Hotel Huszcza

Polska, Warmia I Mazury, Mrągowo

Więcej o hotelu

od 347 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 431 962

Kategoria

***

Opis oferty

 

Położenie

Hotel usytuowany nad zachodnim brzegiem jeziora Czos, dzięki któremu można podziwiać jego piękną panoramę otoczoną soczystą zielenią mazurskiej roślinności. Jednocześnie w samym centrum Mrągowa, co ułatwia dostęp do licznych sklepów i atrakcji w mieście.

Do dyspozycji gości

Recepcja, restauracja z tarasem i widokiem na jezioro oraz bar. Dodatkowo hotel oferuje podjazdy oraz windę obsługującą wszystkie poziomy budynku, która zdecydowanie ułatwi poruszanie się osobom z ograniczoną sprawnością ruchową. Hotel nie akceptuje zwierząt. Parking - bezpłatny. Opłata klimatyczna - 2,41 zł/osoba/doba.

Strona www

www.hotelhuszcza.pl

Program sportowy i animacyjny

Hotel nie prowadzi animacji. Najbardziej interesującą atrakcją hotelu Huszcza są rejsy po jeziorze hotelowym statkiem "Patrycja", które cieszą się dużą popularnością (dodatkowo płatne). Do dyspozycji gości: sala bilardowa, sala fitness, stół do ping-ponga, kijki do nordic walking, a także mini galeria antyków. Dla fanów błogiego relaksu, za dodatkową opłatą, obiekt udostępnia saunę z balią, wannę z hydromasażem oraz fotel masujący, natomiast dla wielbicieli aktywnego wypoczynku na terenie hotelu znajduje się wypożyczalnia rowerów (dodatkowo płatne 15 zł/godz.).

Wyżywienie

Śniadania serwowane w formie bufetu lub podawane do stolika. Możliwość dokupienia obiadokolacji w formie bufetu lub podawanej do stolika. Restauracja oferuje bardzo smaczną, regionalną kuchnię oraz bar, w którym serwowane są świeże, lokalne ryby.

Internet

WI-FI bezpłatne na terenie obiektu.

Kategoria lokalna

***

Naszym zdaniem


Pokoje

W hotelu znajduje się 90 przytulnie urządzonych pokoi, dla max. 2 osób. Pokoje wyposażone w: łazienki z prysznicem i suszarką do włosów, telewizor LCD. Z większości pokoi z balkonem rozciąga się przepiękny widok na pobliskie jezioro Czos. Dostępny jest też pokój w pełni przystosowany wyposażeniem dla osób niepełnosprawnych.

Program

Dzień pierwszy

Przyjazd do wybranego obiektu. Zakwaterowanie.

Dzień drugi do przedostatniego

Czas na wypoczynek, udział w wycieczkach lokalnych itp.

Dzień ostatni

Wykwaterowanie.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: zakwaterowanie (2,3,4 lub5 rozpoczętych dób hotelowych) wyżywienie wg opisu zakwaterowania, zdalną (telefoniczną) opiekę rezydenta.

Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów dojazdu, ubezpieczenia NNW i bagażu, opłaty klimatycznej, wycieczek lokalnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z obiektów, napojów do posiłków jeśli w opisie obiektów nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.

Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania

"

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w rejonach górskich trwa od połowy czerwca do połowy września.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 19 °C temperatura w nocy 10 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 12 °C temperatura w nocy 7 °C

 • Ndz 13 °C temperatura w nocy 9 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień