Hotel Boss

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

N

Biznesowy hotel z licznymi udogodnieniami i komfortowymi pokojami. Wspaniały widok z tarasu pod niebem z basenem na okoliczne światynie i barwne życie uliczne Singapuru.

P

W dzielnicy Kallang, ok 20 km od lotniska międzynarodowego Changi.

W

Całodobowa recepcja, taras podniebny, basen, siłownia, restauracja, automat do robienia prania.

P

Hotel Boss oferuje różnorodne opcje zakwaterowania, które zaspokoją potrzeby współczesnych biznesmenów i turystów. Z 1500 nowocześnie urządzonymi pokojami gościnnymi i jedenastoma rodzajami pokoi, od Standard, Superior, Twin, Triple, Family do Premier (na zapytanie).
Wszystkie pokoje wyposażone są w bezpłatne szybkie łącze WiFi, telewizor LED z dostępem do kanałów telewizji kablowej, port USB do ładowania, elektroniczny sejf, mini lodówkę, zestaw do przygotowywania kawy i herbaty, wodę pitną, suszarkę do włosów, przybory toaletowe.

W

BB - śniadania w formie bufetu

S

Basen i centrum fitness.

U

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Przy pobycie do 30 dni wiza nie jest wymagana. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

C

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

C

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

F

Grand Prix Singapuru odbywa się 20 - 22 września 2019 na ulicznym torze Marina Bay Street Circuit,. Jest to wydarzenie nie tylko dla zagorzałych fanów motoryzacji, jest również idalne dla niedoświadczonych kibiców, rodzin z dziećm.
Dysponujemy biletami wstępu 1 dniowymi jaki i 3 dniowymi. W pakiecie podstawowym miejsca na trybunie Bay. Widok na zakręt 17 i zakręt 18 daje uprzywilejowaną pozycję, aby usłyszeć ryk silnika F1 pod stopami, gdy samochody mijają malowniczy odcinek nabrzeża i jeżdżą pod trybuną zatoki. Dodatkowo roztaczają się przepiękne widoki na zatokę Marina Bay i wysokie wieżowce.
Bilet na trybunie Bay zapewnia dostęp do stref 3 i 4. Na specjalne życzenie możemy zorganizować bilety na trybunę:
Stamford
Connaught
Padang
Pit
Turn
Liczba biletów ograniczona. Bilety będą dodawane tylko w tych terminach, w których odbywa się impreza.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY