Hotel Surses Alpin

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

****

R

Alpy Szwajcarskie, Szwajcaria

P

w spokojnym i nasłonecznionym miejscu na skraju miejscowości. Do centrum miejscowości z wieloma sklepami i restauracjami ok. 400 m.

W

urządzony ze smakiem ośrodek z 69 mieszkaniami rozmieszczonymi w 4 budynkach. Recepcja i winda. Za opłatą: automaty do prania i suszenia.

Z

TV sat., radio, tel., sejf, WiFi w mieszkaniach gratis, miejsce do spożywania posiłków/siedzenia. Wnęka kuchenna (k. z płytą ceramiczną i piekarnikiem, lodówka, ekspres do kawy, zmywarka do naczyń). Prysznic, WC, balkon lub taras.F2F-F4F: dwupokojowe m. dla max. 4 os. (ok. 47 m kw.). Pokój dzienny z kanapą dla dwóch osób. 1 pokój z dwoma łóżkami.F2G-F6G: trzypokojowe m. dla max. 6 os. (ok. 56 m kw.). Pokój dzienny z kanapą dla dwóch osób. 2 pokoje z dwoma łóżkami. Oddzielne WC.F4H-F8H: czteropokojowe m. dla  max. 8 os. (ok. 77 m kw.). Pokój dzienny z kanapą dla dwóch osób. 3 pokoje z dwoma łóżkami. Oddzielne WC.

D

nowy pokój zabaw.

R

piłkarzyki. Za opłatą: bilard.

W

prąd, woda, końcowe sprzątanie.

D

pościel, ręczniki, ściereczki (obowiązkowo) ok. 25 CHF/os., kaucja ok. 200 CHF. Opłata za worki na śmieci (35 l ok. 2 EUR).

O

ok. 3,50 CHF/dzień/os. (6-15 lat: 50% zniżki).

L

do 2 lat ok. 35 CHF/pobyt. Wysokie krzesełko ok. 20 CHF/pobyt. Rezerwacja w biurze podróży. Opłata na miejscu. Maks. liczba osób może być w ten sposób przekroczona. Grupy młodzieżowe na zapytanie.

P

1 miejsce parkingowe/mieszkanie ok. 15 CHF/pobyt.

Z

nie.

P

15:00/9:00.

S

Gwarancja śniegu!Skipass gratis! (dzieci do 5 lat)Wyciąg: ok. 300 m (czynne ok. 16.12-8.04.17)Skibus: przy obiekcieTrasa biegowa: ok. 500 mSzkółka narciarska: ok. 400 mWypoż. sprzętu: ok. 300 mNarciarnia: w obiekcie

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY