Hotel Shangri-la's Rasa Sentosa Resort & Spa

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

N

Nadmorski ośrodek położony na wyspie Sentosa tworzy spokojną aurę, w której można się odprężyć i cieszyć błogim odprężeniem. Ponadto można korzystać z wielu atrakcji wokół, w tym Universal Studios, Akwarium czy Adventure Park.

P

Na wyspie Sentosa, usytuowany w odległości 15 minut jazdy od centrum miasta-metropolii, ok 20 km od lotniska Changi.

W

Recepcja, kilka restauracji i barów, basen, centrum rekreacji i fitness 24h, centrum sportów wodnych, basen i plac zabaw dla dzieci, miniklub dla dzieci, sale konferencyjne, bezpłatne WiFi, parking, sejf, automat do zrobienia prania, pokój dzienny, sklep z pamiątkami.

P

W hotelu znajduje się z 454 pięknie urządzonych pokoi i apartamentów, wszystkie ze stylowymi wnętrzami. Wyposażenie: Balkon / przedłużony balkon dla wybranych kategorii pokoi, telefon, bezpłatny szerokopasmowy dostęp do Internetu, telewizor LCD z płaskim ekranem, prysznic stojący i / lub wanna, urządzenia do przygotowywania kawy i herbaty, żelazko i deska do prasowania, mini bar.

W

BB - śniadania
4 restauracje tematyczne i 2 bary

S

Zewnętrzny basen z jacuzzi, centrum rekreacji i fitness 24h, centrum sportów wodnych, animacje według programu, Spa, brodzik, centrum zabaw dla dzieci ze zjeżdżalniami i miniklubem, możliwość wypożyczenia auta.

U

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Przy pobycie do 30 dni wiza nie jest wymagana. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

C

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

C

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY