Hotel Unawatuna Beach Resort

Opis hotelu

N

Unawatuna Beach jest jedynym czterogwiazdkowym hotelem wypoczynkowym położonym bezpośrednio przy najlepszej plaży w Sri Lance, na której znajduje się plaża o długości 135 metrów. Plaża jest oceniana jako jedna z najlepszych tropikalnych plaż na świecie, słynie z naturalnego piękna i intymności. Żaden inny kurort na Sri Lance nie oferuje takiej samej kombinacji złotego piasku, chronionej zatoki, spektakularnych zachodów słońca, najbezpieczniejszego kąpieliska Sri Lanki przez cały rok, a także reputacji bezproblemowego i uprzejmego.

P

Przy pięknej zatoce (rafa koralowa!) z piaszczystą, 135-metrową plażą otoczoną bujnym lasem palmowym. Odległość od stolicy - ok. półtorej godziny jazdy, 120 km od lotniska. Zaledwie 15 minut drogi od Fortu Galle na Riwierze Sri Lanki

W

Hol powitalny z całodobową recepcją, restauracja Melt (bufety i a'la carte, dania lankijskie i międzynarodowe, otwarta kuchnia, kolacje tematyczne) z widokiem na plażę, pizzeria Brix z piekarnią i kawiarenką przy plaży (czynna do godz. 23.00), sklepik, pralnia, sala konferencyjna, bezpłatne Wi-Fi.

P

Proste, ale przyjemne, gustowne i funkcjonalne (ok. 25 m kw.); indywidualnie sterowana klimatyzacja, wentylator sufitowy, telefon, minibar, telewizja kablowa (w niektórych pokojach 32 "LCD TV), sejf, zestaw do kawy/herbaty, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, balkon lub taras.

W

BB: śniadania w formie bufetów HB: śniadania i obiadokolacje. Codziennie woda mineralna w pokoju.

S

Basen otoczony ogrodem, jacuzzi, ośrodek wellness (masaże, aromaterapia, rytuały odprężające i pielęgnujące), siatkówka plażowa, badminton, tenis stołowy, siłownia, aqua aerobic, bule i krokiet. Mecze krykieta plażowego odbywają się regularnie. Dostępne prywatne lekcje fitness Sporty morskie: hotel oferuje kajaki morskie i stoły paddleboard za darmo. Inne sporty morskie dostępne za opłatą obejmują nurkowanie z rurką, nurkowanie oraz obserwowanie wielorybów i delfinów. Obszary Zatoki Unawatuna i Galle oferują trzy nurkowania wrakowe i duży wybór miejsc do nurkowania na rafie. Hotel specjalizuje się w zajęciach hatha jogi prowadzonych przez specjalistę. Lekcje prowadzone na powietrzu, ponieważ morskie powietrze pomaga w prawidłowym oddychaniu.

D

Łóżeczka niemowlęce, wysokie krzesełka, klub dla dzieci, plac zabaw, kino, mini golf i stacja Apple I-Pad.

U

Podane ceny obliczone są dla uśrednionych taryf biletów lotniczych, obowiązujących w okresie ważności cennika. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego. Przy wyjazdach na Sri Lankę wymagana jest wiza. Wizę wukupić można bezpośrednio na lotnsku na Sri Lance lub poprzez złożenie wniosku wizowego poprzez system ETA (Electronic Travel Authorisation). W tym celu należy zalogować się na stronie www.eta.gov.lk (zakładka Apply). Klienci muszą wypełnić wszystkie wymagane pola. Pasażer posiadający kopię zatwierdzenia ETA uprawniony jest do wjazdu na teren Sri Lanki w ciągu 90 dni od daty jego wystawienia. Pasażer na podstawie zatwierdzenia ETA otrzymuje - na lotnisku na Sri Lance, wizę dwukrotnego wjazdu, ważną 30 dni od daty przekroczenia granicy. Opłaty wizowe - przy rejestracji i wykupie przez system ETA - 30 USD za osobę (wymagana rejestracja w systemie ETA, płatności dokonuje się kartą kredytową poprzez system ETA) - przy rejestracji i wykupie na lotnisku na Sri Lance - 35 USD za osobę (rejestracja w systemie ETA nie jest wymagana, płatności dokonuje się gotówką na lotnisku na Sri Lance) Wszyscy podróżujący na Sri Lankę zobowiązani są do przełożenia w porcie lotniczym na Sri Lance - ważnego paszportu (minimum 6 miesięcy od daty powrotu) - kopii zatwierdzenia ETA (tylko w przypadku rejestracji i płatności poprzez system ETA) - biletu powrotnego - odpowiednich środków finansowych (gotówka, karty kredytowe, czeki podróżne)

C

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, opiekę anglojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

C

Wiz, wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY