Hotel Amiral

Opis hotelu

P

w północnej części kurortu Mamaja, w odleglości ok 160 km od lotniska w Varnie ( Bułgaria- czas transferu ok. 2h20min). Mamaja najstarsza i największa miejscowość wypoczynkowa, położona nad Morzem Martwym, kilka kilometrów na północ od Konstancy. Usytuowana jest na długim (8 km), ale wąskim (300 m) pasie ziemi, który od stałego lądu oddzielony jest jeziorem Siutghiol. 

P

50 m od plaży, piaszczystej z łagodnym zejściem do morza. Serwis plażowy dodatkowo płatny.

H

Kategoria lokalna 4* Amiral Mamaia odnowiony w 2007 roku, mniejszy hotel w spokojnej okolicy z pokojami z widokiem na morze.

D

Recepcja, winda, restauracja i bar w hotelu Amiral zapraszają na śniadanie w formie bufetu, jak również dania kuchni rumuńskiej i międzynarodowej z karty. Parking, fryzjer, sala konferencyjna.

I

WiFi w lobby bezpłatne.

S

Bezpłatnie - basen, leżaki przy basenie, siłownia, Odpłatnie  - bilard, spa z sauną, gabinet masażu.

D

wydzielona część basenu, plac zabaw,

Z

Oferuje 115 pokoi, dwuosobowych bez możliwości dostawki z widokiem na morze, wyposażone w prysznic / toaleta, TV/SAT, odpłatny minibar, klimatyzację, balkon, telefon, sejf i bezpłatny dostęp do Internetu.

W

BB śniadania. HB śniadania i obiadokolacje. Napoje do obiadokolacji za dodatkową opłatą. FB śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Napoje do obiadów i kolacji za dodatkową opłatą.

I

Ocena HCH 4,8

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY