływającego resortu. Kolacja w resorcie przy lampach naftowych, a po kolacji możliwość obejrzenia niesamowitego występu tańca i śpiewu Monów (bilet kosztuje ok. 5 USD/os)

D

Część grupy przebywająca w Bangkoku po śniadaniu - transfer do Pattaya. Część grupy przebywająca na Rzece Kwai - podczas śniadania przy odrobinie szczęścia obejrzymy kąpiel słoni. Następnie popłyniemy łodzią na przystań i dalej udamy się do Parku Narodowego Erewan, gdzie będzie można podziwiać jedne z najpiękniejszych wodospadów Tajlandii. W parku czas wolny 2-2,5 godziny, który można spędzić na relaksujących kąpielach, a wytrwali mogą pójść na trekking i wspiąć się na najwyższy siódmy poziom wodospadów. Po lunchu w lokalnej restauracji (ok 10 USD/os.) udamy się do Pattaya na wypoczynek, gdzie dotrzemy wieczorem.

D

Dni wolne - możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych. Najpopularniejsze wycieczki to
- Colloseum lub Alcazar Show VIP - rewia transwestytów - 30 USD/os.
- Tajski masaż (2h) - 20 USD/os.
- Ogrody tropikalne Nong Nooch - 30 USD/os.
- Farma krokodyli i park skamieniałych drzew - 27 USD/os.
- Farma Tygrysów (z obiadem) - 33 USD/os
- Pattaya dla dorosłych - 25 USD/os.
- Wyspa Koralowa Koh Larn (motorówką) z obiadem - 30 USD/os.
- Wyspa Koh Samet (samochodem i dużą łodzią) z obiadem - 40 USD/os.
- Jazda na słoniach - 40 USD/os.
- Kombinowany Trekking na słoniach /z kolacją - 70 USD/os.

D

Transfer z Pattaya na lotnisko w Bangkoku o wyznaczonej godzinie (transfer odbywa się tylko z lokalnym kierowcą).

C

- przelot na trasie Warszawa - Bangkok - Warszawa,
- noclegi w pokojach 2-osobowych w hotelach*** według programu,
- wyżywienie w formie śniadań,
- transfery zgodnie z programem,
- zwiedzanie zgodnie z programem,
- opiekę polskojęzycznego pilota,
- ubezpieczenie KL i NNW.

C

- obowiązkowej opłaty ok. 40 USD/os. (płatna pilotowi na miejscu po przybyciu),
- napiwków przyjętych zwyczajowo ok 5 USD/os. dla lokalnych kierowców, bagażowych i przewodników w trakcie części programu w Bangkoku,
- programu fakultatywnego,
- posiłków poza programem,
- dodatkowych ubezpieczeń,
- wydatków osobistych,
- dopłaty do pokoju pojedynczego ok. 750 PLN,
- dopłaty do obiadokolacji ok. 300 PLN/os.,
- dopłaty do standardu 4* ok. 350 PLN/os.

U

- Większość hoteli w Tajlandii wymaga przy zakwaterowaniu gwarancji na ewentualne koszty konsumpcji z mini baru lub inne koszty na terenie hotelu. Depozyt gwarancyjny hotele przyjmują w gotówce (lub ewentualnie kartą kredytową) w wysokości od 30 do 200 USD na pokój w zależności od kategorii hotelu. Depozyt ten jest zwracany w USD lub w THB przy wykwaterowaniu z hotelu.
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Ze względu na restrykcyjne i egzekwowane przepisy dotyczące pracy pilotów wycieczek w Tajlandii, w niektórych obiektach polski pilot nie ma prawa nie tylko oprowadzać czy tłumaczyć lokalnego przewodnika, ale nawet nie ma do nich wstępu. W szczególności dotyczy to kompleksu świątynnego i pałacowego w Bangkoku.
- W hotelu pokój 3 - osobowy, to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy).
- Na formularzu wjazdowym do Tajlandii należy podać nazwę hotelu, w którym turysta będzie zakwaterowany w Bangkoku (informacja u organizatora).
- Spotkanie po przylocie na lotnisku w Bangkoku przy wyjściu Nr.3 wewnątrz hali przylotów.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY