Hotel Yotel Singapore

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

N

Połączenie elegancji i nowoczesności w samym sercu Orchard Road. Inteligentne rozwiązania cyfrowe i ergonomicznie zaprojektowane przestrzenie inspirowane podróżą lotniczą w pierwszej klasie zapewniają wypoczynek na najwyższym poziomie.

P

Przy Orchard Road - ulicy będącej wizytówką miasta, 270 metrów od stacji metra MRT Orchard, 300 m od wolnocłowego centrum handlowego DFS Galleria Scottswalk, 400 m od centrum handlowego Lucky Plaza, 18 km portu lotniczego Singapur-Changi.

W

Całodobowa recepcja (możliwy również samodzielny check in i check out przy terminalu), restauracja Grains & Hops (bufet i dania z karty), przechowalnia bagażu.

P

Premium Queen - zaprojektowany z myślą o ekonomicznym wykorzystaniu przestrzeni, nowoczesny, dźwiękoszczelny, wyposażenie: tv z dostępem do kanałów satelitarnych, czajnik elektryczny, klimatyzacja, żelazko, lodówka, biurko, sejf na laptopa, bezpłatne WiFi, łazienka, suszarka do włosów, szlafrok, kapcie, powierzchnia 14m2.
Premium Queen View - urządzony nowocześnie z dbałością o szczegóły, dźwiękoszczelny, wyposażenie: tv z dostępem do kanałów satelitarnych, czajnik elektryczny, klimatyzacja, żelazko, lodówka, biurko, sejf na laptopa, bezpłatne WiFi, łazienka, suszarka do włosów, szlafrok, kapcie, łazienka ze wspaniałym widokiem na panoramę miasta, powierzchnia 14m2.

W

BB - śniadania w formie bufetu

S

Odkryty basen z tarasem, całodobowe centrum fitness.

U

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Przy pobycie do 30 dni wiza nie jest wymagana. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

C

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

C

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY