od 175 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 235 295

Region

Tatry

Opis oferty

Oferta z dojazdem własnym.

Hotel

Hotel posiada własny parking. Zarówno willa jak i parking są monitorowane.

Lokalizacja

Hotel znajduje się w miejscowości Zakopane. Usytuowany jest otoczeniu Tatr, w pobliżu Drogi pod Reglami, zaledwie 15 minut od Krupówek. Hotel jest świetnym miejscem wypadowym do wycieczek górskich, a także do stoków narciarskich. Widok z willi rozciąga się na Dolinę Strążyską.

Udogodnienia

prywatna łazienka z wanną i/lub przysznicem, balkon/taras, telewizor z płaskim ekranem, bezpłatny internet WiFi, czajnik elektryczny, szklanki, zestaw ręczników, sprzątanie przy pobycie powyżej tygodnia, dodatkowe sprzątanie (za opłatą), park, monitoring willi i parkingu.

Pokoje

Hotel zapewnia zakwaterowanie w 2 i 3 osobowych komfortowych pokojach oraz w apartamentach. Wystrój części pokoi nawiązuje do folkloru i regionalnego charakteru. Niektóre pokoje posiadają balkon. Z okien pokoi rozpościera się widok na malowniczą i zapierającą dech w piersiach panoramę Tatr. Na wyposażenie pokoi składają się czajnik elektryczny, szklanki, zestaw ręczników oraz w łazience mydło w płynie.
Pokój hotelowy 2 os. jest pokojem w nowoczesnym stylu. Posiada on własną łazienkę, telewizor z płaskim ekranem oraz bezpłatny internet WiFi. W większości pokoi znajduje się balkon.
Pokój hotelowy 3 os. posiada osobną łazienkę. Łóżka w pokoju są w układzie 2+1. Na wyposażenie pokoju składa się również telewizor z płaskim ekranem oraz bezpłatny internet WiFi. W większości pokoi znajduje się balkon z widokiem na górską panoramę.
Pokój czteroosobowy to luksusowy, przestronny apartament, w którym znajdują się dwa pojedyncze łóżka i jedno podwójne oraz własna łazienka z kabiną prysznicową. Na wyposażenie apartamentu składa się duży telewizor z płaskim ekranem, czajnik elektryczny oraz bezpłatny internet WiFi. Z tarasu pokoju rozciąga się widok na Giewont.
Pokój regionalny 2 os. jest przykładem idealnego oddania tatrzańskiego folkloru. Na wyposażenie pokoju skłąda się telewizor z płaskim ekranem oraz bezpłatny internet WiFi. Pokój posiada łazienkę. Z balkonu rozciąga się widok na Giewont.
Pokój regionalny 3 os. jest przykładem idealnego oddania tatrzańskiego folkloru. Na wyposażenie pokoju skłąda się telewizor z płaskim ekranem oraz bezpłatny internet WiFi. Pokój posiada łazienkę. Z balkonu rozciąga się widok na Giewont.
Na studio 2-pokojowe składa się sypialnia z podwójnym łóżkiem oraz salon z rozkładaną sofą (szerokość 120 cm) z wejściem do łazienki. Wyposażenie pokoju uzupełnia telewizor z płaskim ekranem, zestaw wypoczynkowy oraz bezpłatny internet WiFi. Studio posiada dwa balkony.
Apartament 2-pokojowy jest polecany dużym rodzinom oraz grupom przyjaciół ze względu na swoją przestronność. Pokój ten przewidziany jest na 4-6 osób. Apartament składa się z przedpokoju, przestronnego salonu z podwójnym łóżkiem oraz rozkładanym narożnikiem (możliwość spania dla 2 osób), a także małego pokoju z łóżkiem szufladowym. Ponadto pokój posiada dużą łazienkę z wanną i prysznicem. Wyposażenie uzupełnia duży telewizor z płaskim ekranem, bezpłatny internet WiFi oraz zestaw odpoczynkowy.

Wyżywienie

Śniadanie. Jadalnia znajduje się w budynku "Halszka".

Cena zawiera

- nocleg,
- śniadanie.

Dodatkowa opłata

- Istnieje możliwość przygotowania dań wegetariańskich lub dietetycznych po uprzednim powiadomieniu.
- Sprzątanie na życzenie gościa przy pobycie powyżej tygodnia. Dodatkowe sprzątanie pokoju płatne 50zł.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 4 °C temperatura w nocy -5 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 4 °C temperatura w nocy -4 °C

 • Wt 10 °C temperatura w nocy -3 °C

 • Śr 11 °C temperatura w nocy -1 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień