Hotel Sylwester - Belgrad z Budapesztem

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

SERBIA

S

BELGRAD - stolica byłej Jugosławii i dzisiejszej Serbii uważana jest za jedno z najhuczniejszych miast Europy. Wszystko za sprawą licznych klubów, restauracji i dyskotek, które tworzą niepowtarzalny klimat. Każdy znajdzie miejsce z muzyką, która przypadnie mu do gustu. Do wyboru min. turbo folk, pop, techno, dance. Prócz magicznego klimatu życia nocnego, Belgrad oferuje bogatą ofertę atrakcji. Koniecznie trzeba zobaczyć Starówkę, stary meczet, cerkiew św.Sawy, park i twierdzę Kalemegdan u ujścia Sawy do Dunaju oraz ulicę Knez Mihaila, która słynie z kawiarni i galerii o niepowtarzalnym klimacie.

R

Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, Przejazd przez Słowację, Węgry do Serbii. Przejazd do Petrovaradin zwanego Gibraltarem na Dunaju - najlepiej zachowanej twierdzy na Dunaju z początku XVIII wieku, przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 2
Śniadanie,Przejazd do Belgradu- zwiedzanie miasta: Novi Beograd, reprezantacyjna dzielnica Dedinje,stadiony Partizana i Crvene Zvezde, hram Svetog Save, Plac Slavija, Parlament - z zewnątrz, Terazije, Plac Republiki, Teatr Narodowy, Plac Studentów, twierdza i park Kalemegdan, deptak ul. Knez Mihajla, Cerkiew Soborna Prawosławna, Pałac Patriarchy, dzielnica Skadarlija. Świętowanie nocy sylwestrowej na placu pod Parlamentem w Belgradzie. Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 3
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, Przejazd do Nowego Sadu - stolicy okręgu autonomicznego Wojewodiny - Plac Wolności, Ratusz, Banovina - monumentalny budynek Parlamentu Wojwodiny; spacer deptakiem - ulica Dunavska, oraz Zmaj Jovina oraz zabytkowa dzielnica miasta Stari Grad. Wyjazd w kierunku Polski.
Dzień 4
Powrót do Polski w godzinach porannych.

Z

Przejazd autokarem LUX;
2 noclegi w hotelach (pokoje 2, 3 os. z łazienkami);
2 śniadania;
Ubezpieczenie KL, NNW;
Opiekę pilota;
Obligatoryjna składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

C

Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ok. 1000 RSD (1 RSD = ok. 0,035 zł).

D

Dopłata za 1 obiadokolacje - 50 zł/osoba.

O

Oferta dla singli - +50 zł - dokwaterowanie w pokoju 2-osobowym.
Dopłata za pokój 1-osobowy (na wyłączność) - 200 zł/osoba.

U

Kolejność zwiedzania ustala pilot. Pilot nie oprowadza po wnętrzach, zwiedzanie ich podczas wyjazdów expresowych tylko i wyłącznie w czasie wolnym i na własną rękę.
Biuro Podróży Index nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy minimum 10 osobach. W zależności od wyjazdu jest możliwa przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu. Czas trwania przesiadek ok. 30 min.
Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.
Przejazd autokarem LUX; 2 noclegi w hotelach (pokoje 2, 3 os. z łazienkami); 2 śniadania; Ubezpieczenie KL, NNW; Opiekę pilota; Obligatoryjna składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ok. 1000 RDS/os., Obiadokolacji

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY