Hotel Mandarin Orchard

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

N

Nowoczesny i przestronny. Doskonałe, wielokrotnie nagradzane restauracje i obsługa na najwyższym poziomie. Świetna lokalizacja przy tętniącej życiem ulicy handlowej Orchard Road.

P

Przy ulicy handlowej Orchard Road, 300 m od stacji metra MRT Somerset, 1,7 km od Muzeum Sztuki w Singapurze, centra handlowe w odległości 500 m: Cathay Cineleisure Orchard Centrum handlowe,  Mandarin Gallery, Knightsbridge Singapore, Lucky Plaza Centrum, Centrepoint, Wisma Atria.

W

Całodobowa recepcja, restauracja Shisen Hanten by Chen Kentaro (kuchnia chińska), restauracja Chatterbox (kuchnia lokalna, azjatycka), restauracja Triple Three (kuchnia międzynarodowa), przechowalnia bagażu, wymiana walut.

P

Pokój deluxe - nowoczeny i elegancki. Wyposażenie: łóżko typu king size lub dwa łóżka pojedyncze, dodatkowe łóżko możliwe na zapytanie, duży telewizor, zestaw do przygotowanie kawy/herbaty, sejf, Internet Protocol Television (IPTV), zaawansowana technologia w pokoju, która łączy się z wieloma udogodnieniami, takimi jak ekspresowe usługi check-in / check-out, rezerwacje restauracji, oglądanie filmów, sprawdzanie aktualizacji lotów itp., bezpłatne WiFi, łazienka z prysznicem i wanną. Minibar odpłatny. Powierzchnia 28 m2.
Pokój premier - elegancko urządzony, gustowny wystrój, zachwycający widok na panoramę Singapuru. Wyposażenie: łóżko typu king size lub dwa łóżka pojedyncze, dodatkowe łóżko możliwe na zapytanie, duży telewizor, zestaw do przygotowanie kawy/herbaty, sejf, Internet Protocol Television (IPTV), zaawansowana technologia w pokoju, która łączy się z wieloma udogodnieniami, takimi jak ekspresowe usługi check-in / check-out, rezerwacje restauracji, oglądanie filmów, sprawdzanie aktualizacji lotów itp., bezpłatne WiFi, przestronna łazienka. Minibar odpłatny. Powierzchnia 33 m2.

W

BB - śniadania

S

Basen (parasole, leżaki i ręczniki w cenie), centrum fitness.

U

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Przy pobycie do 30 dni wiza nie jest wymagana. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

C

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

C

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY