Hotel Destination Singapore Beach Road

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

N

Nowoczesny hotel, utrzymany w jasnych barwach, położony w centrum tętniącej życiem dzielnicy, w pobliżu głównych atrakcji miasta i słynnych ulic handlowych. Odpowiednie miejsce dla osób podróżujących służbowo i turystycznie.

P

Dogodnie zlokalizowany przy Beach Road, 15 km od zoo, 8 km od Uniersal Studio, 2,5 km od Marina Bay Sands, 1,5 km od słynnej ulicy Orchrad pełnej sklepów i luksusowych butików, 8 km od międzynarodowego lotniska. W niedalekiej odległości znajdują się: Chinatown, dzielnica Little India, centrum handlowe Raffles i słynne futurystyczne ogrody Gardens by The Bay.

W

Całodobowa recepcja, restauracja Folklore (karta dań), przechowalnia bagażu, pralnia.

P

Pokój superior - jedno łóżko podwójne lub dwa pojedyncze, telewizor, zestaw do kawy/herbaty, lodówka, sejf, łazienka, zestaw kosmetyków, suszarka do włosów, powierzchnia 19-22 m2.
Pokój family - jedno łóżko podwójne, łóżko rozkładane, sofa, telewizor, zestaw do kawy/herbaty, lodówka, sejf, łazienka, zestaw kosmetyków, suszarka do włosów, powierzchnia 19-22 m2.

W

BB - śniadania

S

Basen zewnętrzny z widokiem na panoramę miasta, bezpłatne WiFi.

D

Łóżeczko niemowlęce (dostępne w miarę dostępności), wysokie krzesła w restauracji.

U

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Przy pobycie do 30 dni wiza nie jest wymagana. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

C

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

C

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY